StartupTeknoloji “Zindelik Sanatı İle Girişimcilerin Sağlığı Ön Planda” ana temasıyla bir webinar serisi gerçekleştirmeye hazırlanıyor. Bundan böyle her ay düzenlenecek olan bu online etkinlik serisine katılmak ücretsiz olsa da katılım için kayıt zorunluluğu bulunuyor. İşte detaylar!

Girişimcilik sürecinde bir girişimciyi başarıya götüren en önemli konulardan biri hiç şüphesiz sermayedir. Ancak çoğu kez sermaye denilince akla ilk gelen nakdî değeri olan metalar. Madalyonun öteki yüzü genelde görmezden gelinse de girişimciyi başarıya götüren olmazsa olmaz sermaye kalemleri arasında başı çeken unsur düşünüldüğü gibi para değil “mental sermaye”dir. Peki girişimciler mental sermayelerini önemsiyor mu? Daha da ötesi girişimciler mental sermayelerinin farkında mı? Hepsi ve daha fazlası StartupTeknoloji tarafından hayata geçirilen yeni webinar serisinde yanıt bulacak!

Zindelik Sanatı İle Girişimcilerin Sağlığı Ön Planda (Webinar)

StartupTeknoloji, Ekim 2023 itibariyle ilkini gerçekleştireceği webinar serisini geçtiğimiz günlerde duyurdu. Konuya dair yapılan açıklama ise şöyle;

StartupTeknoloji olarak girişimcilik ekosistemine değer katacak güzel projelerle her zaman ekosistemin yanındayız. Bundan böyle her ay düzenli olarak gerçekleştirmeyi düşündüğümüz yepyeni projemizle karşınızdayız. Biliyorsunuz Girişimcilik yolculuğunda en önemli konulardan biride mental sağlığımız. Bu konuda uzmanlığı bulunan, aynı zamanda topluluğumuzun bir üyesi olan sevgili hocamız Psikolog Ömer Eker bundan böyle seminerleriyle ve özel seanslarıyla bizlerle birlikte olacak ve girişimcilere bu konularda destek olacak

Etkinlik katılımcıları, aşağıdaki konularda bilgi edinme fırsatı bulacak:

  • Zihinsel Sağlık: Zihinsel dayanıklılığı artırmak ve stresle başa çıkmak.
  • Ruh Sağlığı: Ruhsal dengeyi bulmanın yolları ve meditasyonun rolü.
  • Beden Sağlığı: Düzenli egzersiz ve sağlıklı beslenme ile enerjiyi artırma.
  • İş ve Özel Hayat Dengesi: Girişimcilikle özel yaşamı dengeleme stratejileri.
  • Pratik İpuçları: Günlük yaşamda sağlık ve zindeliği artırma yolları.

StartupTeknoloji organizasyonuyla hazırlanan Branding Türkiye’nin desteklediği “Zindelik Sanatı” ana temalı etkinlik herkese açık olmakla birlikte webinara katılım için başvuru formunun doldurulması gerekiyor.


StartupTeknoloji Hakkında

StartupTeknoloji; Girişimcilik ve Teknoloji odaklı yeni medya girişimidir. Haber ve video içerikleri üretir. Ana iletişim kanalını internet sitesi ve Instagram olarak belirlemiştir. Toplamda 50 kişilik ekibiyle her mecra için içerikler üretir, dijitalde güzel işlerin altına imzasını atar. StartupTeknoloji’nin içerikleri, hem tüketicinin hızlı bilgi alma ihtiyacını karşılar hem de orijinal içerik formatlarıyla ekosisteme değer katar. StartupTeknoloji ile aşağıdaki mecralarda reklam iletişimi gerçekleştirebilirsiniz.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.