Branding Türkiye’nin etkinlik odaklı alt markası Branding Türkiye Etkinlik tarafından gerçekleştirilecek olan ve Felix Organizasyon’un ana sponsor olduğu “E-Ticarette Marka Olmak Zirvesi” 11 Ağustos 2018’de!

Branding Türkiye’nin etkinlik / zirve odaklı alt markası olan “Branding Türkiye Etkinlik” ve “Felix Organizasyon” işbirliğiyle “E-Ticarette Marka Olmak Zirvesi” 11 Ağustos’ta gerçekleştirilecek. eOfis Pol Center’daki etkinliğe e-ticaret sektörünün önemli oyuncularının katılması bekleniyor.

E-Ticarette Marka Olmak

E-ticaret sektöründen paydaşların ağırlanacağı etkinlikte Branding Türkiye’nin Kurucusu ve Genel Yayın Yönetmeni Mürsel Ferhat SAĞLAM, Gold Master E-Ticaret ve Dijital İş Geliştirme Müdürü  Hakan YALÇINBernardo E-Ticaret Müdürü Levent ELMAS ve Lc Waikiki Eğitim ve Gelişim Uzmanı / Yöneticisi Mustafa AYDIN konuşmacı olarak yer alacak.

E-Ticarette Marka Olmak Zirvesi - Afiş

Marka Danışmanı ve Dijital Pazarlama Uzmanı Mürsel Ferhat Sağlam, “E-Ticaret Ve Dijital Markalaşma” başlıklı oturumda dijital markalaşmanın e-ticaret için önemini “nedir?” – “nasıl” doğrultusunda yorumlayacak.

Mürsel Ferhat Sağlam’ın ardından konuşmasını yapmak üzere e-ticaret alanında birçok başarılı işe imza atmış olan Hakan YALÇIN, “Marka İş Birlikleri Ve E-Ticaret” adını taşıyan ve e-ticaretin temel prensiplerinden biri olan marka iş birliklerini önemine dair farkındalık odaklı bir konuşma yapacak. Etkinliğin üçüncü oturumunda eğitim ve iş geliştirme uzmanı Mustafa AYDIN “E-Ticarette İnsan Odaklı Hizmet Tasarımı” başlıklı konuşmasında e-ticarette başarının müşteri memnuniyetinden geçtiğini ve insan odaklı olmanın artılarını anlatacak.

Etkinliğin son oturumunda Bernardo’nun e-ticaret operasyonlarından üst düzey yöneticilik yapan Levent ELMAS, “E-Ticarette Dijital Dönüşüm Nasıl Sağlanır?” başlıklı konuşmasında e-ticarette maksimum artı değer için dijital dönüşüm süreçlerinin organizasyonu üzerine konuşacak.

Etkinlik Detayları

eOfis Pol Center‘da gerçekleşecek olan etkinlik, 11 Ağustos 2018 Cumartesi günü saat 13:00’da başlayacak. Katılımcılara zirve sonrası Branding Türkiye I Etkinlik tarafından katılım belgesi online olarak iletilecek. Bu nedenle katılımcıların etkinlik öncesi etkinlik.brandingturkiye.com adresinde yer alan “Etkinlik Katılım Formu”nu doldurmaları gerekmektedir.


Etkinlik katılım formunu doldurmak için buraya tıklayınız.


Etkinliğin medya sponsoru Branding Türkiye olurken E-Ticarette Marka Olmak Etkinliği’nin gerçekleşmesine katkı sağlayan birçok sponsor vardı.

Sponsorlar

  • Felix Organizasyon (Uygulayıcı Sponsor)
  • Ajans Paradise
  • Muteahhitten.co
  • Berlinerci
  • Branding Türkiye Yayınları
  • Dijital Markalaşma Eğitimi I DME
  • G4A Studio & Workshops
  • Alastyr
  • SendPulse
  • Mutfakiye.com

Network İmkanı

Etkinliğin her oturumundan sonra network imkanı olacak. Ayrıca etkinlik sonunda da katılımcılar hem konuşmacılarla hem de etkinliğe katılan diğer sektör profesyonelleriyle networking imkanı bulacak.


Hakkında I Branding Türkiye Etkinlik

Branding Türkiye‘nin etkinlik odaklı alt markası olan “Branding Türkiye Etkinlik” ile her ay bir üniversitede bütünleşik pazarlamanın kapsamına giren konularla ilgili ücretsiz etkinlikler / zirveler düzenlenmektedir. Üniversitelerin yanı sıra her ay sektör profesyonellerini hedefleyen ücretsiz konferansların da gerçekleştiren “Branding Türkiye Etkinlik”in amacı katılımcılara 3F Fenomeni odağında bilgi ve tecrübe aktarımı sağlamak.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.