Bütünleşik pazarlama mecrası Branding Türkiye’nin Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Mürsel Ferhat Sağlam Patron Evde’ye konuk oluyor.

Üstün Patent’in Kurucusu Özlem Arslan Kart, Patron Evde konseptiyle gerçekleştirdiği canlı yayınlarda sektörün öncü firmalarının sahiplerini / yöneticilerini ağırlıyor. Instagram odağında gerçekleştirilen bu programda Korona Virüs (Covid-19) nedeniyle uzaktan çalışma modeline geçen firmaların sahipleri, karantina günlerindeki deneyimlerini izleyicilerle paylaşıyor.

Şurası bir gerçek ki her sektörün kendine has dinamikleri var. Bu yüzden de Korona Virüs nedeniyle başlayan karantina günlerinde her firmanın yaşadığı deneyim ve süreç yönetimi birbirinden farklı oluyor. İşte; Patron Evde programında, tüm bunlara dair bütün detaylar şirketin en yetkili kişisi tarafından izleyicilerle şeffaf ve samimi bir havada paylaşılıyor. Bu da programın önemini ve farklılığını ortaya koyuyor.

Mürsel Ferhat Sağlam Patron Evde’ye Konuk Oluyor

Üstün Patent Kurucusu, Marka ve Patent Uzmanı, GYİAD Üye İlişkileri Eş Başkanı Özlem Arslan Kart, Instagram odağında Patron Evde temalı canlı yayınlar gerçekleştiriyor. Fikir, fayda ve farkındalık odaklı bir proje olarak hayata geçen Patron Evde’ye her hafta çeşitli sektörlerden firma sahipleri konuk oluyor.

Kısa sürede önemli bir takipçi kitlesine ulaşan Patron Evde’ye bu hafta ise Dijital Markalaşma Uzmanı, Sosyal Medya Stratejisti, Eğitmen ve Yazar Mürsel Ferhat Sağlam konuk oluyor. Bu arada dinamik ve interaktif bir havada gerçekleşen yayınlarda yalnızca Özlem Arslan Kart değil, aynı zamanda canlı yayına katılan tüm herkes soru sorabiliyor.

7 Nisan Salı günü saat 21:30‘da başlayacak olan yayında; Özlem Arslan Kart, Mürsel Ferhat Sağlam’a bu süreçte markaların yapması gereknleri soracak. Girişimcilere yönelik tavsiyelerin de yer alacağı yayında ayrıca Mürsel Ferhat Sağlam’ın geçtiğimiz hafta Branding Türkiye Yayınları ve Dikeyeksen Yayıncılık etiketiyle raflardaki yerini alan Dijital Markalaşma kitabından da bahsedilecek.

Branding Türkiye’nin medya ve iletişim desteği sağladığı “Patron Evde”yi Instagram’da ederek tüm canlı yayınlardan anında haberdar olabilirsiniz. Mürsel Ferhat Sağlam’ın konuk olduğu canlı yayını kaçırmamak içinse buraya tıklayıp Mürsel Ferhat Sağlam’ı Instagram’da takip etmeniz yeterli.

Programa dair detaylar Patron Evde’nin Instagram hesabında paylaşıldı. Mürsel Ferhat Sağlam’ın konuk edileceği Patron Evde yayınına dair tanıtım videosunu izlemek için markanın Instagram ve YouTube sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.