İGA İstanbul Airport’tan anlamlı kampanya! Büyük Taarruz için Zafer Yolumuz temalı hatıra bileti uygulaması geliştiren İGA İstanbul Airport, etkinliği “Bu sene hep birlikte zafer yolculuğuna çıkıyoruz.” diyerek duyurdu.

İGA İstanbul Airport tarafından yapılan duyuru ile vatandaşlar Zafer Yolumuz temalı hatıra bileti oluşturabilecekler. Konuyla ilgili “Büyük Zaferimizin 99. Yılı Kutlu Olsun” temal bir reklam hazırlayan İGA İstanbul Airport, vatandaşların bu anlamlı günü daima hatırlamasını sağlayan bir de uygulama geliştirdi.

Büyük Taarruz İçin Zafer Yolumuz Hatıra Bileti

#ZaferYolumuz etiketiyle duyurulan hatıra biletini almak isteyenler www.zaferyolumuz.com sitesini ziyaret edebilir. Bu arada anlamlı kampanyaya dair duyuruda şu ifadeler yer aldı;

Büyük Taarruz’un 99. yılında ne mutlu zafer ruhunu yaşatanlara!

Büyük zaferimizin 99. yılında Başkomutan Mustafa Kemal Atatürk ve kahraman askerlerimizi anmak için #ZaferYolumuz’da buluşuyoruz!

Siz de https://zaferyolumuz.com/ a gelerek veya #zaferyolumuz etiketiyle tweet’inizi paylaşın ve bu yoldaki yerinizi alın. Birlikte tek yürek olalım!

Hatıra Bileti Nasıl Alınır?

“Zafer Yolumuz” temalı hatıra biletini almak için öncelikle uygulamanın yer aldığı web sitesini (www.zaferyolumuz.com) ziyaret etmeniz gerekiyor. Sitede yer alan “ADINI SOYADINI YAZ, ZAFER YOLUMUZ’DA YERİNİ AL!” ifadesinin hemen altındaki kutucuklara adınızı ve soyadınızı yazıyorsunuz. Akabinde alta bulunan “Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında gerçekleştirilen ilgili Aydınlatma Metni, Gizlilik Politikası, Açık Rıza Metnini okudum.” ifadesini onaylayıp “Zafer Yolumuza Katıl” butonuna tıklıyorsunuz. Oluşturulan bileti almak için açılan ekranda “ZAFER YOLUMUZ’DAKİ YERİNİ ALDIN. KARTINI OLUŞTURMAK İÇİN TIKLA.” ifadesindeki bağlantıya tıklıyoruz.

NOT: #ZaferYolumuz’a katılan tüm katılımcılar adına, Afyonkarahisar’ın Sinanpaşa ilçesindeki Garipçe Ortaokulu’nun ihtiyaçları karşılanacaktır.

Hatırlayacağınız üzere daha önce de yine Türkiye’den ve dünyadan kurumların bu tarz farkındalık kampanyalarına destek olmuş ve/veya Branding Türkiye’de bunlara yer vermiştik. İncelemek isterseniz işte o çalışmalara dair detayların yer aldığı haberler;

Büyük Taarruz Nedir?

Büyük Taarruz, Türk Kurtuluş Savaşı sırasında Türk ordusunun Yunan kuvvetlerine karşı başlattığı genel saldırıdır. Bakanlar Kurulu taarruz kararını almış ve 14 Ağustos 1922 tarihinde kolordular taarruz için yürüyüşe geçmiştir. Akabinde, 26 Ağustos’ta saldırı başlamış, 9 Eylül’de ise Türk Ordusu İzmir’e girmiştir. 18 Eylül’de Yunan Ordusu’nun Anadolu’yu tamamen terk etmesiyle ise savaş sona ermiştir. (Vikipedia)

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.