WordPress Okulu’ndan Esra Tozak eğitmenliğinde üniversite öğrencileri için ücretsiz Profesyonel Linkedin Kullanımı ve İçerik Yazarlığı Eğitimi! Kayıt linki ve eğitime dair diğer detayları sizler için derledik!

WordPress Okulu Kurucu Ortağı Esra Tozak eğitmenliğinde Profesyonel Linkedin Kullanımı ve İçerik Yazarlığı Eğitimi başlıyor. Üniversite öğrencilerine özel ücretsiz eğitim ile ilgili detayları sizler için derledik!

Profesyonel Linkedin Eğitimi WP Okulu

Profesyonel Linkedin Kullanımı Ve İçerik Yazarlığı Eğitimi

WordPress alanında 360 derece hizmet politikasına sahip bir marka olan WordPress Okulu, üniversitelerin uzaktan eğitime geçmesiyle birlikte anlamlı bir sosyal sorumluluk projesine imza attı. Bu kapsamda üniversite öğrencilerine özel “Profesyonel Linkedin Kullanımı ve İçerik Yazarlığı Eğitimi”ni duyuran WP Okulu, Esra Tozak eğitmenliğinde ücretsiz bir eğitim gerçekleştirecek. Eğitime dair detayları sosyal medyada duyuran şirket, konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı;

“Üniversitelerin uzaktan eğitime geçmesi içimize sinmiyor. Bu süreçte gençlere elimizden gelen desteği vermek bizlere düşüyor. Asıl dayanışma her konuda olduğu gibi, şimdi başlıyor…

Bu kez farklı bir başlıkla yola çıkıyoruz:

Profesyonel LinkedIn Kullanımı & İçerik Yazarlığı

Pandemi sonrası değişen iş hayatı dinamikleri ile, rekor katılım sayılarına ulaşan LinkedIn’in, Türkiye’de 10 milyondan fazla kullanıcısı bulunuyor. 2020 yılında Globalde, LinkedIn üzerinden ayda 100 milyon iş başvurusu yapıldığını da ekleyelim.

Kariyerine Siemens Otomasyon & Kontrol bölümünde başlayan eş kurucumuz Esra Tozak, 2009’dan beri Linkedin kullanıcısı ve son yıllarda içerik üreticisi olarak uzmanlaştı. Blog paylaşımları ile başladığı süreç, prestijli edebiyat dergilerine kadar uzandı. Eğitim detayları için LinkedIn profilini ziyaret edebilirsiniz.

Üniversite Kulüplerindeki ilgili arkadaşlarımız, bize biodaki ve hikayedeki form üzerinden ulaşırlarsa, taleplerini toplayıp, bireysel mesajlardan daha organize bir şekilde ilerleyerek online eğitimler, webinarlar planlayabiliriz.”

Esra Tozak’ın eğitmenliğinde gerçekleştirilecek olan eğitime kaydolmak için aşağıdaki bağlantıya tıklayıp formu doldurabilirsiniz.


WP Okulu | Hakkında

Dünya genelinde birçok kamusal ve kurumsal markaya WordPress odağında hizmet sunan WordPress Okulu aynı zamanda eğitim ve topluluk markasıdır. WordPress Okulu’nun bir iştiraki olan WP Kulüp, yeni nesil bir online eğitim ve iş platformudur. İnternet girişimcilerini ve internet girişimciliği hedefi olanları tek çatı altında toplayan bir topluluk olan WP Kulüp’te; hem eğitimlerden hem uzmanlardan hem de topluluktaki diğer katılımcılardan yeni bilgiler öğrenmek mümkün. Topluluk mantığına uygun bir yapıda faaliyet gösteren WP Kulüp’te üyeler birbirleri arasında bilgi ve tecrübe paylaşımında bulunmakta ve gönüllü olarak yardım etmektedir.

WP Okulu Ne Yapar?

 • WordPress Eğitimleri – Birebir, Online ve Grup Olarak
 • WP Kulüp Online Eğitim ve İş Platformu
 • WordPress Danışmanlık ve Sorun Giderme
 • WordPress SEO
 • WordPress Tema Özelleştirme
 • WordPress Google Adwords Optimizasyonu
 • WordPress Google Analytics Optimizasyonu
 • WordPress Site Hızı Optimizasyonu
 • Yüksek Trafikli WordPress Sitelere Sunucu Çözümleri
 • WordPress Referanslar
 • Eğitim Alanlar Neler Yaptı

WordPress Okulu Hakkında Bilgi İçin Tıklayın

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.