Haftanın Öne Çıkan Reklamları #Nisan1

Merhaba sevgili brandingturkiye.com okuyucuları, Nisan ayına girerken yepyeni bir yazı ile karşınızdayım. “Bu hafta çok televizyon izleme fırsatım mı olmadı acaba?” diye kendime sorular soruyorum. Bu soruyu sormamdaki en büyük etken, yeni ve kaliteli reklamların azlığı idi. Yine de bu hafta birkaç reklamı burada anlatmak için sınırları zorlayacağım. Herkese iyi okumalar.

Dünyanın En İyi Futbolcusu – ZİRAAT BANKASI / ALTIN TAHVİLİ

Haftanın tartışması en iyi reklamı bu bence. Futbol ve Ibrahimoviç sevdamızdan mıdır bilmem? Bu reklam beni çok keyiflendirdi. Bu zamanda dünyanın en iyi topçusu maç boyunca kulübede oturtulur mu? Bu reklam serisinin diğer örneklerini de yazının sonuna ekleyeceğim.

Evde Algida Keyif Varsa #DeğmeKeyfime – ALGİDA

Bu nedir arkadaşım? Oyuncuları pazardan mı buldunuz? Reklamın sonunda “ben ne izledim lan?” etkisiyle yüzümde oluşan sırıtmaya engel olamadım…

Güzel Fikir – KOÇTAŞ

Koçtaş yaratıcılığımıza olumlu katkı yapıyor ve karşılığında evlerimizi beraber güzelleştirmemize imkan veriyor. Çok sade ve basit. Mükemmel, konuşmuyorum. Ben bir şey demiyorum…

Baba Nasıl Yaptın? – MERCEDES-BENZ FİNANSAL HİZMETLER

Yılın ilk aylarında hep kadınlarımız için güzel reklamlar yaparken Mercedes hepimizin kahramanı olan babalarımız için güzel bir reklam filmi yayına aldı. Anneler Günü’nün ardından bu reklamlardan sıkça göreceğimizden hiç şüphem yok.

Ziraat Bankası’nın Altın Tahvili reklamlarını sırayla veriyor ve bu haftayı kapatıyoruz. Hoşça kalın, haftaya görüşmek üzere.

Altın Tahvili / Adres – ZİRAAT BANKASI

Altın Tahvili / Diyet – ZİRAAT BANKASI

Altın Tahvili / Esas Oğlan – ZİRAAT BANKASI

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.

Bir Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir