Branding Türkiye’nin etkinlik yönetim sponsoru belli oldu. Etkinlik yönetimini tek mecrada gerçekleştirmeyi olanaklı kılan Korvo.co, Branding Türkiye’nin etkinlik yönetim sponsorluğunu üstlendi.

Bütünleşik pazarlamaya dair tüm olguların akademisyenler ve sektör profesyonelleri tarafından değerlendirildiği, dijitalin dinamiklerine uygun bir yayın politikasına sahip olan, 3F Fenomeni çerçevesinde ve 360 derece içerik misyonuyla faaliyetlerini sürdüren Branding Türkiye; yazılı, görsel, sesli ve videolu akademik ve aktüel içeriklerle ekosistemi beslemeyi sürdürürken bir taraftan da gerçekleştirdiği marka işbirlikleri ve sponsorluklarla dikkat çekiyor. Buna göre etkinlik yönetimi alanında kapsamlı çözüm sunan Korvo ile Branding Türkiye iş birliği yaptı.

Branding Türkiye’nin Etkinlik Yönetim Sponsoru Korvo Oldu

Branding Türkiye alt markalarıyla (Branding Türkiye Etkinlik, Branding Türkiye Kariyer Merkezi, Branding Türkiye Yayınları, Branding Türkiye Fm, Branding Türkiye Tv, Branding Meetup, Dijital Markalaşma Eğitimi I DME, Dijital Markalaşma Okulu I DMO) ve ürünleştirdiği fenomen kategorileriyle (Branding Türkiye Öneriyor, Günün Gündemi, Marka Mekanlar, Branding Türkiye Soruyor, Marka Belediyeler) birlikte kapsamlı ve etkileşimli bir yapıya bürünürken bir yandan da misyonunu özetleyen “3F Fenomeni”ne uygun bir vizyonla ve benimsediği iş birliği kültürüyle faaliyetlerini sürdürüyor.

Bu doğrultuda Branding Türkiye en son etkinlik yönetim platformu Korvo.co ile iş birliği yaptı. Böylece Branding Türkiye, artık tüm etkinlik yönetim sürecini Korvo aracılığıyla gerçekleştirecek. Diğer bir ifadeyle; Branding Türkiye’nin etkinlik odaklı alt markaları Branding Türkiye Etkinlik, Branding Talks, Branding Meetup ile eğitim odaklı alt markası Dijital Markalaşma Eğitimi tarafından gerçekleştirilen tüm organizasyonlar bundan böyle Korvo güvencesiyle yönetilecek.

Korvo; eğitim, atölyeler ve birebir seans düzenleyenlerin kolayca profil ve etkinlik sayfalarını oluşturup link üzerinden kayıt ve ödeme almasını sağlayan bir platform. Bu platformda a’dan z’ye etkinlik yönetimi mümkün. Ayrıca Korvo’da tüm süreci organize etme imkanı da var.

Branding Türkiye Kurucusu ve Genel Yayın Yönetmeni Mürsel Ferhat Sağlam, iki marka arasındaki iş birliğine değinerek şunları söyledi;

Farklı sektörlerde olsalar da faaliyet alanı itibariyle ortak paydada buluşabilen markaların iş birliğini önemsiyorum. Çünkü bu şekilde aslında markalar birbirini tamamlamış oluyor. Ayrıca iş birliği kültürünü benimseyen markaların etki alanı da tahmin edilemez boyutlara ulaşabiliyor. O yüzden Korvo ile gerçekleştirdiğimiz stratejik partnerlik çok değerli. Bu sadece bizim için değil ekosistem adına da önemli. Evet, “360 derece nitelikli içerik” misyonuyla etkinlikler düzenleyen Branding Türkiye’nin tüm organizasyonlarını bundan böyle Korvo’da takip edebilirsiniz!


Korvo

Korvo.co I Hakkında

Korvo, eğitim, atölyeler ve birebir seans düzenleyenlerin kolayca profil ve etkinlik sayfalarını oluşturup link üzerinden kayıt ve ödeme almasını sağlar. Korvo’da a’dan z’ye etkinliklerinizi yönetebilir ve işlerinizi kolayca takip ederek organize olabilirsiniz. Ayrıca markanızı yanıstan profil sayfası oluşturarak kitle yönetimi yapabilir ve işinizi büyüterek kazanç elde edebilirsiniz.


Branding Türkiye Logo

Branding Türkiye I Hakkında

Branding Türkiye, bütünleşik pazarlamaya dair tüm olguların akademisyenler ve sektör profesyonelleri tarafından değerlendirildiği, dijitalin dinamiklerine uygun bir yayın politikasına sahip ve fayda odaklı yeni nesil bir mecradır.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.