Branding Türkiye’de Yazar Olmak

Branding Türkiye’de Yazar Olmak; bütünleşik pazarlamanın kapsamına giren 100+ fazla konu, kavram, uzmanlık ve/veya süreç ile ilgili yazı / makale / haber odaklı içerik üretimini kapsamaktadır.

Branding Türkiye, bütünleşik pazarlamaya dair tüm olguların akademisyenler ve sektör profesyonelleri tarafından değerlendirildiği, dijitalin dinamiklerine uygun bir yayın politikasına sahip ve fayda odaklı yeni nesil bir mecradır. Branding Türkiye’de akademik ve sektörel makalelerin yanı sıra sektörün duayen isimleriyle gerçekleştirilen röportajlar, profesyoneller için kitap tavsiyeleri ve iş dünyasına yönelik haber, duyuru ve gelişmeler de yer alıyor.

İş dünyası profesyonelleri, akademisyenler, girişimciler, ceo’lar, yöneticiler, uzmanlar, kamu görevlileri, üniversite öğrencileri başta olmak üzere üniversite ve sektör anlamında kariyer yapan herkes tarafından takip edilen niş bir mecra olan Branding Türkiye’de “yazar olmak” böylesi kalabalık ve niş bir kitleye hitap etmek anlamına gelmektedir.

Branding Türkiye Genel Yayın Yönetmeni Mürsel Ferhat Sağlam tarafından kavramsallaştırılan 3F Fenomeni modeline uygun olan Branding Türkiye içeriklerinin (makale, haber, analiz, infografik, yazı dizisi vs.) fikir, fayda, farkındalık içermesinin yanı sıra en önemli özelliği özgünlük ve sürdürülebilirliktir.

Nasıl Yazar Olabilirim?

“Branding Türkiye’de Yazar Olmak” için öncelikle Yazarlık Başvurusu sayfasında yer alan SSS (Sıkça Sorulan Sorular) ve Şartlar kısmını incelemenizi öneririz. Eğer “Branding Türkiye Yazarlığı” ile ilgili gerekli şartları sağladığınızı düşünüyorsanız “Yazarlık Başvuru Formu”nu doldurabilirsiniz. İyi bir değerlendirme yapabilmemiz için lütfen formu eksiksiz doldurun!

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.

Bir Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir