Dijital Markalaşma kitabı çıktı! Mürsel Ferhat Sağlam tarafından kaleme alınan Dijital Markalaşma, Branding Türkiye Yayınları ve Dikeyeksen Yayıncılık ortak yayını olarak raflardaki yerini aldı.

İçerisinde 100+ disiplin, kavram ve uzmanlık barındıran bütünleşik pazarlama kavramının bir öğesi olarak konumlanan ve Mürsel Ferhat Sağlam tarafından kavramsallaştırılan “Dijital Markalaşma” kavramına yönelik bir ilk olan bu kitapta; dijital pazarlama ve marka yönetimi – iletişimi disiplinleri bütünleşik bir bakış açısıyla yeniden yorumlandı.

Dijital Markalaşma Kitap Kapağı

Dijital Markalaşma Çıktı

Dijital Markalaşma Uzmanı, Sosyal Medya Stratejisti, Mentör ve Yazar Mürsel Ferhat Sağlam’ın yayınlanan son kitabı Dijital Markalaşma, bugün çıktı! Kitap; Branding Türkiye Yayınları ve Dikeyeksen Yayıncılık ortak yayını olarak raflardaki yerini alırken, kitabın yazımında Mürsel Ferhat Sağlam tarafından kavramsallaştırılan 3F Fenomeni uygulandı.

Daha şimdiden, bugünün ve geleceğin ana disiplini olarak kabul edilen dijital markalaşma odağında akademik bilgi, sektörel farkındalık ve kişisel yetkinlik hedefleyenler için bir başucu kaynağı olma özelliği taşıyan bu kitapla yalnızca bir kavramsallaştırma hikâyesi değil, aynı zamanda pratiğe dönük tavsiyeler de yer alıyor.

Mürsel Ferhat Sağlam’ın Dijital Markalaşma kitabı kısa süreliğine %30 indirimli. Hemen satın almak için tıklayın.


Mürsel Ferhat Sağlam

Mürsel Ferhat Sağlam I Hakkında

Mürsel Ferhat Sağlam, 16 Nisan 1989 İstanbul doğumludur. Namık Kemal Üniversitesi Halkla İlişkiler & Tanıtım Bölümü, Beykent Üniversitesi Tarih Bölümü ve Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü mezunudur. Beykent Üniversitesi’nde Tarih alanında yüksek lisans yapmıştır. Akademik kariyerine Marmara Üniversitesi’nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünde doktora seviyesinde özel öğrenci statüsünde devam etmektedir.

“Ajans Paradise” (2012), ve “Branding Türkiye” (2018) Mürsel Ferhat Sağlam’ın girişimleri arasında yer almaktadır.

Mürsel Ferhat Sağlam’ın hikâye, roman, deneme, pazarlama olmak üzere farklı türlerde yayınlanmış 6 kitabı bulunmaktadır. Ulusal ve uluslar arası birçok mecrada uzmanlık alanlarıyla ilgili çeşitli makaleler yazmış olan Sağlam, kamu ve özel sektördeki kurumlara dijital pazarlama, sosyal medya, içerik pazarlaması, stratejik marka yönetimi, girişimcilik, zaman yönetimi, itibar yönetimi, kriz yönetimi ve dijital markalaşma konularında eğitimler ve konferanslar vermektedir.

“Dijital Markalaşma”yı kavramsallaştırarak sosyal bilimlere ve iletişim literatürüne kazandıran Mürsel Ferhat Sağlam, bu alanda yazdığı makale ve kitaplarla, eğitim ve konferanslarıyla sektörün tüm dinamiğini yeniden yorumlayarak, belirlemiştir.

Dijital Markalaşma Eğitimi, yüksek lisans formatında Mürsel Ferhat Sağlam tarafından hazırlanıp tescillenerek Dijital Markalaşma kavramının akademik düzeyde sürdürülebilirliği sağlanmıştır. Mürsel Ferhat Sağlam tarafından kavramsallaştırılan diğer terimler ise; 3F Fenomeni, Kurumsal İletişim 2.0 şeklindedir.

Stratejik Marka Yönetimi kitabı Mürsel Ferhat Sağlam’ın sektöre dair yayınlanmış ilk kitabıdır. Ancak bu kitap dışında yazarın, edebi türde yayınlanmış kitapları bulunmaktadır.

“Mürsel Ferhat Sağlam”ın Kitapları

  • Günübirlik Sonsuzluk (Hikaye)
  • Raygan (Roman)
  • Var Say (Roman)
  • Aşkzade (Hikaye)
  • Stratejik Marka Yönetimi (Marka – Pazarlama)
  • Dijital Markalaşma (Marka – Pazarlama)

“Mürsel Ferhat Sağlam”ın Yayına Hazırlanan Kitapları; 

  • A’dan Z’ye Marka Yönetimi
  • Sosyal Medyanın Nabzı

Branding Türkiye Yayınları Logo

Branding Türkiye Yayınları I Hakkında

Bütünleşik pazarlama mecrası Branding Türkiye‘nin, alt markalarından biri olan Branding Türkiye Yayınları; 3F Fenomeni doğrultusunda, bütünleşik pazarlamanın kapsamına giren 100+ kavrama (dijital markalaşma, stratejik marka yönetimi, marka yönetimi, marka iletişimi, dijital pazarlama, sosyal medya, içerik pazarlaması, sosyal medya iletişimi, reklam, pazarlama, iletişim, medya, pr, dijital pr, kurumsal iletişim, girişimcilik, online itibar yönetimi, seo, adwords, growth marketing, internet reklamcılığı vs.) dair akademik ve sektörel olmak üzere matbuu ve e-kitap formatında kitap yayınlama misyonuyla faaliyet göstermektedir. Branding Türkiye Yayınları‘nın benimsemiş olduğu yayın politikası; bütünleşik pazarlama kategorisinde ve iş kitapları türünde fikir, fayda ve farkındalık odaklı kitaplar yayınlamaktır.

Dikeyeksen Logo

Dikeyeksen Yayıncılık I Hakkında

Dikeyeksen Yayıncılık 2009 yılından bu yana bilişim, teknoloji ve mühendislik içeriği ve kitapları üretmektedir. 10 yılı aşkın bir yayın tecrübesi olan yayın kadromuzla her bir kitaba, içeriğe ayrı bir ihtimamla yaklaşıyoruz. Her bir kitap bize bambaşka şeyler öğretiyor ve her yeni kitapta öğrendiğimiz bu yenilikleri uyguluyoruz. Amacımız ilgi duyduğunuz konularda hızla gelişmenize olanak sağlayacak pratik, anlaşılır, son teknoloji kitaplar ve yayınlar geliştirmek.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.