Anadolu Bilişim Buluşmaları – Dijital Dünyaya Mersin’den Bakış Etkinliği kapsamında iş ve ekonomi dünyasının paydaşları 6 – 7 – 8 Haziran 2024 tarihlerinde Mersin’de bir araya gelecek!

Anadolu Bilişim Buluşmaları kapsamında ”Dijital Dünyaya Mersin’den Bakış” etkinliği gerçekleştirilecek. Etkinlik; Mersin Büyükşehir Belediyesi, Mersin Üniversiteleri (Devlet-Vakıf), Mersin Ticaret ve Sanayi Odası, Mersin Teknopark, HTK (Haberleşme Teknolojileri Kümelenmesi), KBD (Kamu Bilişim Derneği) ve Harput Ajans iş birliği ve organizasyonuyla 6 – 7 – 8 Haziran 2024 tarihlerinde iş ve ekonominin tüm paydaşlarını Mersin’de buluşturacak!

Dijital Dünyaya Mersin’den Bakış Etkinliği

T.C. Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı, T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Mersin Valiliği, Mersin Üniversitesi, Tarsus Üniversitesi, Mersin Çağ Üniversitesi, Mersin Toros Üniversitesi ve TÜBİTAK Bilgem’in katılımı, destekleri ve işbirlikleri ile 6 – 7 – 8 Haziran tarihlerinde Mersin Üniversitesi Konferans Salonu’nda “Dijital Dünyaya Mersin’den Bakış” etkinliği düzenlenecek.

Anadolu Bilişim Buluşmaları çatısı altında Türkiye’nin farklı şehirlerinde düzenlenen “Dijital Dünyaya Anadolu’dan Bakış” ana temalı serinin Mersin ayağında yine alanında uzman isimler bilgi ve deneyim paylaşımında bulunacak. Serinin tüm etkinliklerinde olduğu gibi Dijital Dünyaya Mersin’den Bakış etkinliğinin medya sponsoru da Branding Türkiye oldu.

Etkinliğe katılmak ve bu deneyimi bizzat yaşamak için Anadolu Bilişim Buluşmaları resmi web sitesini ziyaret edebilir, etkinliğe dair gelişmeler içinse Anadolu Bilişim Buluşmaları’nı sosyal medyada takip edebilirsiniz.

6 – 7 – 8 Haziran tarihlerinde Mersin’de düzenlenecek olan “Anadolu Bilişim Buluşmaları: Dijital Dünyaya Mersin’den Bakış‘ta gündeme alınacak olan konu başlıkları şöyle;

Sanayi-İş Dünyası Dijital Dönüşüm Uygulamaları,5G Teknolojileri ve Ötesi, Metaverse, Savunma ve Uzay Teknolojileri, Mobil Teknolojileri, Büyük Veri, İş Analitiği, Yapay Zekâ, Dijital Güvenlik ve Siber Güvenlik, Dijital Ekonomi, Dijital Yaşam, Kamuda Akıllı Haberleşme Sistemleri, Yeni Nesil E-Devlet Çözüm ve Uygulamaları, Yeni Nesil Yazılım Teknolojileri-Ticaret ve E-İhracat, Yeni Nesil Finansal Teknolojiler, Akıllı Şehir Sistemleri ve Enerji ve Akıllı Data, Akıllı Tarım, Akıllı Tarım Teknolojileri.


Birbirinden değerli isimlerin konuşma yapacağı etkinlikte ayrıca Yapay Zekâ destekli B2B toplantılar ve özel görüşme seansları gerçekleştirilecek.

Anadolu Bilişim Buluşmaları I Hakkında

Anadolu Bilişim Buluşmaları, 2017 yılından bu yana Anadolu’nun teknoloji ve bilişim gündemini belirlemeye çalışan; geleceği bugünden görerek bu konuda bireylerin, şirketlerin ve ülkemizin sektörel vizyon, strateji ve yol haritasını oluşturmasını destekleyen; yeni teknolojilerin tüm alanlarda iş ve yaşamımıza etkilerini çok boyutlu ele alan; yarına nasıl hazırlanmamız gerektiğini ortaya koyan; etki alanı ve etkileşimi ölçülebilir olacak şekilde ulusal ve uluslar arası boyutu ile geniş ve zengin içerikli etkinliği olma özelliği taşıyor


Dijital Dünyaya Çorum’dan Bakış

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.