Popüler mesajlaşma uygulaması Telegram’da belli bir konu veya ortak amaç için oluşturulan kanallara bir yenisi eklendi. Buna göre; Branding Türkiye Telegram Kanalı açıldı!

Sosyal medyayı etkin ve etkili bir şekilde kullanarak okuyucularıyla tüm platformlarda buluşmayı misyon edinmiş olan dijital dünyanın marka mecrası mottosuna sahip “Branding Türkiye”nin kurumsal Telegram Kanalı açıldı.

Branding Türkiye Telegram Kanalı

Dünyanın en popüler mesajlaşma uygulamalarından biri olan Telegram, sunduğu özelliklerle aynı zamanda bir sosyal ağ özelliği taşıyor. Ancak Türkiye’deki markalar Telegram’ı henüz sosyal medya iletişimi politikalarına eklemiş değiller. Türkiye’de daha çok WhatsApp odağında ve bilgi paylaşımı amaçlı gruplar var. Ancak Whatsapp’ın bu anlamda çok efektif olmadığını söyleyebiliriz. Telegram ise gerek gizlilik politikası gerekse topluluk kuralları gereği birçok avantaj barındırıyor. Tüm bu bilgiler ışığında biz de bir ilk gerçekleştirerek kurumsal “Telegram Kanalı”mızı aktif ettik.

Bütünleşik pazarlama ile ilgili bütün olguların akademisyenler ve sektör profesyonelleri tarafından değerlendirildiği Branding Türkiye’de 3F Fenomeni odağında içerikler yer alıyor. “Branding Türkiye Telegram Kanalı”nda ise akademik ve sektörel makaleler ile birçok sektörel gelişme, kitap tavsiyeleri röportajlar, etkinlik duyuruları ve çekilişlerin paylaşılması planlanıyor!

Branding Türkiye Telegram Kanalı’na Neden Katılmalıyım?

 • Ücretsizdir
 • Güvenlidir (Kullanıcı adıyla katılabilirsiniz)
 • Amacına uygundur.
 • Bilgi paylaşımı yapılır.
 • Sadece Branding Türkiye tarafından atanan yöneticiler paylaşım yapar.
 • Sohbet, reklam, tanışma vs. gibi amaç dışı davranışlar olmaz.
 • Branding Türkiye içeriklerine anlık olarak ulaşılabilirsiniz.
 • Branding Türkiye Etkinlik tarafından gerçekleştirilen etkinlik ve zirveleri anında öğrenir, kontenjan sorunu olmadan etkinliklere kayıt olabilirsiniz
 • Branding Türkiye Yayınları’nın, Telegram Kanalı üyelerine özel indirimlerinden yararlanabilirsiniz.
 • Dijital Markalaşma Eğitimi I DME tarafından gerçekleştirilen eğitimlere indirimli katılabilirsiniz.
 • Branding Türkiye Kariyer Merkezi’ndeki iş ilanlarını ilk siz görürsünüz.
 • Branding Meetup’ın özel davetlilerinden olma şansına ulaşırsınız

Nasıl Katılırım?

Branding Türkiye Telegram Kanalı’na katılmak için öncelikle mobil cihazınızda (akıllı telefon, tablet vs.) Telegram uygulamasının olması gerekiyor. Eğer Telegram uygulaması cihazınızda yüklü değilse hemen uygulama marketlerden (Play Store, App Store vs.) Telegram’ı ücretsiz olarak cihazınıza indirebilirsiniz. Uygulamayı cihazınıza indirip Telegram’a kaydolduğunuzda ise artık Telegram’ı kullanmaya hazırsınız!

Şimdi uygulamayı açıp arama kısmına @BrandingTurkiye yazmanız gerekiyor. Karşınıza çıkan sonuçtan Branding Türkiye Telegram Kanalı’na giriş yaparak kanalımıza katılabilirsiniz. 🙂

Branding Türkiye Telegram Kanalı hakkında kapsamlı bilgi ve açıklama için Telegram Kanalı ile ilgili sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.