Branding Türkiye’de Yazar Olmak

Branding Türkiye’de yazar olmak isteyenler için rehber niteliğindeki bu makalede Branding Türkiye yazarlığı ile ilgili detayları aktardık.

Branding Türkiye’de yazar olmak bütünleşik pazarlamanın kapsamına giren 100+ fazla konu, kavram, uzmanlık ve süreç ile ilgili içerik üretimini kapsamaktadır. Bu içeriği ise Branding Türkiye yazarlığı konusunda merak edilenleri yanıtlamak üzere hazırladık. İşte Branding Türkiye’de yazar olma şartları!

Branding Türkiye’de Yazar Olmak

Branding Türkiye, bütünleşik pazarlamaya dair tüm olguların akademisyenler ve sektör profesyonelleri tarafından değerlendirildiği yeni nesil bir mecradır. Branding Türkiye’de akademik ve sektörel makalelerin yanı sıra sektörün duayen isimleriyle gerçekleştirilen röportajlar da yer almaktadır. Buna ek olarak Branding Türkiye’de profesyoneller için kitap tavsiyeleri ve iş dünyasına yönelik haber, duyuru ve gelişmeler de yer alıyor.

Branding Türkiye Genel Yayın Yönetmeni Mürsel Ferhat Sağlam tarafından kavramsallaştırılan 3F Fenomeni modeline uygun olan Branding Türkiye içeriklerinin (makale, haber, analiz, infografik, yazı dizisi vs.) fikir, fayda, farkındalık içermesinin yanı sıra en önemli özelliği; özgünlük ve sürdürülebilirliktir.

Tüm bu bilgiler ışığında; iş dünyası profesyonelleri, akademisyenler, kamu görevlileri, yöneticiler, üniversiteliler vs. tarafından takip edilen niş bir mecra olan Branding Türkiye’de yazarlık; hem bu anlayışa sahip olmayı hem de böylesi bir kitleye hitap etmeyi gerektiriyor.

Yazarlık Türleri

Dijital Dünyanın Marka Mecrası mottosuna sahip Branding Türkiye’de, birden fazla yazarlık modeli bulunmaktadır. Bunlar;

  • Süreli Yazarlık
  • Jr. Yazar
  • Konuk Yazar
  • Editör

Bu başlıklara dair detaylı okuma için Yazarlık Başvurusu sayfasından bilgi alabilirsiniz.

Yazar Olmak İçin Şartlar Nelerdir?

“Branding Türkiye’de Yazar Olmak” için öncelikle Yazarlık Başvurusu sayfasında yer alan Yazarlık Türleri, Süreç, Şartlar Ve Detaylar, SSS (Sıkça Sorulan Sorular) kısımlarını incelemenizi öneririz. Eğer “Branding Türkiye Yazarlığı” ile ilgili gerekli şartları sağladığınızı düşünüyorsanız “Yazarlık Başvuru Formu”nu doldurabilirsiniz. İyi bir değerlendirme yapabilmemiz için lütfen formu eksiksiz doldurmaya özen gösterin.

Branding Türkiye Logo Hikayesi

Branding Türkiye I Hakkında

Branding Türkiye, bütünleşik pazarlamaya dair tüm olguların akademisyenler ve sektör profesyonelleri tarafından değerlendirildiği, dijitalin dinamiklerine uygun bir yayın politikasına sahip ve fayda odaklı yeni nesil bir mecradır. Branding Türkiye’de akademik ve sektörel makalelerin yanı sıra sektörün duayen isimleriyle gerçekleştirilen röportajlar, profesyoneller için kitap tavsiyeleri ve iş dünyasına yönelik haber, duyuru ve gelişmeler de yer alıyor. 3F Fenomeni doğrultusunda yayın yapan ve dijital dünyanın marka mecrası mottosuna sahip olan Branding Türkiye; iş dünyası profesyonelleri, akademisyenler, yöneticiler, ceo’lar, kamu personelleri, girişimciler, üniversite öğrencileri başta olmak üzere akademik ve sektörel anlamda kariyer yapan ve iş dünyasının parçası olan herkes tarafından takip edilmektedir.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.

Bir Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir