askwitty-bilgi-yarismalarinin-medya-sponsoru-branding-turkiye-oldu

Yerli bir sosyal ağ olarak konumlanan AskWitty, “Yeni Yenilikçi Kazançlı Sosyal Ağ” mottosuna sahip. AskWitty’de her hafta bir markanın sponsorluğuyla gerçek para ödüllü bilgi yarışmaları gerçekleşiyor. AskWitty bilgi yarışmalarının medya sponsoru ise Branding Türkiye oldu.

Bütünleşik pazarlamaya dair tüm olguların akademisyenler ve sektör profesyonelleri tarafından değerlendirildiği, dijitalin dinamiklerine uygun bir yayın politikasına sahip ve fayda odaklı yeni nesil bir mecra olan Branding Türkiye, ekosistemin gelişimine katkıda bulunmayı sürdürüyor.

Birçok prestijli etkinliği, zirveyi, paneli, çalıştayı, sempozyumu ve eğitimi medya sponsoru olarak destekleyen dijital dünyanın marka mecrası mottosuna sahip bütünleşik pazarlama mecrası Branding Türkiye, sektörün gelişimine katkı sağlıyor. Bu amaçla marka işbirliklerini önemseyen Branding Türkiye, AskWitty’de her hafta bir markanın sponsorluğuyla gerçekleşen gerçek para ödüllü bilgi yarışmalarının daimi medya sponsoru oldu.

AskWitty Bilgi Yarışmaları

Yerli bir yazılım firması tarafından geliştirilen AskWitty, kendini “Yeni Yenilikçi Kazançlı Sosyal Ağ” olarak tanımlıyor. Ayrıca “Her Gün Eğlen Kazan, Oyna Kazan” mottosuyla gerçek para ödüllü yarışmalar gerçekleştiren AskWitty, markalar için alternatif ve dinamik bir reklam – pazarlama – iletişim mecrası olma özelliği taşıyor. Buna göre markalar, AskWitty aracılığıyla binlerce kişinin katıldığı bilgi yarışması kurgulayabiliyor. Tüm soruları doğru yanıtlayan katılımcılara ise gerçek para ödülü ve/veya indirim kuponu – hediye çeki vb. dağıtılabiliyor. Bu da bir markanın, dijital markalaşma anlamında farklı ve aksiyoner bir tavır sergilediğini göstermesi açısından büyük önem taşıyor.

Branding Türkiye Destekliyor

Branding Türkiye, markaların AskWitty aracılığıyla gerçekleştirdiği bilgi yarışmalarının daimi medya sponsoru oldu. Bu kapsamda yerli sosyal ağ AskWitty’de bir markanın sponsorluğuyla gerçekleşen bilgi yarışmaları Branding Türkiye’de yarışma tarihinden en az 3 gün önce paylaşılacak.

Ayrıca ilgili yarışmada yer alacak sorulara dair ipuçları da yine Branding Türkiye’de yer alacak. Böylece AskWitty bilgi yarışmaları, daha çok kişinin katılımıyla yapılmış olacak. Kısacası “eğlenirken kazan” mottosu kelimenin tam anlamıyla gerçekleşecek.

AskWitty Uygulamasını İndirin

Siz de AskWitty uygulamasını cihazınıza indirerek, her hafta bir markanın sponsor olduğu gerçek para ödüllü bilgi yarışmalarına katılabilirsiniz. AskWitty hakkında detayları öğrenmek ve uygulamayı indirmek için buraya tıklayın.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.

Bir Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir