Branding Türkiye’nin Youtube odağında yayın yapan alt markası Branding Türkiye Tv’de bu hafta “Amazon Hakkında Bilinmeyenler” var. 

Branding Türkiye’nin “İstatistiklerle Markalar” adlı yazı dizisi büyük bir ilgiyle takip ediliyor. Bu arada İstatistikler kategorisinde yer alan bu içerikler aynı zamanda her hafta Branding Türkiye Tv için özel olarak hazırlanarak 1 dakikalık video haline getiriliyor.

Branding Türkiye’nin, Video İçerik Sponsoru olan İskenderun Online tarafından hazırlanan bu videolar, bilindiği üzere İstatistiklerle Markalar yazı dizisinde bulunan içeriklerin 1 dakikalık özeti niteliğinde. Her hafta Türkiye ve dünyadan önemli markaların güncel istatistiklerinin yer aldığı bu yazı dizisinin ilk konusu ise Amazon olmuştu.

Amazon Hakkında Bilinmeyenler

Amazon, e-ticaret sistemini kuran ilk markalardan biridir. Bugün dünyanın en değerli ve en çok kazanan markası olan Amazon, teknolojinin birçok alanında faaliyet gösteriyor. Buna rağmen Amazon, odak noktası olan e-ticareti hiç boşlamamıştır. Öte yandan kuruluşundan bugüne e-ticareti başarıyla sürdüren Amazon, faaliyete başladığı 1994’ten itibaren, her yıl istikrarlı bir şekilde büyüme göstermiştir. Amazon bu yönüyle de dünyadaki nadir şirketlerdendir. 2019 yılına geldiğimizdeyse de zaten Amazon’un “Dünyanın En Değerli Markası” haline geldiğini görüyoruz.

Amazon ile ilgili istatistiklerin yer aldığı “Güncel Amazon İstatistikleri”ne geçtiğimiz günlerde Branding Türkiye’de yer vermiştik. Bu makale özelinde hazırlamış olduğumuz Amazon İstatistikleri videosunu ise aşağıdan izleyebilirsiniz.

“Amazon Hakkında Bilinmeyenler”in yer aldığı videoyu izlediniz. Eğer bu ve benzeri yayınlarımızı desteklemek isterseniz Branding Türkiye Tv’ye buradan abone olabilirsiniz.


Branding Türkiye Tv I Hakkında

Dijital dünyanın marka mecrası Branding Türkiye‘nin yayıncılık odaklı alt markası Branding Türkiye TV, YouTube özelinde; konsept programlar, röportajlar, gündem değerlendirmeleri, ürün incelemeleri, raporlar, pazarlama analizleri, girişim değerlendirmeleri ve canlı yayınlar (etkinlik, açılış, meetup, zirve, panel vs.) gerçekleştirmek misyonuyla faaliyete başlamıştır. 3F Fenomeni doğrultusunda hazırlanan videoların özünde; sürdürülebilirlik, özgünlük ve bilgi olmak üzere 3 temel olgu bulunmakta. Tematik kanal misyonuyla yayın yapan Branding Türkiye TV‘de bütünleşik pazarlama kapsamındaki 100+ kavrama (dijital markalaşma, marka yönetimi, dijital pazarlama, reklam, pazarlama, iletişim, kurumsal iletişim, pr, medya, ik, sosyal medya, itibar yönetimi, içerik pazarlama, vb.) dair alanında uzman konuklar ağırlanmaktadır.


Amazon I Hakkında

Amazon.com, Inc., kısaca Amazon, Amerika Birleşik Devletleri merkezli bir e-ticaret ve bulut bilişim şirketidir. Jeff Bezos tarafından 5 Temmuz 1994’te Amerika Birleşik Devletleri’nin Seattle şehrinde kurulmuştur. Gerek toplam satış hacmi, gerekse piyasa değeri açısından dünyanın en büyük alışveriş sitesidir. (Wikipedia)

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.