Gebze Teknik Üniversitesi Girişimcilik ve Kariyer Planlama Topluluğu tarafından gerçekleştirilecek olan Zirve 4 için geri sayım başladı!

“Hayal Gücünün Sınırlarına Ulaş” ana konseptiyle planlanan Zirve 4, girişimcilik ve teknoloji tutkunlarını buluşturmaya hazırlanıyor. Gebze Teknik Üniversitesi’nin en büyük ve kapsamlı etkinliklerinden biri olan Zirve 4’te alanında uzman isimler bilgi ve deneyim paylaşımında bulunacak. İşte, Branding Türkiye‘nin medya sponsoru olduğu zirveye dair tüm detaylar!

Zirve 4 İçin Geri Sayım!

Günümüz iş dünyasında artık sadece bilgi ya da tecrübe yeterli değil. Aynı zamanda o deneyimin bir parçası da olmak gerekiyor. Bu realiteye uygun olarak, Gebze Teknik Üniversitesi Kongre Merkezi‘nde 2 Mayıs 2024 tarihinde gerçekleştirilecek olan ZİRVE 4, sadece bir etkinlik değil. Zirve 4, aynı zamanda bilgi ve deneyimin bir parçası olmak isteyenler için bir yolculuk.

Teknoloji ve girişimcilik dünyasında yeni fikirler keşfetmek, öğrenmek ve ilham almak için kaçırılmayacak bir fırsat sunan etkinlikte; oturumlar, workshop’lar ve atölyelerin yanı sıra eğlenceli aktiviteler ve networking fırsatı da bulunuyor. Ayrıca etkinlik boyunca katılımcılar, teknoloji ve girişimcilik dünyasının önde gelen şirketlerinin stantlarını ziyaret edebilecek ve yeni iş fırsatları için network kurabilecek.

İnovasyon, yapay zeka, dijital pazarlama, startup ekosistemi başta olmak üzere teknoloji ve girişimcilik odağındaki birçok konu, Zirve 4’te gündeme alınacak. Bu sayede katılımcılar, hem uzman isimlerin görüş ve önerilerini dinleyecek hem de sektördeki son trendler hakkında bilgi sahibi olacaklar.

Konuşmacılar arasında; Gebze Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hasan Mandal, teknoloji girişimcisi Serhat Duyar, Endüstri 4.0 uzmanı Dr. Seda Ülgen, girişimci Mehmet Aldanmaz ve dijital stratejist Yavuz Gizlenci gibi isimlerin yer aldığı Zirve 4’e hemen başvurmak için aşağıdaki bağlantıya tıklayıp formu doldurabilirsiniz.

Bu arada Zirve 4’te düzenlenecek olan ve pratik bilgi ya da becerilerin paylaşılacağı atölye ve workshoplar, katılımcıların kendi yeteneklerini geliştirmelerine ve yeni yetenekler kazanmalarına olanak tanıyacak. İleri seviye kodlama, dijital pazarlama stratejileri, startup kurma süreci gibi konuları içeren atölyelerde katılımcılar, alanında uzman eğitmenler eşliğinde interaktif deneyimler yaşayacak.

Tüm bunlar ve daha fazlasını deneyimlemek için 2 Mayıs’ta Gebze Teknik Üniversitesi Kongre Merkezi’nde yerinizi ayırtmayı unutmayın!


Girişimcilik Ekosistemi Gebze’de Buluştu!

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.