Futbolun tüm paydaşlarını tek çatı altında toplayan ve her ayın 15’inde yayınlanan Akademi Futbol dergisinin 2. sayısı çıktı. Aralık (2022) sayısında futbola dair birbirinden önemli dosya konuları yer alırken aynı zamanda birbirinden önemli isimlerle gerçekleştirilen röportajlar da var.

Türkiye’nin futbol odaklı yeni spor dergisi Akademi Futbol’un Aralık (2022) sayısı çıktı. Her ayın 15’inde yayınlanan dergide Türk ve dünya futboluna dair tüm detaylar işin uzmanları tarafından değerlendiriliyor. Futbolun tüm paydaşlarını buluşturan dergide aynı zamanda birbirinden önemli dosya konuları da yer alıyor.

Akademi Futbol’un Aralık (2022) Sayısı Çıktı

Akademi Futbol Dergisi’nin Aralık sayısında Türk futbolunun yıllardır çözülemeyen sorunlarından biri olan; “Yabancı Kuralı“nın yanı sıra Katar’da gerçekleşen 2022 Dünya Kupası’nın enleri de yer aldı. Yine 2022 Dünya Kupası’ndan bir dosya konusu olarak bu sayıda aynı zamanda kupanın yıldızı Arjantinli futbolcu Lionel Messi’nin hayat hikayesine dair önemli detaylar da paylaşıldı. Fakat hepsi bu değil! Deyim yerindeyse dolu dolu bir içeriğe sahip olan derginin bu sayısında Türk futbolunun en kariyerli hakemi Cüneyt Çakır’ın bilinmeyenleri ile Türk futbolunun doğuşuna dair önemli ayrıntılara da yer verildi.

Dikkat çeken dosya konuları, yorum ve yazıların yanı sıra Aralık sayısında; önemli isimlerle gerçekleştirilen röportajlar da var. Buna göre; Akademi Futbol dergisinin 2. sayısına konuk olan isimler arasında; Türk resim sanatının değerli ismi Bedri Baykam, iş insanı Ziya Alp Gülan, yönetmen Kamil Çetin ve spor spikeri Roksan Kunter var.

Usta Kalemler Akademi Futbol’da

Yalnızca sporun ve futbolun tarafında olan Türkiye’nin usta isimlerinin bulunduğu derginin yazarları arasında Atilla Koç, Ahmet Çakır, Naci Arkan, Bülent Arslan, Anıl Karaduman, Prof. Dr. Hakan Gür, Erden Aktoğu, Özgün Mert, Barış Özkan ve Harun Ata gibi önemli isimler yer alıyor.

“Futbol asla sadece futbol değildir” mottosuna uygun içerikleriyle yayın hayatını sürdüren Akademi Futbol’da; ülkesine formalarını terleterek hizmet etmiş futbolcular biraz nostalji diyerek hatırlanıyor ve anılıyor. Bunun yanında Akademi Futbol’da; futbolun teknolojisi, kültürü ve eğitimi ile ilgili önemli başlıklara da dikkat çekiliyor.

Futbolun bütün paydaşlarını; sanatçıları, iş insanlarını, ekonomistleri, bilim insanlarını ve taraftarları sayfalarında ağırlayan Akademi Futbol, her ayın 15’inde tüm bayilerde ve Turkcell Dergilik’te!

Akademi Futbol’un resmi web sitesini ziyaret etmek için buraya tıklayın.


Kurumsal İletişim 2.0 Başlıyor

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.