Gazi Endüstri Topluluğu tarafından bu yıl 7 – 8 Mart tarihlerinde 20.’si gerçekleştirilecek olan Verimlilik Günleri 2024 etkinliği için geri sayım!

Gazi Üniversitesi’nin en aktif kulüpleri arasında yer alan Gazi Endüstri Topluluğu tarafından her yıl gerçekleştirilen Verimlilik Günleri etkinliği bu yıl Yapay Zeka ana temasıyla 7 – 8 Mart 2024’te gerçekleştirilecek!

Verimlilik Günleri Etkinliği – 2024 İçin Geri Sayım!

Gazi Endüstri Topluluğu, her yıl olduğu gibi bu sene de kariyer dünyasına yön veren ve artık gelenekselleşen etkinliğiyle karşınızda! Mart ayında gerçekleşecek olan 20. Verimlilik Günleri Etkinliği ile; öncü şirketlerin C-Level konuşmacıları, üniversitelilerle buluşacak!

Bu yıl “Yapay Zeka” ana temasıyla düzenlenen etkinlikte iki gün boyunca sahneye çıkıp bilgi ve deneyim aktarımında bulunacak olan konuşmacıların yanı sıra etkinlikte çeşitli workshoplar, zengin fuaye alanı, sürpriz hediyeler ve çekilişler de olacak!

Etkinlikte Neler Var

Gazi Endüstri Topluluğu tarafından bu yıl 7 – 8 Mart tarihlerinde gerçekleştirilecek olan 20. Verimlilik Günleri etkinliğinde katılımcıları neler bekliyor? İşte yanıtı;

  • Şirket Oturumları: Sektöre yön veren firmaları ve üst düzey yöneticilerini yakından tanıma şansı.
  • Sosyal Oturum: Milyonlarca insan tarafından sevilen bir isim ile sohbet etme fırsatı.
  • Eğitimler: Alanında uzmanlaşmış eğitmenlerden kariyerini sağlam temeller üzerine inşa edeceğin eğitimler.
  • Workshoplar: Sektörün önde gelen isimlerinden kariyer ipuçları.
  • Zengin Fuaye Alanı: Şirketlerle tanışma ve Network imkanı.
  • Sürpriz Hediyeler ve Çekilişler: Katılımcılara özel sürprizler.

Branding Türkiye‘nin medya partneri olduğu etkinliğe katılmak ve etkinlik hakkında ayrıntılı bilgi almak için “Gazi Endüstri Topluluğu”nun resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.


Gazi Endüstri Topluluğu Hakkında

Gazi Endüstri Topluluğu 1996 yılında, dönemin Endüstri Mühendisliği öğrencileri ve Endüstri Mühendisliği Bölüm Öğretim Elemanları tarafından kurulmuş bir öğrenci topluluğudur. Amacı; Türkiye’yi yarınlara taşıyacak, ülkemize yeni ufuklar açacak, reel sektör çarklarının daha güçlü dönmesini sağlayacak olan Endüstri Mühendisliği öğrencilerini yarınlara daha iyi hazırlamaktır.

Endüstri Mühendisliği Toplulukları Birliği’nin 15 üyesinden birisi olan GaziENT bu seneye kadar EMT Genel Kurul ev sahipliği ve EMT Seminer Projesi ev sahipliği ile sadece kendi üniversitemizde değil ulusal kurumların da birçok organizasyonuna ev sahipliği yaparak, güvenilen bir kurum olduğunu bu şekilde de ispat etmektedir.


Tarihte İlk: İnsan Beynine Çip Yerleştirildi

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.