Türkiye’de bu yıl 10’uncusu gerçekleştirilecek olan Employer Brand Summit’e geri sayım başladı. The Story of HR temasıyla global ve lokal İK devlerini bir araya getirmeye hazırlanan zirve 11 Nisan 2019 tarihinde düzenlenecek.

Employer Brand Summit’e geri sayım başladı! Türkiye ve dünyadan işveren dünyasının profesyonellerini bir araya getiren, işveren markası kavramını inceleyerek geleceğine yön veren Employer Brand Summit bu yıl Türkiye’de 10’uncu kez 11 Nisan 2019 tarihinde gerçekleştirilecek.

QNB Finansbank, Pfizer Türkiye, Vodafone Türkiye ve Unilever gibi dev şirketlerin İK yöneticilerinin katılacağı zirvede çok önemli meseleler konuşulacak. Zirvede ayrıca Brunel Üniversitesi Davranış ve İnsan Kaynakları Yönetimi Profesörü Mustafa Özbilgin Ph. Creative Partneri Dave Hazlehurst ve Clinch EVP Global İş Geliştirme’den Shane Gray de konuşma yapacak.

Employer Brand Summit’e Geri Sayım

Geçtiğimiz yıllarda 2 farklı ülkede gerçekleştirilen, toplam 108 konuşmacıya ev sahipliği yapan, 1750 katılımcının ağırlandığı Employer Brand Summit, bu sene QNB Finansbank ana sponsorluğunda, “The Story of HR” teması ile gerçekleştirilecek.

Zirvenin konu başlıkları arasında; “Behind the Scenes”, “Flashbacks”, “Newsreel” ve “Coming Soon” gibi kavramlar var. Konuşmacılar bu kavramlar çerçevesinde işveren markasını anlatarak katılımcılara bilgi ve tecrübe aktarımında bulunacak.

İşveren Markası Zirvesi‘nin ilk bölümü olan Behindthe Scenes‘a; QNB Finansbank İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Cenk Akıncılar ve Pfizer Türkiye İnsan Kaynakları Lideri Serra Uluışık’ın konuşmalarıyla başlanacak.

Dünyada “HR Tech”in Gelişimi

Employer Brand Summit’in “Behindthe Scenes” bölümünün konuşmacısı dijital pazarlama dünyasının ünlü stratejistlerinden Ph. Creative Partneri Dave Hazlehurst olurken Hazlehurst “The More Tech We Build, The More Digital We Become, The More Human We Must Be” başlıklı konuşmasında dijitalleşmenin insan kaynakları pratiklerini anlatacak.

Farklılıkların Yönetimi

Zirvenin ikinci bölümü olan “Flashback”te, Brunel Üniversitesi Davranış ve İnsan Kaynakları Yönetimi Profesörü Mustafa Özbilgin günümüzün en popüler ve disiplinlerin en çok yöntem geliştirmek zorunda kaldığı konulardan biri olan “diversity” konusunda “Diversity Management from Employer Brand Perspective” başlıklı konuşma yapacak. Biggloyalty Global CEO’su Enis Karslıoğlu ise bu bölümde “Transformation of Employee Incentive & Social Recognition” konusunu ele alacak.

En çok merak edilen başlıklar arasında yer alan geleceğin iş yapış biçimleri ve işveren markalarının geleceğe nasıl hazırlanmaları gerektiğine dair tüm dünyadan gelişmelerin masaya yatırılacağı bölüm, Management Kurucusu Ali Ayaz’ın moderatörlüğünde 4C1H Kurucusu ve Kültür Dizaynırı Pınar Yarar ile Expertera CEO’su Alp Sezginsoy’un “Newsreel: Human First Organizations&Future of Work” başlıklı konuşmaları ile devam edecek. Ayrıca Akademisyen & Direktör Mehmet İnan “hikaye anlatıcılığın” iş dünyasında işverenler gözünden önemini örneklerle anlatacak.

Employer Brand Summit’in “Coming Soon” başlıklı son bölümünde Vodafone Türkiye Yetenek Yönetimi Kıdemli Müdürü Günışığı Uzunoğlu ve Clinch EVP Global İş Geliştirme’den Shane Gray, yapacakları konuşmalarla İK’nın dijitalleşmesini ve veri analizini örneklerle katılımcıların bilgisine sunacak.


Bütünleşik pazarlama mecrası Branding Türkiye’nin resmi medya sponsoru olduğu zirve hakkında bilgi almak ve zirveye kaydolmak için; www.employerbrandsummit.com

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.