Anadolu Bilişim Buluşmaları tarafından “Dijital Dönüşümde Yerli Ve Milli Teknolojiler” ana temasıyla önemli bir etkinlik gerçekleştirilecek. 28 Temmuz 2022’de 10:30 ile 16:00 arasında online ortamda düzenlenecek olan etkinlik “Açılış Ve Vizyon” konuşmalarıyla başlayacak. Birçok özel oturuma ev sahipliği yapacak olan etkinlikte alanında uzman isimler, bilgi ve tecrübe aktarımında bulunacak.

2017’den bu yana Kamu Bilişim Derneği ve Harput Ajans tarafından Anadolu Bilişim Buluşmaları etkinlikleri hız kesmeden devam ediyor. Dijital ve teknoloji olmak üzere 2 ana kavram etrafında şekillenen Anadolu Bilişim Buluşmaları etkinliklerinde pazarlama, marka yönetimi, iletişim, reklamcılık, e-ticaret, dijital markalaşma,  sosyal medya, yeni medya, kurumsal iletişim, dijital pazarlama başta olmak üzere birçok kavrama dair bilgi ve tecrübe paylaşımı yapılıyor.

Sektör profesyonelleri ve akademisyenlerin yanı sıra üst düzey yöneticiler, ceo’lar, girişimciler, kamu çalışanları ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerinin de katılım gösterdiği Anadolu Bilişim Buluşmaları; dikkat çeken ana temalara sahip etkinliklerle faaliyetlerini sürdürüyor. 28 Temmuz 2022‘de online ortamda gerçekleştirilecek olan “Dijital Dönüşümde Yerli Ve Milli Teknolojiler” etkinliği de bunlardan biri.

Dijital Dönüşümde Yerli Ve Milli Teknolojiler Etkinliği

Anadolu Bilişim Buluşmaları tarafından 28 Temmuz 2022’de 10:30 ile 16:00 arasında Dijital Dönüşümde Yerli Ve Milli Teknolojiler etkinliği gerçekleştirilecek. Türkiye’nin “yerli teknoloji hamlesi”nin bir yansıması olarak geliştirilen kamudaki ve özel sektördeki teknoloji girişimlerinin önemine de vurgu yapılacak olan etkinlikte sektörün önemli paydaşları söz alarak bilgi aktarımında bulunacak.

Tüm tarafları kucaklayan ve bir araya getirip buluşturan özelliği, geleceğe dönük yüzü ve yeniliklere açık kimliğiyle sektörün bütünleşik yapısını ve gücünü yansıtılacak olan bu etkinlik; Anadolu Bilişim Buluşmaları, Harput Ajans, Kamu Bilişim Derneği tarafından düzenleniyor. ICT MEDİA, Branding Türkiye, Teknolojik Grup, İstanbul Bilişim Derneği işbirliği ve desteğiyle gerçekleştirilecek etkinliğin katılımcı profilindeyse tüm paydaşlar yer alıyor.

Toplamda 4 oturumdan meydana gelen etkinlik saat 10:30’da Açılış Ve Vizyon konuşmaları ile başlayacak. Sürdürülebilir Kalkınmada Yerli ve Milli Teknolojiler, Yerli ve Milli Savunma: Havacılık Sanayi Üretim ve Tedarikçiklerin Pazarı ve Geleceği,  Milli Teknoloji Hamlesi Başarı Hikâyeleri oturumlarına ek olarak etkinlikte bir de Özel Oturum başlığıyla bir oturum gerçekleştirilecek.

Dijital Dönüşümde Yerli Ve Milli Teknolojiler etkinliğinin katılımcı profili ise şöyle; Bakanlıklar, İlgili Genel Müdürlükler, Kamu Kurum ve Kuruluşları, İlgili Özel Sektör, Üniversiteler, Bilişim, Savunma Sektörü, İlgili İş Dünyası Liderleri ve Yöneticileri, Teknoloji Üreticileri, Satıcıları ve Dağıtıcıları, Ulusal ve Uluslararası İlgili Firmalar, Sivil Toplum Kuruluşları, Enstitüler, Uzman Akademsiyenler, Öğrenciler, Gelecek Bilimciler, Hukukçu, Eğitmen, Danışmanlık Firmaları, Sektör Profesyonellleri, İş İnsanları, Sektör Çalışanları, Medya Kuruluşları, Dernekler.

Etkinlik Detayları 

Etkinliğin Adı: Anadolu Bilişim Buluşmaları

Etkinliğin Ana Teması: Dijital Dönüşümde Yerli Ve Milli Teknolojiler

Etkinliği Düzenleyen: Harput Ajans & Kamu Bilişim Derneği

Etkinliğin Tarihi: 28 Temmuz 2022

Etkinliği Saati: 10:30 – 16:00

Etkinliği Yeri: YouTube (Online)

Etkinliğin konuşmacıları ve sponsorları hakkında detaylı bilgi almak için Anadolu Bilişim Buluşmaları kurumsal web adresini buradan ziyaret edebilirsiniz. Aşağıdaki bağlantıyı kullanarak ise “Dijital Dönüşümde Yerli Ve Milli Teknolojiler” etkinliğine ücretsiz olarak katılabilirsiniz.

ETKİNLİĞE KATIL

Branding Türkiye’nin medya sponsoru olduğu etkinliğin gerçekleşmesine katkı sağlayan tüm paydaşlar ve sponsorlar ile etkinliğin konu ve konuşmacıları hakkında bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.


Anadolu Bilişim Buluşmaları I HAKKINDA 

Anadolu Bilişim Buluşmaları, 2017 yılından bu yana Anadolu’nun teknoloji ve bilişim gündemini belirlemeye çalışan; geleceği bugünden görerek bu konuda bireylerin, şirketlerin ve ülkemizin sektörel vizyon, strateji ve yol haritasını oluşturmasını destekleyen; yeni teknolojilerin tüm alanlarda iş ve yaşamımıza etkilerini çok boyutlu ele alan; yarına nasıl hazırlanmamız gerektiğini ortaya koyan; etki alanı ve etkileşimi ölçülebilir olacak şekilde ulusal ve uluslar arası boyutu ile geniş ve zengin içerikli etkinliği olma özelliği taşıyor

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.