Branding Türkiye Etkinlik, Nişantaşı Üniversitesi’nde Dijital Markalaşma Zirvesi gerçekleştirecek. Nişantaşı Üniversitesi ile Branding Türkiye işbirliğiyle organize edilen zirve 11 Mayıs 2018 tarihinde düzenlenecek.

Branding Türkiye’nin etkinlik / zirve odaklı alt markası olan “Branding Türkiye Etkinlik” ile “Nişantaşı Üniversitesi” işbirliğiyle gerçekleştirilecek olan “Dijital Markalaşma Zirvesi”nde birbirinden değerli konuşmacılar yer alacak.

Nişantaşı Üniversitesi’nde Dijital Markalaşma

Konuşmacılar arasında; Branding Türkiye’nin Kurucusu ve Genel Yayın Yönetmeni Mürsel Ferhat Sağlam, SEO Ajans İstanbul Kurucusu ve Genel Müdürü Salih Gedikli, G4A Studio & Workshop Kurucu Ortağı Sercan Yılmaz ve Platin Dergisi tarafından düzenlenen “İş Kitapları Ödülleri”nde Yılın En İyi Satış & Pazarlama Kitabı kategorisinde ödül alan Yazar Ve Satış Eğitmeni İlker Taner Uzun yer alıyor.

Nişantaşı Üniversitesi Dijital Markalaşma Zirvesi - Afiş

Etkinlikte Ne Konuşulacak? 

Marka Danışmanı ve Dijital Pazarlama Uzmanı Mürsel Ferhat Sağlam, “Stratejik Marka Yönetimi” başlıklı oturumda dijital markalaşma odağında stratejik marka yönetimini, “nedir – nasıl” doğrultusunda yeniden yorumlayacak.

Zirvenin ikinci oturumunda sahneye çıkacak olan SEO Uzmanı Salih Gedikli, “Dijital Markalaşma Odağında SEO” başlıklı konuşmasında dijital pazarlamanın önemli bir parametresi olan SEO kavramının dijital markalaşmaya olan katkısından bahsedecek.

“Dijital Markalaşma Yolunda Growth Hacking” başlığını taşıyan üçüncü oturumda Growth Hacking Uzmanı Sercan Yılmaz, “Markalaştığınız oranda mı büyürsünüz, yoksa büyüdüğünüz oranda mı markalaşırsınız?” sorusuna yanıt verecek.

Zirvenin son oturumunda sahneye çıkacak olan ödüllü yazar ve satış eğitmeni İlker Taner Uzun ise “Markalaşmanın Satışa Etkisi” temalı konuşmasıyla markalaşmadan satışa olan süreci yeniden yorumlayacak.

Etkinlik Detayları

Nişantaşı Üniversitesi KD. Hakim Albay Süleyman Takkeci Konferans Salonu’nda gerçekleşecek olan etkinlik, 11 Mayıs 2018 tarihinde saat 13:00’da başlayacak. Katılımcılara zirve sonrası Branding Türkiye & Nişantaşı Üniversitesi işbirliğiyle katılım belgesi verilecek. Bu nedenle katılımcıların etkinlik öncesi etkinlik.brandingturkiye.com adresinde yer alan “Etkinlik Katılım Formu”nu doldurmaları gerekmektedir.

Zirvenin resmi medya sponsoru Branding Türkiye olurken zirvenin gerçekleşmesine katkı sağlayan diğer sponsorlarsa şöyle;

  • Ajans Paradise
  • Dijital Markalaşma Eğitimi I DME
  • Branding Türkiye Yayınları
  • G4A Studio & Workshops
  • Branding Türkiye Tv
  • Branding Türkiye Fm
  • SendPulse
  • Sahiplen.com
  • Alastyr

Etkinliğe kaydolmak üzere formu doldurmak için buraya tıklayınız.

Branding Türkiye Etkinlik

Branding Türkiye Etkinlik I Hakkında

Türkiye’nin en çok okunan bütünleşik pazarlama mecrası Branding Türkiye‘nin etkinlik odaklı alt markası olan “Branding Türkiye I Etkinlik” ile her ay bir üniversitede bütünleşik pazarlamanın kapsamına giren konularla ilgili (reklam, pazarlama, iletişim, medya, kurumsal iletişim, marka, halkla ilişkiler, dijital markalaşma, dijital PR, dijital pazarlama, sosyal medya, stratejik satış, satın alma, insan kaynakları vs.) ücretsiz etkinlikler / zirveler düzenlenmektedir. Üniversitelerin yanı sıra her ay sektör profesyonellerini hedefleyen ücretsiz konferansların da gerçekleştiren “Branding Türkiye I Etkinlik”in amacı katılımcılara “fikir, fayda, farkındalık” sağlamak.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.