Bütünleşik pazarlama mecrası Branding Türkiye’nin video içerik sponsoru belli oldu. Şirketlere bilgi teknolojileri odağında 360 derece ajans hizmet veren İskenderun Online, dijital dünyanın marka mecrası Branding Türkiye’nin video içerik sponsorluğunu üstlendi.

Bütünleşik pazarlamaya dair tüm olguların akademisyenler ve sektör profesyonelleri tarafından değerlendirildiği, dijitalin dinamiklerine uygun bir yayın politikasına sahip; fikir, fayda ve farkındalık odaklı yeni nesil bir mecra olan Branding Türkiye,  akademik ve sektörel içeriklerle ekosistemi desteklemeyi sürdürürken bir taraftan da gerçekleştirdiği marka işbirlikleri / sponsorluklarla da adından söz ettiriyor.

Branding Türkiye’nin Video İçerik Sponsoru Belli Oldu

Branding Türkiye alt markalarıyla (Branding Türkiye Etkinlik, Branding Türkiye Kariyer, Branding Türkiye Yayınları, Branding Türkiye Fm, Branding Türkiye Tv, Branding Meetup, Dijital Markalaşma Eğitimi I DME, Dijital Markalaşma Okulu I DMO) birlikte kapsamlı ve etkileşimli bir yapıya bürünürken bir yandan da misyonunu özetleyen “3F Fenomeni”ne uygun bir kültürle yayın hayatını sürdürüyor.

Aynı olgu (3F Fenomeni) ışığında hareket eden, kurumsal markalara ve kurumsallaşma hedefiyle, dijital dönüşümü gaye edinmiş şirketlere bilgi teknolojileri odağında 360 derece ajans hizmeti sunan İskenderun Online Branding Türkiye’nin video içerik ile ilgili tüm süreçlerini gerçekleştirmek üzere video içerik sponsorluğunu üstlendi.

Çalışma alanını “Sektörel Yazılımlar, Mobil Yazılımlar (Android, IOS), Müşteri / İşletme Kart Sistemleri, Web Yazılımları, Özel Proje Yazılımları başta olmak üzere Bilgisayar Destekli Bilgi Teknolojileri” olarak özetleyen İskenderun Online Bilgi Teknolojileri, bu anlamda kişi ve kurumlara hizmet veren bir yazılım ve tasarım ajansı olarak faaliyet göstermektedir. Kendilerini farklı kılan olguyu tanımlarken; Bilgisayar Destekli İnternet ve Bilişim Teknolojileri’ne gerçekçi, güvenilir ve yenilikçi çözümler sunmak şeklinde tanımlayan firma aynı zamanda işbirliği olgusuna inanan bir kurumsal kültüre de sahip.

Branding Türkiye Youtube Kanalı

Branding Türkiye Tv

İskenderun Online Bilgi Teknolojileri, Branding Türkiye’nin video içerik sponsoru oldu. Böylece şirket, değer odaklı hizmet anlayışının yanında etkin bir marka işbirliğine de örnek teşkil etmiş oldu. Branding Türkiye‘nin Youtube’da oluşturduğu Branding Türkiye TV‘de yayınlanacak olan içeriklerin uygulayıcısı olan İskenderun Online, profesyonel olduğu bu alanda (prodüksyion / yapım) süreci a’dan z’ye üstlenerek ekosisteme artı değer katmayı sürdüreceğini de kanıtlamıştır.

Branding Türkiye’nin Sahibi Ve Genel Yayın Yönetmeni Mürsel Ferhat Sağlam bu işbirliğine dair yaptığı açıklamada konuya ilişkin fikirlerini paylaştı;

“Güçlü markalar güçlü markalarla iş birliği yapar. Daha doğrusu bu bir mecburiyettir. Tıpkı iyi insanların iyi insanlarla dost olması gibi… Branding Türkiye, içerik odaklı bir yapı. Dolayısıyla bu alanda olabildiğince çok yönlü, kreatif, sürdürülebilir, özgür, fayda ve farkındalık odaklı olmaya çalışıyoruz. Görsel ve yazılı anlamda konsept içerikler ürettik ve buna devam ediyoruz. Artık video içerik ve ses içerik konusunda da ipleri ele almalıydık. Bu anlamda bize katkı sağlayacak olan İskenderun Online ile uzun soluklu bir sponsorluk anlaşması imzalamaktan dolayı mutluyuz. Branding Türkiye’de 70’ten fazla yazar, 20’den fazla jr yazar, 3 editör var. Kısacası burası bir fabrika gibi çalışıyor. Şimdi bu işleyişe yeni bir alanı dahil ettik. Birbirinden farklı ve özel konsept video içeriklerimiz var. Bugüne dek Branding Türkiye’yi sadakatle takip eden herkesten bir ricam var; YouTube kanalımıza abone olun.”

Kurumsal I İskenderun Online

Hakkında

İskenderun Online Bilgi Teknolojileri, çalışma alanını “Sektörel Yazılımlar, Mobil Yazılımlar (Android, IOS), Müşteri / İşletme Kart Sistemleri, Web Yazılımları, Özel Proje Yazılımları başta olmak üzere Bilgisayar Destekli Bilgi Teknolojileri” olarak belirlemiştir.

İskenderun Online İnternet ve Bilişim Teknolojileri’ni farklı kılan; Bilgisayar Destekli İnternet ve Bilişim Teknolojileri’ne gerçekçi, güvenilir ve yenilikçi çözümler sunmasıdır. Ayrıca İskenderun Online Bilgi Teknolojileri bünyesinde alanında uzman, gerçekçi, yenilikçi kişiler bulunmaktadır. İskenderun Online Bilgi Teknolojileri ekibi; Delphi, Visual C++, Assembly, PHP, Java, .NET, XAMARIN, Android Studio, MySQL, MSSQL, Database Design, Gamefication, Information Menagement, Branding, Advertisement, Temel olmak üzere: Android, IOS Mobil Platformlar, 16-32-64bit CISC/RISC işlemciler, Microsoft İşletim sistemleri (MS-DOS’dan günümüze…) OS-Kernel, Yazılım Bileşenleri ve Açıklar, Ters Mühendislik (Reverse Engineering), Zararlı Yazılımlar, RTOS (Real Time Operating Systems), Yapay Zeka (Artifical Intelligence), EmbeddedSystems, CUDA (Compute Unified Device Architecture) MySQL Server, MSSQL Server, ORACLE, AfterEffects, Photoshop, Illustrator, InDesign, Corel Draw konularında bilgili ve deneyimli kişilerden oluşturmaktadır.

Hizmetler 

 • Video İçerik Üretimi
 • Kreatif Tasarım
 • Müşteri Davranış Analizi
 • Müşteri Bilgi Yönetimi
 • Dijital Pazarlama
 • İş Akış Yönetimi
 • Ticari Oyunlaştırma
 • İnternet Reklamcılığı
 • Mobil Uygulama
 • E-Ticaret
 • Web Yazılım
Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.