Sektörün nabzı 24 Şubat 2022 tarihinde “E-Ticaret Ve Ödeme Sistemleri Etkinliği”nde atacak. Anadolu Bilişim Buluşmaları tarafından gerçekleştirilecek etkinlikte alanında uzman birçok isim konuşmacı olarak yer alacak.

Anadolu Bilişim Buluşmaları tarafından gerçekleştirilen etkinlik serileri 2022’de de sürüyor. Bu kapsamda planlanan ve 24 Şubat 2022’de yapılacak olan online etkinlik E-Ticaret Ve Ödeme Sistemleri adını taşıyor.

E-ticaret odaklı ve 24 Şubat tarihinde 10:00 ile 16:30 arasında düzenlenecek olan etkinlik Harput Ajans ve Mindturtle organizatörlüğünde gerçekleştirilecek.

Etkinliğin paydaşları arasında;  Harput Ajans, Kamu Bilişim Derneği, ELİDER(Elektronik Ticaret Derneği), ETİD (Elektronik Ticaret İşletmecileri Derneği), TÜYAFET (Yazılımcılar Federerasyonu), TÜGİAD (Türkiye Genç İş Adamları Derneği), T – TİS (E-Ticaret İşveren Sendikası), Timsah Ajans, Tekenolojik Grup, Elazığ Burada, ICT Media ve Branding Türkiye var. Etkinliğin gerçekleşmesine katkı sağlayan sponsorlar arasında ise TEqPAY, EMYD Yazılım ve Bilgi Teknolojileri A.Ş, Bilet Dükkanı, Damat I Tween, TicimaX ve Workcube gibi önemli firmalar var.

E-Ticaret Ve Ödeme Sistemleri Etkinliği

Anadolu Bilişim Buluşmaları tarafından düzenlenen etkinlikte alanında uzman isimler e-ticaret odağında önemli noktalara değinerek konuşma yapacak. Bu arada konuşmacıların kim olduğunu öğrenmek ve konuşmacılar hakkında bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

E-Ticaretin yanı sıra e-İhracat ve ödeme sistemleri odağındaki sektörlerin de ana tema olarak belirlendiği etkinlikte; bu ana başlıklar ışığında insan, süreç ve teknolojinin bütüncül dönüşümü konuşulacak. İnteraktif bir ortamın sağlanacağı etkinlikte Türkiye’nin e-ticaret kapasitesini geliştirmek için gerekli unsurlar da anlatılacak. Bu bağlamda sosyal ve kültürel etkileşimi artırmaya yönelik detaylar, tüm banka sanal pos altyapıları, alternatif ödeme sistemleri, havale ve EFT ile kapıda ödeme sistemi gibi konular da etkinlik boyunca uzman isimler tarafından değerlendirilecek.

Etkinliğin Konu Başlıkları

24 Şubat 2022’de gerçekleştirilecek olan etkinlik kapsamında e-ticaret ve ödeme sistemleri odağında birçok konuya değinilecek. Bu konu başlıkları arasında; E-Ticarette Başarılı Olmanın Püf Noktaları, Türkiye’de E-Ticaretin Yükselişi, E-Ticaret Arz ve Talep Dinamikleri İle Büyüme, E-Ticaretin Yeni Yüzü: Küresel Rekabette Çıkış Yolu E-Ticaret, Türkiye’de ve Dünyada E-Ticaret ve Gelecek, E-Ticarette Öne Çıkanlar: Pazar Yerleri, Sınır Ötesi E-Ticaret ve E-İhracat Devlet Teşvikleri, E-Ticaret Pazarının Gelişimi ve Türkiye’de Oyuncular gibi konular var.

Bunların yanı sıra etkinlikte E-Ticaret Pazarında Tüketiciler: Hedef Kitle Analizi ve Seçimi, Perakendeyi Değiştirecek Teknoloji Trendler, Ödeme Altyapıları ve Güvenilir Alış Veriş ile Müşteri Memnuniyeti, Yeni Nesil Finansal Teknolojiler, İhracatın E-ticarete Uygun Mevzuat, Süreç Ve Teşviklerle Desteklenmesi, Alternatif Ödeme Yöntemlerinin Önemi, E-İhracatı Desteklemek: Global Ödeme Geçitlerine Entegrasyon, Kobi’ler İçin E-Ticaret Sektörünün Gelişimi: İnternet, Lojistik ve Ödeme Altyapıları, Ticarette YeniDönem: Mobil ve Omni-Channel, Lojistik Gözüyle E-Ticaretin Yeni Yüzü, E-Ticaret Startup: Kargo ve Lojistik, E-İhracat Kalkınma Stratejileri, E-Ticaret İçin Hızlı Teslimat Teknolojileri İhracat Lojistiği, E-Ticarette SEO ve Dijital Pazarlama, İhracat ve İhracatta Dijitalleşme, İhracat Modelleri: İhracatta Ödeme Yöntemleri, E-Ticarette Etkileşimi Arttırma Yöntemlerinin Önemi gibi konu başlıkları da mevcut.

Birbirinden önemli uzman konukların konuşma yapacağı etkinliğin katılımcı profilinde ise; kamu kurumları, özel sektör, üniversiteler, sivil toplum kuruluşları, teknoloji sağlayıcı firmalar, tedarikçi firmalar, Türkiye’nin önde gelen e-ticaret firmalarının üst düzey yöneticileri, uzman akademisyenler ve sektör profesyonelleri ile iş insanları, iş analistleri, medya kuruluşları ve dernekler var.

Etkinlik Hakkında Bilgi Ve Kayıt

Anadolu Bilişim Buluşmaları tarafından düzenlenen online etkinlik 24 Şubat 2022 tarihinde saat 10:30 ile 16:30 arasında gerçekleştirilecek. Uzman isimlerin konuşma yapacağı etkinliğe ücretsiz katılmak için aşağıdaki bağlantıya tıklamanız yeterli.

Bu arada Branding Türkiye’nin medya sponsoru olduğu etkinlikte; Açılış ve Vizyon Buluşmaları, Ana Oturumlar, Özel Oturum, Yuvarlak Masa Toplantısı ve çeşitlik networking aktiviteleri bulunacaktır.

Etkinliği Ücretsiz Katıl

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.