Branding Türkiye’nin Video İçerik Sponsoru İskenderun Online Oldu

Türkiye’nin en popüler bütünleşik pazarlama mecrası Branding Türkiye’nin “video içerik sponsoru” belli oldu. Şirketlere bilgi teknolojileri odağında 360 derece ajans hizmet veren İskenderun Online, dijital dünyanın marka mecrası Branding Türkiye’nin video içerik sponsorluğunu üstlendi.

Bütünleşik pazarlamaya dair tüm olguların akademisyenler ve sektör profesyonelleri tarafından değerlendirildiği, dijitalin dinamiklerine uygun bir yayın politikasına sahip ve fayda odaklı yeni nesil bir mecra olan Branding Türkiye, akademik ve sektörel içeriklerle ve geliştirdiği kavramlarla ekosistemi beslemeyi sürdürüyor. Aynı zamanda gerçekleştirdiği marka işbirlikleri / sponsorluklarla da adından söz ettiriyor.

Branding Türkiye alt markalarıyla (Branding Türkiye Etkinlik, Branding Türkiye Kariyer Merkezi, Dijital Markalaşma Eğitimi I DME, Branding Türkiye Yayınları, Branding Türkiye Tv, Branding Meetup) birlikte kapsamlı ve etkileşimli bir yapıya bürünürken bir yandan da misyonunu özetleyen 3F Fenomenine uygun bir kültürle yayın hayatını sürdürüyor.

Geniş bir kitle tarafından takip edilen Branding Türkiye, görsel ve yazılı içeriklere ek olarak video ve ses içerikleriyle de ekosisteme katkı sağlama hedefiyle İskenderun Online ile anlaştı.

Video İçerik Sponsoru İskenderun Online Oldu

Kurumsal markalara ve kurumsallaşma hedefiyle dijital dönüşümü gaye edinmiş şirketlere bilgi teknolojileri odağında 360 derece ajans hizmeti sunan İskenderun Online, Branding Türkiye’nin alt markalarından olan ve Yeni Nesil Tematik Kanal mottosuyla yayın hayatına başlayan Branding Türkiye Tv‘nin “video içerik sponsoru” oldu.

Branding Türkiye Youtube KanalıBranding Türkiye’nin Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Mürsel Ferhat Sağlam, Branding Türkiye ile İskenderun Online arasındaki sponsorluk anlaşmasına dair şunları söyledi:

“Güçlü markalar güçlü markalarla iş birliği yapar. Daha doğrusu bu bir mecburiyettir. Tıpkı iyi insanların iyi insanlarla dost olması gibi… Branding Türkiye, içerik odaklı bir yapı. Dolayısıyla bu alanda olabildiğince çok yönlü, kreatif, sürdürülebilir, özgür, fayda ve farkındalık odaklı olmaya çalışıyoruz. Görsel ve yazılı anlamda konsept içerikler ürettik ve buna devam ediyoruz. Artık video içerik ve ses içerik konusunda da ipleri ele almalıydık. Bu anlamda bize katkı sağlayacak olan İskenderun Online ile uzun soluklu bir sponsorluk anlaşması imzalamaktan dolayı mutluyuz. Branding Türkiye’de 70’ten fazla yazar, 20’den fazla jr yazar, 3 editör var. Kısacası burası bir fabrika gibi çalışıyor. Şimdi bu işleyişe yeni bir alanı dahil ettik. Birbirinden farklı ve özel konsept video içeriklerimiz var. Bugüne dek Branding Türkiye’yi sadakatle takip eden herkesten bir ricam var; YouTube kanalımıza abone olun.

Kurumsal I İskenderun Online

Hakkında

İskenderun Online Bilgi Teknolojileri, çalışma alanını “Sektörel Yazılımlar, Mobil Yazılımlar (Android, IOS), Müşteri / İşletme Kart Sistemleri, Web Yazılımları, Özel Proje Yazılımları başta olmak üzere Bilgisayar Destekli Bilgi Teknolojileri” olarak belirlemiştir.

İskenderun Online İnternet ve Bilişim Teknolojileri’ni farklı kılan; Bilgisayar Destekli İnternet ve Bilişim Teknolojileri’ne gerçekçi, güvenilir ve yenilikçi çözümler sunmasıdır. Ayrıca İskenderun Online Bilgi Teknolojileri bünyesinde alanında uzman, gerçekçi, yenilikçi kişiler bulunmaktadır. İskenderun Online Bilgi Teknolojileri ekibi; Delphi, Visual C++, Assembly, PHP, Java, .NET, XAMARIN, Android Studio, MySQL, MSSQL, Database Design, Gamefication, Information Menagement, Branding, Advertisement, Temel olmak üzere: Android, IOS Mobil Platformlar, 16-32-64bit CISC/RISC işlemciler, Microsoft İşletim sistemleri (MS-DOS’dan günümüze…) OS-Kernel, Yazılım Bileşenleri ve Açıklar, Ters Mühendislik (Reverse Engineering), Zararlı Yazılımlar, RTOS (Real Time Operating Systems), Yapay Zeka (Artifical Intelligence), EmbeddedSystems, CUDA (Compute Unified Device Architecture) MySQL Server, MSSQL Server, ORACLE, AfterEffects, Photoshop, Illustrator, InDesign, Corel Draw konularında bilgili ve deneyimli kişilerden oluşturmaktadır.

Hizmetler 

 • Video İçerik Üretimi
 • Kreatif Tasarım
 • Müşteri Davranış Analizi
 • Müşteri Bilgi Yönetimi
 • Dijital Pazarlama
 • İş Akış Yönetimi
 • Ticari Oyunlaştırma
 • İnternet Reklamcılığı
 • Mobil Uygulama
 • E-Ticaret
 • Web Yazılım
Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.

Bir Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir