İnternette hakkınızda yazılan içeriklerden anında haberdar olmanızı ve içerikleri kolay bir şekilde analiz etmenizi sağlayan bir uygulama olan Teleskop’tan YouTube Ses Taraması özelliği!

Tüm haber sitelerini, sosyal medya platformlarını, forum, blog ve içerik sitelerini 7/24 düzenli olarak tek bir uygulama üzerinden takip edebilme imkanı sağlayan Teleskop.app yeni özelliğini duyurdu. Buna göre; artık Teleskop ile YouTube Ses Taraması mümkün olacak.

Peki YouTube ses taraması nedir? Bu özellik ne işe yarıyor? Markalar için kazanımları neler? İşte tüm detaylarıyla YouTube Ses Taraması’na dair merak edilenler!

YouTube Ses Taraması Özelliği

Dijital pazarlamanın önemli bir unsuru olan dijital medya takip ve analiz ile ilgili sürdürülebilir çözümler sunan Teleskop’tan YouTube Ses Taraması özelliği!

Bu yeni özellik ile birlikte videodaki tüm konuşma metnine erişmek mümkün olacak. Diğer bir ifadeyle markalar artık YouTube’daki videolarda yer alan kendileriyle ilgili konuşmaları tarayıp analiz edebilecekler.

***

Haber Takibi, Sosyal Medya Takibi, İnternet Takibi, Gündem Takibi gibi özelliklerin yanı sıra Analiz ve Detaylı Raporlama, Rakip Analizi, Eş Zamanlılık, Kategorisellik, İçerik Gruplama, Arşiv, Çoklu Kullanıcı gibi avantajları da bulunan Teleskop.app, yeni özelliğini duyurdu. Türkiye’de bir ilk olan bu özellik sayesinde markalar bundan böyle YouTube odağında daha etkin ve sürdürülebilir bir yönetim, pazarlama, iletişim, itibar yönetimi ve kriz yönetimi yapabilme imkanı bulacaklar.

Peki bu özelliğin avantajları neler? İşte yeni özelliğe dair detaylar!

  • Youtube’da video içeriklerde ses taraması yapabilme.
  • YouTube videolarında marka hakkındaki konuşulmaları bulma.
  • Video içerisinde geçen herhangi bir konuşmaya anında ulaşabilme.
  • İlgili bölümü izleyebilme ya da tüm konuşma metnini okuyabilme.

Türkiye’de bir ilk olan özelliğe dair detayları incelemek için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.


Teleskop App Logo

Teleskop I Hakkında

Teleskop App; internette hakkınızda yazılan içeriklerden anında haberdar olmanızı ve içerikleri kolay bir şekilde analiz etmenizi sağlayan bir uygulamadır. Teleskop App, tüm haber sitelerini, sosyal medya platformlarını, forum, blog, sikayet ve içerik sitelerini 7/24 düzenle olarak tarar. Böylece, hakkınızda çıkan önemli içeriklerden ve herhangi bir krizden anında haberdar olabilirsiniz. İstediğiniz anda içeriklerinizle ilgili detaylı rapor ve analizlere ulaşabilirsiniz.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.