Anadolu Bilişim Buluşmaları & Dijital Dünyaya Çorum’dan Bakış Etkinliği ile iş ve ekonomi dünyasının tüm paydaşları 16 – 17 – 18 Kasım 2023 tarihlerinde Çorum’da bir araya gelecek!

Çorum Belediyesi, Çorum Ticaret ve Sanayi Odası ve Harput Ajans tarafından düzenlenecek olan “Anadolu Bilişim Buluşmaları & Dijital Dünyaya Çorum’dan Bakış” etkinliği; T.C. Çevre Şehircilik Ve İklim Değişikliği Bakanlığı, T.C. Ulaştırma Ve Altyapı Bakanlığı, Çorum Valiliği, Çorum Hitit Üniversitesi, TÜBİTAK Bilgem katılım, destek ve işbirlikleriyle 16 – 17 – 18 Kasım 2023 tarihlerinde Hitit Üniversitesi Ethem Erkoç Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecek. İş dünyasının paydaşlarını medeniyetin başkenti Çorum’da buluşturmaya hazırlanan etkinliğin medya sponsoru ise Branding Türkiye oldu.

Dijital Dünyaya Çorum’dan Bakış

Anadolu Bilişim Buluşmaları kapsamında “Çorum’da Buluşalım Bilişim Konuşalım” mottosuyla bir etkinlik düzenlenecek. Etkinliğin ana teması ise “Dijital Dünya’ya Çorum’dan Bakış” olarak belirlendi. Tüm ekosistemi Çorum’da buluşturmak üzere tasarlanan zirvede, alanında uzman isimler ve akademisyenler konuşma yapacak. Etkinliğin odağında dijitalleşme, kurumsallaşma, markalaşma olurken etkinlikte ayrıca sanayi – üniversite iş birliği ve yeni nesil teknolojilerin iş yaşamına entegrasyonu gibi konulardan da bahsedilecek.

Bölgenin ve ülkenin ekonomik performansına doğrudan katma değer oluşturacak olan etkinlik; 16 – 17 – 18 Kasım 2023 tarihlerinde Çorum’da düzenlenecek. Tematik konulardan keynote konuşmacılara, oturum ve panellerden B2B toplantılara kadar her şey “Dijital Dünya’ya Çorum’dan Bakış” etkinliğinde olacak!

Etkinliğe katılmak ve bu deneyimi bizzat yaşamak için www.anadolubilisimbulusmalari.com’u ziyaret edebilirsiniz. Etkinliğe dair son gelişmeler içinse etkinliğin resmi medya sponsoru olan Branding Türkiye’yi takip edebilirsiniz.

Konu Başlıkları

16 – 17 – 18 Kasım 2023 tarihlerinde Çorum’da düzenlenecek olan “Anadolu Bilişim Buluşmaları: Dijital Dünyaya Çorum’dan Bakış” etkinliğinde gündeme alınan konu başlıkları şöyle;

Sanayi-İş Dünyası Dijital Dönüşüm Uygulamaları,5G Teknolojileri ve Ötesi, Metaverse, Savunma ve Uzay Teknolojileri, Mobil Teknolojileri, Büyük Veri, İş Analitiği, Yapay Zekâ, Dijital Güvenlik ve Siber Güvenlik, Dijital Ekonomi, Dijital Yaşam, Kamuda Akıllı Haberleşme Sistemleri, Yeni Nesil E-Devlet Çözüm ve Uygulamaları, Yeni Nesil Yazılım Teknolojileri-Ticaret ve E-İhracat, Yeni Nesil Finansal Teknolojiler, Akıllı Şehir Sistemleri ve Enerji ve Akıllı Data, Akıllı Tarım, Akıllı Tarım Teknolojileri.


Dijital Markalaşma 1.0 Etkinliği

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.