Amazon Hakkında Bilinmeyenler Branding Türkiye Tv’de

Branding Türkiye’nin Youtube odağında yayın yapan alt markası Branding Türkiye Tv’de bu hafta “Amazon Hakkında Bilinmeyenler” var. 

Popüler bütünleşik pazarlama mecrası Branding Türkiye, nitelikli konsept içerikleriyle yayınlarını sürdürüyor. Branding Türkiye’nin “İstatistiklerle Markalar” adlı yazı dizisiyse büyük bir ilgiyle takip ediliyor. İstatistikler kategorisinde yer alan bu içerikler aynı zamanda her hafta Branding Türkiye Tv için özel olarak hazırlanarak 1 dakikalık video haline getiriliyor.

Branding Türkiye’nin, Video İçerik Sponsoru olan İskenderun Online tarafından hazırlanan videolar İstatistiklerle Markalar yazı dizisinde bulunan içeriklerin 1 dakikalık özeti niteliğinde. Her hafta Türkiye ve dünyadan önemli markaların güncel istatistiklerinin yer aldığı bu yazı dizisinin ilk konusu Amazon oldu.

Amazon Hakkında Bilinmeyenler

Amazon, e-ticaret sistemini kuran ilk markalardan biridir. Bugün dünyanın en değerli ve en çok kazanan markası olan Amazon, teknolojinin birçok alanında faaliyet gösteriyor. Buna rağmen Amazon’un odak noktası e-ticarettir.

Kurulduğu günden bugüne kadar e-ticareti başarıyla sürdüren Amazon, faaliyete başladığı 1994 yılından itibaren, her yıl istikrarlı bir şekilde büyüme göstermiş nadir şirketlerdendir. 2019 yılına geldiğimizdeyse Amazon’un “Dünyanın En Değerli Markası” seçildiğini görüyoruz.

Dünya e-ticaret piyasasının en büyük ve etkin oyuncusu olan Amazon’a dair istatistiklerin yer aldığı “Güncel Amazon İstatistikleri”ne geçtiğimiz günlerde Branding Türkiye’de yer vermiştik. Bu makale özelinde hazırlamış olduğumuz Amazon İstatistikleri videosunu ise aşağıdan izleyebilirsiniz. Bu arada Branding Türkiye Tv’ye abone olarak yayınlarımızı destekleyebilirsiniz.

Dijital dünyanın marka mecrası mottosuna sahip Branding Türkiye’nin Youtube özelinde yayın yapan alt markası Branding Türkiye Tv’ye abone olmak için buraya tıklayın.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.

Bir Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir