Sporseverler yeni bir dergiye daha kavuştu. Akademi Futbol Dergisi yayın hayatına başladı. İlk sayısı Kasım 2022’de yayınlanan Akademi Futbol her ayın 15’inde bayilerdeki yerini alarak sporsevelerle buluşacak.

Futbol dünyasından haberlerin, özel röportajların ve futbol duayenlerinin kaleme aldığı köşe yazılarının yer aldığı Akademi Futbol Dergisi’nde pek çok renkli içerik de futbolseverlere sunuluyor.

Akademi Futbol Dergisi Yayın Hayatına Başladı

Spor camiası yeni bir dergiye daha kavuştu. Akademi Futbol Dergisi Kasım 2022’de yayın hayatına başladı. Türkiye’nin tek spor dergisi olan ‘Akademi Futbol Dergisi’nin ikinci sayısı ise Aralık 2022‘de yayınlandı. 2022 yılı Kasım ayında yayın hayatına merhaba diyen dergi, Aralık ayında ikinci kez okurlarıyla buluştu. Sporseverlerin yeni mecrası olma misyonu olan Akademi Futbol Dergisi, her ayın 15’inde bayilerde olacak.

Genç derginin hedef kitlesinin sporseverler ve futbol taraftarları olduğunu söyleyen Akademi Futbol Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Atilla Koç, konuyla ilgili yaptığı değerlendirmede şu açıklamada bulundu;

“Günümüzde futboldünyadaki en popüler spor dalı. Dünya üzerinde 200’den fazla ülkede 250 bin kişi tarafından oynanıyor. Böyle olunca da dünyada birçok futbol dergisi yayın hayatını sürdürüyor. Ancak Türkiye’de spor dergileri olmasına rağmen futbol alanında ihtisaslaşmış bir derginin olmadığını gördük. Biz de bu eksiği gidermek hedefiyle bu yola çıkmaya karar verdik. Dergimizde futbolseverlere, futbolun sadece sahada oynanan bir oyun olmadığını, herkesin anlayacağı bir dilden anlatmayı hedefliyoruz. İçeriklerimizde eğitici, öğretici ve tarafsız olmaya çalışıyoruz” dedi.

FKG Grup çatısı altında faaliyet gösteren Port Film Medya tarafından yayın hayatına kazandırılan Akademi Futbol Dergisi’nin içeriğinin de oldukça geniş olduğuna dikkat çeken Atilla Koç, derginin 72 sayfa olduğunu ve A’dan Z’ye futbolu ilgilendiren pek çok konunun işlendiğini belirtti. Akademi Futbol Dergisi’nde futbol dünyasından haberlerin, özel röportajların ve futbol duayenlerinin kaleme aldığı köşe yazılarının yanı sıra ilgi çekici pek çok başlık da yer alıyor.

Akademi Futbol’un resmi web sitesini ziyaret ederek dergiyle ilgili içeriklere ve spora dair son gelişmelere anlık olarak ulaşabilirsiniz. Akademi Futbol Dergisi’nin resmi web sitesini ziyaret etmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.