Yerli bir sosyal ağ olarak konumlanan ve Yeni Yenilikçi Kazançlı Sosyal Ağ olan AskWitty’de her hafta bir markanın sponsorluğuyla gerçek para ödüllü bilgi yarışmaları gerçekleşiyor. AskWitty bilgi yarışmalarının medya sponsoru ise Branding Türkiye oldu.

Bütünleşik pazarlamaya dair tüm olguların akademisyenler ve sektör profesyonelleri tarafından değerlendirildiği, dijitalin dinamiklerine uygun bir yayın politikasına sahip ve fayda odaklı yeni nesil bir mecra olan Branding Türkiye, ekosistemin gelişimine katkıda bulunmayı sürdürüyor. Branding Türkiye en son AskWitty bilgi yarışmalarının resmi medya sponsorluğunu üstlendi.

Birçok prestijli etkinliği, zirveyi, paneli, çalıştayı, sempozyumu ve eğitimi medya sponsoru olarak destekleyen dijital dünyanın marka mecrası mottosuna sahip Branding Türkiye, ekosistemi beslemeyi sürdürüyor. Marka işbirliklerini önemseyen Branding Türkiye, AskWitty’de her hafta bir markanın sponsorluğuyla gerçekleşen gerçek para ödüllü bilgi yarışmalarının daimi medya sponsoru oldu.

AskWitty Bilgi Yarışmaları

Yerli bir yazılım firması tarafından geliştirilen AskWitty, kendini “Yeni Yenilikçi Kazançlı Sosyal Ağ” olarak tanımlıyor. Ayrıca “Her Gün Eğlen Kazan, Oyna Kazan” mottosuyla gerçek para ödüllü yarışmalar gerçekleştiren AskWitty, markalar için alternatif bir reklam mecrası olma özelliği taşıyor. Buna göre markalar, AskWitty aracılığıyla binlerce kişinin katıldığı bilgi yarışması kurgulayabiliyorlar. Yarışma kapsamında tüm soruları doğru yanıtlayanlara ise yarışmayı düzenleyen firma tarafından gerçek para ödülü veya indirim kuponu–hediye çeki veriliyor. Bu da bir markanın, dijital markalaşma anlamında farklı ve aksiyoner bir tavır sergilediğini göstermesi açısından büyük önem taşıyor.

Branding Türkiye Logosu

Branding Türkiye Destekliyor

Branding Türkiye, markaların AskWitty aracılığıyla gerçekleştirdiği bilgi yarışmalarının daimi medya sponsoru oldu. Bu kapsamda AskWitty’de bir markanın sponsorluğuyla gerçekleşen bilgi yarışmaları Branding Türkiye’de yarışma tarihinden en az 3 gün önce paylaşılacak. Ayrıca ilgili yarışmada yer alacak sorulara dair ipuçları da yine Branding Türkiye’de yer alacak. Böylece AskWitty bilgi yarışmaları, daha çok kişinin katılımıyla yapılmış olacak. Kısacası “eğlenirken kazan” mottosu kelimenin tam anlamıyla gerçekleşecek.

AskWitty Uygulamasını İndirin

Siz de AskWitty uygulamasını cihazınıza indirerek, her hafta bir markanın sponsor olduğu gerçek para ödüllü bilgi yarışmalarına katılabilirsiniz.


💡 Yeni Yenilikçi Kazançlı Sosyal Ağ: AskWitty

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.