Online Yemek Siparişi Uygulaması Yettim Yayında

Yettim, online yemek siparişi odağında faaliyet gösteren bir uygulama olarak pazara hızlı bir giriş yaptı. Kasım 2018’de İstanbul’da kurulan Yettim, deyim yerindeyse sektöre yeni bir soluk getirdi. 

Online yemek siparişi pazarına yeni bir dinamik olarak Kasım 2018’de giriş yapan Yettim, büyüme hızı ve ilerleme stratejisi açısından dikkat çekiyor. Şimdilik belli pilot bölgelerde faaliyet gösteren ve emin adımlarla ilerleyen şirketin, kısa vadede planladığı genişleme, uygulamanın kısa sürede tüm Türkiye’ye yayılacağını kanıtlıyor.

Üye İşyeri Sayısı Hızla Artıyor 

Yettim, İstanbul’un, Beylikdüzü ve Esenyurt ilçelerini pilot bölge olarak planlayıp öncelikle bu bölgelerdeki yapılanmasını tamamladı. Böylece Beylikdüzü ve Esenyurt ilçelerindeki işyerlerinin üyelikleri kabul edilerek, Ocak 2019 itibariyle de aktif kullanıcıların siparişleri kabul edilmeye başlandı.

Tüketici İle İşletmeler Arasında Bir Köprü: Yettim

Online yemek siparişi uygulaması Yettim’i, rakiplerinden farklı kılan ve bir adım önde olmasını sağlayan en önemli özelliği, salt aracılık yapmaktan ziyade tüketici ile restoranlar arasında bir köprü olmasıdır. Böylece şirket, üye işyerleri ile tüketici arasında kalıcı ve uzun süreli bağ oluşturabiliyor. Diğer bir deyişle Yettim, cafe – restoranların sadık tüketici portföyü oluşturmasını sağlayan bir yapıya ve anlayışa sahip. Uygulama, bunu yaparken hem tüketicilerin hem de restoran işletmecilerinin çıkarlarına ve beklentilerine eş zamanlı olarak cevap verebiliyor. Bu anlayış ise uygulamayı kullanılabilir ve sürdürülebilir yapıyor.

Şirketin pazarlama ekibinin yoğunlaştığı temel misyon ve strateji de yine bu anlayışı uygulanabilir kılmaya yönelik dinamikler içeriyor. Özetle, hem yeni kullanıcı kazanımı hem de kullanıcıların üye işyerlerinden tekrar tekrar sipariş vermesini sağlamak şirketin temel hedefini oluşturuyor.

Yettim, Yakında Tüm Türkiye’de!

Kasım 2018’de kurulmasına karşın hızlı bir büyüme kaydeden Yettim’in kısa ve uzun vadeli planlarının odağında olabildiğince çok kullanıcıyla, üye işyerini buluşturmak var. Bunun içinse Yettim’in pilot il ve ilçelerin dışına çıkarak hedef pazarını genişletmesi gerekiyor. İşte, bu hedef doğrultusunda Yettim’in öncelikli planı 2019 Haziran’ın sonuna kadar tüm İstanbul’da hizmet veriyor olmak. Şirket, 2020 yılı içerisinde İstanbul haricinde 10 farklı şehirde daha hizmete başlamayı planlıyor.

Branding Türkiye İle Yettim İşbirliği  

Bütünleşik pazarlama mecrası Branding Türkiye ile online yemek siparişi uygulaması Yettim farklı alanlarda çeşitli ve özel işbirlikleri gerçekleştirecek. Bunlardan ilki Branding Türkiye’nin etkinlik odaklı alt markası Branding Türkiye Etkinlik tarafından her ay farklı bir üniversitede gerçekleştirilen zirvelerin Yettim tarafından desteklenecek olmasıdır. Branding Türkiye Etkinlik tarafından gerçekleştirilen ve 3F Fenomeni odağındaki bu etkinliklerin daimi destekleyicisi olacak olan Yettim, bu sayede yakın gelecekte üniversitelilerle buluşacak.

İSTESOB Başkanı Faik Yılmaz’a Ziyaret

Özellikle yemek sektörünü yakından takip eden, kullanıcılar ile restoran işletmecilerinin ihtiyaçlarını anlamaya ve buna yönelik çözümler geliştirmeye odaklanan Yettim yöneticileri, geçtiğimiz günlerde İstanbul Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği Başkanı Faik Yılmaz ile Bursa Esnaf Odaları Başkanı Arif Tak‘ı ziyaret etti. Bu görüşme sırasında Yettim’in misyonunu ve şirketin mevcut durumunu paylaşan şirket yönetimi, aynı zamanda uygulamanın ileriye dönük planlarını anlattı.

Avantajlı Üyelik: 15 TL İndirim 

Yettim ile ilgili tüm gelişmeleri Branding Türkiye‘den sizlere aktarmayı sürdüreceğiz. Şimdi aşağıdaki butona tıklayarak avantajlı üyelikten yararlanabilir ve uygulamaya üye olarak 15 TL indirim kazanabilirsiniz.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.

Bir Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir