İTÜ Yatırım Kulübü tarafından Bu Bir Hayal Ürünüdür mottosuyla bu yıl on birincisi düzenlenecek olan GOBI 2019 3-6 Mart’ta  İTÜ Maçka Kampüsü’nde!

İTÜ Yatırım Kulübü’nün düzenlediği Global Opportunities in Business and Investment-GOBI, 2008’de Üniaktivite tarafından “En İyi Uluslararası Öğrenci Organizasyonu” ödülünü almıştır.

GOBI 2019, 3-6 Mart’ta

GOBI 2019, 3-6 Mart tarihleri arasında, 42 farklı ülkeden ve Anadolu’dan gelen 5000 civarı üniversite öğrencisinin katılımıyla, iki kıtayı bağlama özelliğine sahip olan eşsiz şehir İstanbul’da gerçekleşecek.

GOBİ 2019 Afiş

Etkinlik kapsamında, öğrencilerin, özgeçmiş doldurup, bütün dünyadan insanlarla aynı ortamda bulunması ve bu sayede dünyanın çeşitli ülkelerindeki iş kültürüne dair ilgili bilgi sahibi olmalarına olanak sağlayan GOBI, aynı zamanda uluslararası alanda tanınmış konuşmacılar ağırlayan özel bir organizasyon!

Dört gün boyunca devam edecek olan bu dev zirvenin ilk günü görkemli bir açılış gecesi ile başlıyor! Her sene olduğu gibi öncelikle Türkiye ve İstanbul tanıtımı esas alınarak, gezi ve sosyal aktiviteler ile her üniversite öğrencisinin, hayatı boyunca unutamayacağı bir hafta yaşaması sağlanacak.

Bu arada GOBI’de gerçekleşecek olan uluslararası panellerde, Türkiye’nin seçkin iş adamları, iş ve yatırım sahalarının ilgi çekici evrensel konularından bahsedecek.

Geçmiş yıllarda GOBI’de Mercedes-Benz, Google Türkiye, P&G, Türk Hava yolları, Oracle, Deloitte, Coca–Cola, Boston Consulting Group gibi firmalardan C-Level konuşmacılar ve  İlber Ortaylı, Sinan Güler, Erol Bilecik gibi tanınmış isimler yer aldı.

GOBI 2019 Konuşmacıları

  • Kaan Terzioğlu-Turkcell CEO
  • Oğuz Uçanlar-McDonald’s CEO
  • Yılmaz Argüden– ARGE Danışmanlık Yönetim Kurulu Başkanı ve Argüden Yönetişim Akademi kurucusu
  • Steven Young-Bosch Türkiye ve Ortadoğu CEO
  • Hakan Alp-Yapı Kredi GMY
  • Acar Baltaş-Psikolog, akademisyen, yazar
  • Haldun Dormen– Tiyatrocu
  • Zeynep Dereli- Tink Kolejleri Kurucusu ve CEO
  • Burcu Geriş- TAV CFO

Etkinlik Detayları

Bütünleşik pazarlama mecrası Branding Türkiye‘nin medya sponsoru olduğu GOBI 2019, bu sene 3-6 Mart 2019 tarihindeİstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Maçka Kampüsü Mustafa Kemal Amfisi’nde gerçekleştirilecek. Bu interaktif zirvede yer almak için etkinliğe kaydolmayı unutmayın.

GOBI 2019 hakkında detaylı bilgi ve etkinlik hakkında gelişmeleri takip etmek için ziyaret edin: gobistanbul.com

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.