Kurumsallaşma, markalaşma ve dijitalleşme ana temalı popüler podcast serisi Hani Kurumsaldık Apple Podcast’te!

Mart 2021’de Mürsel Ferhat Sağlam tarafından kurulan Hani Kurumsaldık, 2021 boyunca gerçekleştirdiği yayınlarla sektör profesyonelleri ve akademisyenler başta olmak üzere iş dünyasının ve akademik hayatın bir parçası olan herkes için adeta bir alışkanlık haline geldi.

İlk kez Spotify’da yayınlanan daha sonra diğer popüler podcast mecralarında da yayınlanmaya başlanan Hani Kurumsaldık içerikleri Apple Podcast’te de listelendi. Böylece iOS kullanıcıları 2021 itibariyle Apple’ın podcast mecrasında listelenmeye başlanan Hani Kurumsaldık’ı direkt olarak buradan dinleyebilme şansına sahip oldular.

Hani Kurumsaldık Apple Podcast’te

Sesli içerik odaklı bir podcast serisi olarak kurgulanan ve ilk kez Mart 2021’de yayınlanan Hani Kurumsaldık, aradan geçen sürede tüm mecralarda toplamda 1 milyon kişiye erişerek önemli bir eşiği aşmış oldu. Bu süreçte birçok marka ile stratejik iş birliği de gerçekleştiren Hani Kurumsaldık, Türkçe podcast yayıncılığında önemli bir konumda bulunuyor.

“Hadi Başlıyoruz” adlı ilk bölümüyle dinleyicisiyle buluşan ve Spotify başta olmak üzere tüm popüler podcast mecralarında listelenen Hani Kurumsaldık artık Apple Podcast’te de erişilebilir durumda. Böylece, iOS kullanıcıları Spotify ve YouTube’a ek olarak Apple Podcast aracılığıyla da Hani Kurumsaldık’ı dinleyebilecekler.

Mürsel Ferhat Sağlam tarafından hayata geçirilen popüler podcast serisinde kurumsal iletişimden kurumsal sosyal sorumluluğa, dijital markalaşmadan gerçek zamanlı pazarlamaya kadar kurumsallaşma, markalaşma ve dijitalleşme ile ilgili merak edilen akademik ve sektörel tüm konular yer alıyor.

Hani Kurumsaldık’ı Apple cihazlarınızdan direkt olarak herhangi bir mecra olmaksızın takip etmek ve dinlemek isterseniz aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Apple Podcast’te Takip Et


Branding Türkiye Destekliyor

Ulusal ve uluslararası birçok prestijli etkinliğin, konsept organizasyonların ve fayda odaklı yayınların daimi destekçisi olan bütünleşik pazarlama ve iş – ekonomi mecrası Branding Türkiye, yalnızca etkinlik odaklı alt markaları aracılığıyla etkinlik ve zirve düzenlemekle kalmayıp ekosistemi besleyen tüm organizasyonları medya sponsoru olarak destekliyor. Bu bağlamda Branding Türkiye, 3F Fenomeni odağında bir yayın politikasına sahip olan “Hani Kurumsaldık”ın ana sponsoru oldu.


Hani Kurumsaldık Nedir?

İş hayatını tek bir kelimeyle özetlemek gerekseydi hiç şüphesiz bu sözcük kurumsallık olurdu. Peki bu kadim ve değişmez bilgiye rağmen neden herkes hala daha ilk adımda tökezliyor? Her şeyi çok mu önemsiyoruz yoksa aslında hiçbir şey umurumuzda değil mi? Mürsel Ferhat Sağlam tarafından hazırlanan bu podcast serisinde kurumsal yaşama dair eğlenceli ve bir o kadar da düşündüren tespitler var. Ama en çok da o özlenen samimi sohbet var. İş hayatının bir parçası olan herkesi ilgilendiren Hani Kurumsaldık, Branding Türkiye sponsorluğunda her Cumartesi Spotify ve diğer müzik / video platformlarında!

Ziyaret Et

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.