Employer Brand Summit – İşveren Markası Zirvesi 11 Nisan 2019’da

İşveren Markası’nın Küresel ve Yerel Liderleri “Employer Brand Summit 2019” – “İşveren Markası Zirvesi 2019″da bir araya gelmeye hazırlanıyor. Zirve, 11 Nisan’da İstanbul’da gerçekleştirilecek.

Literatüre 2000’li yıllardaki kuşakların ve iş yapış biçimlerinin dönüşmeye başlamasıyla giren “İşveren Markası”nın, dünden bugüne yolculuğu 11 Nisan 2019 tarihinde gerçekleştirilecek zirvede masaya yatırılacak. Zirvede, işveren marka stratejisi oluşturulurken nelere dikkat edilmesi gerektiği; geleneksel İK pratikleri, disiplinlerarası çalışma yöntemleri ve işbirlikleri temel alınarak yanıtlandırılacak. Dünyadan ve Türkiye’den öncü işveren markası profesyonel ve liderleri aşağıdaki sorularla “İşveren Markası”nın geleceğine yön verecek:

  • Çalışan bağlılığı nedir?
  • “Cazip işyeri”nasıl olunur?
  • Yeni nesil çalışanlar iş yerlerinden ne bekliyor?
  • Dijital dönüşüm ve diversity / çeşitlilik departmanlararası iletişimi nasıl etkiliyor?
  • Geleceğin işveren markası trendleri nedir?

İşveren Markası Zirvesi 2019

Türkiye ve dünyadan işveren dünyasının profesyonellerini bir araya getiren, işveren markası kavramını inceleyerek geleceğine yön veren Employer BrandSummit 2019 – İşveren Markası 2019 bu yıl Türkiye’de 10’uncu kez 11 Nisan 2019 tarihinde, Wyndham Grand Levent’te düzenlenecek.

Geçtiğimiz yıllarda 2 farklı ülkede gerçekleştirilen, toplam 108 konuşmacıya ev sahipliği yapan, 1750 katılımcının ağırlandığı Employer Brand Summit – İşveren Markası Zirvesi, bu sene QNB Finansbank ana sponsorluğunda, “The Story of HR” teması ile sinematografik akışta katılımcılarla buluşacak. Konuşmacılar, işveren markası kavramını “Behindthe Scenes”, “Flashbacks”, “Newsreel” ve “Coming Soon” başlıkları üzerinden anlatarak, katılımcılara ilham verecek.

Değişen Dünyanın Odağı İnsan

Premium Mice ortaklarından Alper Çakıroğlu zirve hakkında “Dünya değişiyor, bu değişimin öncüsü ve odağı insan. İnsanı odağa alarak tasarlanan Employer Brand Summit dünyadan ve Türkiye’den örneklerle insan kaynakları profesyonellerine ve üst düzey yöneticilere; işin geleceğini, insan odaklı düşünerek insanı anlamayı, kurum hikayesini yazmanın önemini örnekleriyle sunuyor. 150’den fazla İK profesyonelinin bir araya geldiği bu etkinlikte etkileşimin önemini birbirimizden öğrenmeyi ve paylaşmayı hedefliyoruz” açıklamasını yaptı.

İnsan Kaynakları’nda “Sahne Arkası”

İnsan Kaynakları ve İşveren Markası’nın ilişkilerini, dünü, bugünü ve geleceğini tüm yönleriyle ele alacak olan zirvenin ilk bölümü “Behindthe Scenes”, Türkiye’den QNB Finansbank İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Cenk AkıncılarDreamTherefore I Am” ve Pfizer Türkiye İnsan Kaynakları Lideri Serra UluışıkRight BeforetheStateboardClaps: Making of an EmployerBrand” başlığındaki konuşmalarla başlayacak.

Flashback bölümünün global konuk konuşmacısı ise dijital pazarlama dünyasının ünlü stratejistlerindenPh. Creative Partneri Dave HazlehurstThe More Tech We Build, The More Digital We Become, The More Human We Must Be” başlığıyla dijitalleşmenin insan kaynakları pratiklerini anlatarak ilham verecek.

