Sektör paydaşları 24 Şubat 2022 tarihinde “E-Ticaret Ve Ödeme Sistemleri Etkinliği”nde buluşacak. Anadolu Bilişim Buluşmaları’nda sektörü buluşturan oturumlar gerçekleşecek.

Anadolu Bilişim Buluşmaları tarafından düzenlenen etkinlikler 2022’de de hız kesmeden devam ediyor. Bu bağlamda planlanan ve 24 Şubat 2022’de yapılacak olan yeni online etkinlik E-Ticaret Ve Ödeme Sistemleri adını taşıyor. E-ticaret odaklı ve 10:00 ile 16:30 saatleri arasında düzenlenecek olan etkinlik Harput Ajans, Kamu Bilişim Derneği ve Eloktronik Ticaret Derneği organizatörlüğünde gerçekleştirilecek. Sektörün önemli paydaşlarının üst düzey temsilcilerinin konuşma yapacağı etkinlikte e-ticaret, e-ihracat ve ödeme sistemlerine dair merak edilenlere yanıt verilecek.

Anadolu Bilişim Buluşmaları’nda Sektörü Buluşturan Oturumlar

Anadolu Bilişim Buluşmaları tarafından düzenlenen etkinlikte alanında uzman isimler ve akademisyenler e-ticaret odağında önemli noktalara değinerek konuşma yapacaklar. Konuşmacıların kim olduğunu öğrenmek ve konuşmacılar hakkında bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz. Bu arada etkinlik kapsamında e-ticaret odağında ana temalara sahip oturumlar düzenlenecek. Bu oturumlar ise şöyle;

  • Dijitalleşen Dünyada Ekonominin İtici Gücü: E-Ticaret (1. Oturum) / 11:20 – 12:30
  • Dijital Pazarın Odak Noktası: E-Ticaret ve Ödeme Sistemleri (2. Oturum) / 13:00 – 14:15
  • KOBİ’ler İçin Dijital Pazarlama: E-Ticaret ve Online Ödeme (3. Oturum) / 14:15 – 15:20
  • Yeni Normal Düzende E-Ticaret, E-İhracat (4. Oturum) / 15:30 – 16:25 

Dijital Pazarın Odak Noktası: E-Ticaret Ve Ödeme Sistemleri adlı 2. oturum, Branding Türkiye Kurucusu ve Genel Yayın Yönetmeni Mürsel Ferhat Sağlam moderatörlüğünde gerçekleşecek. Branding Türkiye’nin resmi medya sponsoru olduğu etkinliğin gerçekleşmesine katkı sağlayan tüm paydaşlar ve sponsorlar ile etkinlik boyunca konuşulacak konular hakkında detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Birbirinden önemli ve alanında uzman isimlerin konuşma yapacağı Anadolu Bilişim Buluşmaları tarafından düzenlenen etkinliğin katılımcı profili ise şöyle; kamu kurumları, özel sektör, üniversiteler, sivil toplum kuruluşları, teknoloji sağlayıcı firmalar, tedarikçi firmalar, Türkiye’nin önde gelen e-ticaret firmalarının üst düzey yöneticileri, uzman akademisyenler ve sektör profesyonelleri ile iş insanları, iş analistleri, medya kuruluşları ve dernekler.

Etkinlik Hakkında Bilgi Ve Kayıt

Anadolu Bilişim Buluşmaları tarafından düzenlenen online etkinlik 24 Şubat 2022 tarihinde saat 10:30 ile 16:30 arasında gerçekleştirilecek. Uzman isimlerin konuşma yapacağı etkinliğe ücretsiz katılmak için aşağıdaki bağlantıya tıklamanız yeterli. Bu arada yazıyı bitirmeden önce belirtelim; etkinliğe katılım ÜCRETSİZDİR.

Bu arada etkinlikte; Açılış ve Vizyon Buluşmaları, Ana Oturumlar, Özel Oturum, Yuvarlak Masa Toplantısı ve çeşitlik networking aktiviteleri bulunacaktır.

Etkinliği Ücretsiz Katıl

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.