Branding Türkiye, 21 Nisan’da Ada Enstitü’nün mekan sponsorluğunda kurumsal iletişimcilere özel kurumsal iletişim odaklı ücretsiz bir etkinlik gerçekleştirecek. Etkinliğin teması ise “Kurumsal İletişim 2.0” olarak belirlendi.

Branding Türkiye tarafından kavramsallaştırılan “Kurumsal İletişim 2.0” bir etkinlik konsepti olarak yine ilk kez Branding Türkiye’nin etkinlik odaklı alt markası Branding Türkiye Etkinlik tarafından gerçekleştirilecek. Etkinliğin temel amacı kurumsal iletişim departmanının ve kurumsal iletişim uzmanlarının dijital pazarlama dinamiklerine adaptasyonu hakkında bir farkındalık sağlamak.

Kurumsal İletişimcilere Özel Etkinlik

Bütünleşik pazarlamaya dair tüm olguların akademisyenler ve sektör profesyonelleri tarafından değerlendirildiği, dijitalin dinamiklerine uygun bir yayın politikasına sahip ve fayda odaklı yeni nesil bir mecra olan Branding Türkiye, yalnızca içerik odaklı bir yapılanma olmayıp alt markası olan “Branding Türkiye I Etkinlik” aracılığıyla bütünleşik pazarlamanın kapsamına giren tüm alanlarda zirve ve etkinlikler düzenlemektedir.

Kurumsal İletişim 2.0 Etkinliği - Afiş

Her ay farklı bir üniversitede gerçekleştirilen ve sektör profesyonelleriyle üniversite öğrencilerini buluşturmayı hedefleyen ücretsiz zirvelerin yanı sıra sektör profesyonellerine yönelik ücretsiz etkinlikler de kurgulayan Branding Türkiye I Etkinlik, 21 Nisan’da Ada Enstitü‘nün mekan sponsorluğunda kurumsal iletişim uzmanlarına yönelik; kurumsal iletişim departmanının ve uzmanlarının dijital pazarlama dinamiklerine adaptasyonunu içeren bir etkinlik organize ediyor.

Kurumsal İletişim 2.0 Etkinliği

Etkinlik konuşmacıları arasında Branding Türkiye’nin Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Mürsel Ferhat Sağlam, SEO Ajans İstanbul Kurucusu ve Genel Müdürü Salih Gedikli ve G4A Studio&Workshops Kurucu Ortağı Sercan Yılmaz yer alıyor.

Kurumsal iletişimin dijitalleşmesi ana tema olarak belirlenirken konuşmacılar sırasıyla şöyle;

  • “Dijitalleşme Ve Kurumsal İletişimin Dönüşümü”
  • “Kurumsal İletişim 2.0 Odağında SEO”
  • “Kurumsal İletişimde İçerik Planlamanın Önemi”

Dipnot

  • Kontenjan sınırlıdır.
  • Kayıt formunun doldurulması zorunludur. Formu doldurmak için buraya tıklayın.
  • Formu doldurduktan sonra kontenjan durumuna göre e-postanıza bir davetiye maili gönderilecektir. Etkinlikten 2 gün önce e-postanızı kontrol etmeyi unutmayın.

Kurumsal İletişim 2.0 Etkinlik Detayları

Konuşmacılar

  • Mürsel Ferhat SAĞLAM – Dijitalleşme Ve Kurumsal İletişimin Dönüşümü
  • Salih GEDİKLİ – Kurumsal İletişim 2.0 Odağında SEO
  • Sercan YILMAZ – Kurumsal İletişimde İçerik Planlamanın Önemi

Mekan

Ada Enstitü

Adres

Maltepe Mh. Yedikule Çırpıcı Yol Sk. Avrupa Ofis Kale 9. Blok No: 2 / 16 PK: 34010 Zeytinburnu / İSTANBUL (Avrupa Konutları – Cevizlibağ metrobüs durağının yanı)

Tarih ve Saat

21 Nisan 2018 (Cumartesi) / 13:00 – 17:00

Kurumsal İletişim 2.0 Etkinlik Sponsorları

Kurumsal İletişim 2.0 etkinliğinin sponsoru olan tüm markaları incelemek için etkinlik sayfasını ziyaret edin. 


Branding Türkiye Etkinlik I Hakkında

Türkiye’nin en popüler bütünleşik pazarlama ve iş – ekonomi mecrası Branding Türkiye‘nin etkinlik odaklı alt markası olan “Branding Türkiye Etkinlik“ ile her ay bir üniversitede bütünleşik pazarlamanın kapsamına giren konularla ilgili (reklam, pazarlama, iletişim, medya, kurumsal iletişim, marka, halkla ilişkiler, dijital markalaşma, dijital PR, dijital pazarlama, sosyal medya, stratejik satış, satın alma, insan kaynakları vs.) ücretsiz etkinlikler / zirveler düzenlenmektedir. Üniversitelerin yanı sıra her ay sektör profesyonellerini hedefleyen ücretsiz konferansların da gerçekleştiren “Branding Türkiye Etkinlik”in nihai amacı katılımcılara “3F Fenomeni” odağında bilgi ve tecrübe aktarımı sağlamaktır.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.