İK’ya Kısa Bir Flashback

Zirvenin ikinci bölümü “Flashback”te, Brunel Üniversitesi Davranış ve İnsan Kaynakları Yönetimi Profesörü Mustafa Özbilgin günümüzün en popüler ve disiplinlerin en çok yöntem geliştirmek zorunda kaldığı konulardan biri olan “diversity – farklılık” konusunda “Diversity Management from Employer Brand Perspective” başlıklı konuşma yapacak. Bigg loyalty Global CEO’su Enis Karslıoğlu ise “Transformation of Employee Incentive & Social Recognition” konusunu ele alacak.

Newsreel

En çok merak edilen başlıklar arasında yer alan geleceğin iş yapış biçimleri ve işveren markalarının geleceğe nasıl hazırlanmaları gerektiğine dair tüm dünyadan gelişmelerin masaya yatırılacağı bölüm Management Kurucusu Ali Ayaz’ın moderatörlüğünde 4C1H Kurucusu ve Kültür Dizaynırı Pınar Yarar ile Expertera CEO’su Alp Sezginsoy’un “Newsreel: Human First Organizations & Future of Work” başlıklı konuşmaları ile devam edecek. Ayrıca Akademisyen & Direktör Mehmet İnan “hikaye anlatıcılığın” iş dünyasında işverenler gözünden önemini örneklerle anlatacak.

Çok Yakında: İK Dijital Dönüşüme Hazır mı?

Zirve “ComingSoon” başlıklı son bölümünde Vodafone Türkiye İnsan Kaynaklarından Sorumlu İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Bülent BayramDigitalTransformation in HR” ve Clinch EVP Global İş Geliştirme’den Shane GrayIntegration of Content Career Site Recruiterand Candidateby Data” konuşmaları ile İK’nın dijitalleşmesini ve veri analizini Türkiye ve dünyadan örneklerle katılımcıların bilgisine sunacak.

Zirve sonrasında gerçekleştirilecek En Gözde Şirketler Ödül Töreni ile en iyi iş veren marka algısına sahip firmalar açıklanacak. Birbirinden zengin, farklı içeriklere sahip zirvenin akabinde En Gözde Şirketler Ödül Töreni ile en başaralı işveren markasına sahip firmalar ödüllerine kavuşuyor.

113 üniversiteden 20 bini aşkın öğrenciyle 4 ay boyunca gerçekleştirilen anket neticesinde tamamlanan Türkiye’nin en kapsamlı işveren algısı araştırması sonucunda 13 farklı kategoride ödüller sahipleri ile buluşuyor.

Bütünleşik Pazarlama mecrası Branding Türkiye‘nin medya sponsoru olduğu Employer Brand Summit  2019 / İşveren Markası Zirvesi 2019, 11 Nisan’da Wyndham Grand Levent’te gerçekleştirilecek. Zirve hakkında detaylı bilgi ve zirveye kayıt için aşağıdaki butona tıklayın.

Employer Brand Summit / İşveren Markası Zirvesi I Hakkında

İşveren Markası Zirvesi, fikir sahibi olmanıza, kuruluşunuza uyan bir işveren marka stratejisini başlatmanıza ve sürdürmenize yardımcı olmak için en iyi stratejistleri ve en yetenekli uygulayıcıları bir araya getirir

Pinaps Grup I Hakkında

2008’de İnsan Kaynakları İletişim & Etkinlik Ajansı 3İK ile temelleri atılan Pinaps Grup, 2012’de Etkinlik Yönetimi, 2014’te Sahne – Dekor Baskı ve Uygulama, 2015’te Turizm ve 2018’de Fuar Standı Tasarım, Üretim ve Uygulama alanlarına yatırım yaparak şirketler grubu haline gelmiştir. Genç girişimciler tarafından kurulan ve %100 öz – yerli sermaye ile büyüyen Pinaps Grup, girdiği tüm sektörlerde sürdürülebilirlik ve mükemmeliyet odaklı yaklaşımıyla 10. yılını birbirinden kıymetli ulusal ve global referanslarıyla geride bırakmıştır. Günümüzde, 3İK İnsan Kaynakları İletişim ve Etkinlik Ajansı, Premium MICE, D4D Factory ve Park Reklam markalarıyla 5 kıtada operasyon yürüten Pinaps Grup, yatay ve dikey büyümesini entelektüel sermaye gelişimiyle desteklemektedir.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.

Bir Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir