Mart 2021’de yayın hayatına başlayan; kurumsallaşma, markalaşma ve dijitalleşme ana temalı Hani Kurumsaldık podcast serisinin yeni sezonu 2024’te başlıyor!

Dijital Markalaşma Uzmanı, Akademisyen ve Yazar Mürsel Ferhat Sağlam tarafından hazırlanıp sunulan Hani Kurumsaldık’ın yeni sezonu için geri sayım başladı! Mart 2021’de “Hadi Başlıyoruz” adlı ilk bölümüyle yayın hayatına başlayan ve kısa sürede fenomen haline gelerek kendi kategorisinde önemli bir ivme yakalayan Hani Kurumsaldık, 2024’te de yine dopdolu içeriğiyle, ve birbirinden farklı konseptleriyle her Cumartesi dinleyicileriyle buluşmaya hazırlanıyor!

Hani Kurumsaldık Podcast Serisinin Yeni Sezonu 2024’te!

Kurumsallaşma, Markalaşma ve Dijitalleşme ana temasına sahip bir podcast serisi olan Hani Kurumsaldık’ta akademik bilgi paylaşımı ve sektörel deneyim aktarımına ek olarak iş ve ekonomi dünyasındaki gelişmelere dair yorum ve analizler de bulunuyor.

Mürsel Ferhat Sağlam’ın hazırlayıp sunduğu Hani Kurumsaldık’ın yeni sezonu için geri sayım sürerken serinin takipçilerini 2024’te önemli sürprizler bekliyor. Yeni sezonda Hani Kurumsaldık Live, Hani Kurumsaldık Talks, Hani Kurumsaldık Plus gibi alt markalarla ve konseptlerle etki alanını ve içerik çeşitliliğini artırmayı hedefleyen Hani Kurumsaldık, bir yandan da gerçekleştirdiği platform konumlamaları ve partnerliklerle de 2024’e hazırlanıyor.

* * *

Birçok dijital müzik ve video platformunda eş zamanlı olarak yayınlanan Hani Kurumsaldık’ı takip edebileceğiniz mecralar şöyle;

  • Spotify
  • Apple Podcast
  • Anchor
  • Google Podcast
  • Podvine
  • Amazon Music
  • Karma Türkiye
  • YouTube

Hani Kurumsaldık Logo

Hani Kurumsaldık Nedir?

Kurumsallaşma, markalaşma ve dijitalleşme ana temalı, podcast odaklı yeni nesil bir mecra olan Hani Kurumsaldık, Mart 2021’de yayın hayatına başlamıştır. Mürsel Ferhat Sağlam tarafından Branding Türkiye iştiraki olarak kurulan ve Türkiye’de podcast kültürünün oluşmasına öncülük eden Hani Kurumsaldık, her Cumartesi tüm dijital müzik ve video platformlarında eş zamanlı olarak yayınlanmaktadır.


Mürsel Ferhat Sağlam | Hakkında

Dijital markalaşma uzmanı, akademisyen, podcast yayıncısı, yazar ve mentor. Kurumsal, kamusal ve kişisel markalara dijital markalaşma odağında danışmanlık yapan Mürsel Ferhat Sağlam, girişim ve startup’lara da mentorluk yapmaktadır. Branding Türkiye‘nin kurucusudur. Yayınlanmış 20 kitabı, yayına hazır ise 25+ kitabı bulunmaktadır. Yaptığı kavramsallaştırmalarla literatüre katkı sağlayan Sağlam, akademik kariyerini doktora seviyesinde sürdürmektedir. Aynı zamanda podcast yayıncısı olan Sağlam’ın yayına hazırladığı seriler; Hani Kurumsaldık, İçeriklerce, Girişimcilerin Büyük Hataları, Kurumsal İletişim 2.0, Dijital Markalaşma Sohbetleri şeklindedir.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.