Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Youtube Kanalı Yayında

Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Youtube kanalı, RTErdogan kullanıcı adıyla resmen yayın hayatına başladı. 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan‘ın resmi Youtube kanalı dün itibariyle yayın hayatına başladı. Kanalın duyurusu Twitter’da, “Erdoğan Dijital Medya (@RTEdijital)” hesabı üzerinden yapıldı. Twitter’da yapılan duyuruda şu ifadeler yer aldı;

“Cumhurbaşkanımız @RTErdogan’ın resmi YouTube kanalı yarından itibaren aktif yayın hayatına başlıyor. Kanalımızı takip etmeyi unutmayın. http://YouTube.com/RTErdogan”

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Youtube Kanalı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, dün resmi Youtube kanalında ilk videosunu paylaştı. Paylaşılan video G20 Zirvesi’ndeki basın toplantısını içeriyor.

Dünyanın 20 büyük ekonomisinin liderlerini ağırlayan ve dünya basını tarafından yakından takip edilen Japonya’nın Osaka kentinde gerçekleştirilen zirvede Cumhurbaşkanı Erdoğan bir basın toplantısı düzenledi. G20 Zirvesi kapsamında dünya liderleriyle kritik görüşmeler gerçekleştiren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, düzenlediği basın toplantısında, gündeme dair bazı önemli açıklamalarda bulundu. Bu basın toplantısına dair canlı yayın videosu ise RTErdoğan kanalında paylaşılan ilk video oldu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı Youtube’da takip etmek ve kanala abone olmak için buraya tıklayın.

Erdoğan'ın Youtube Kanalı 💡 Dipnot

Bu arada dipnot değerinde bir bilgiyi sizlerle paylaşalım. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın daha evvel RecepTayyipErdogan olan Facebook sayfasının kullanıcı adı değiştirildi. Sayfanın kullanıcı adı RTErdogan (http://facebook.com/RTErdogan) olarak güncellendi. Böylece artık 3 sosyal medya platformunda da (Twitter, Facebook, Instagram) Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kullanıcı adı (user name) RTErdogan oldu.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.

Bir Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir