Türkiye Bilişim Derneği İstanbul Şubesi tarafından düzenlenen 5. İstanbul Kobiler Ve Bilişim Kongresi 25 – 26 Mayıs 2022’de çevrim içi olarak gerçekleştirilecek.

“Yeşil Dünya, Teknoloji ve İhracatçı KOBİ’ler” ana temasıyla gerçekleştirilecek olan ve Türkiye Bilişim Derneği İstanbul Şubesi tarafndan düzenlenen 5. İstanbul Kobiler ve Bilişim Kongresi için geri sayım! 25 – 26 Mayıs tarihlerindeki zirve, çevrim içi ortamda gerçekleşecek.

5. İstanbul Kobiler Ve Bilişim Kongresi

Son yıllarda teknoloji ve sanayinin hızla gelişmesi, çevre sorunlarının da artmasına sebep olmuş, bunun sonucunda ise Yeşil Ekonomi; Ekoloji, Sürdürülebilirlik, İklim Değişikliği ve Yenilenebilir Enerji gibi konular tüm dünyanın başlıca gündemi haline gelmiştir. “5. İstanbul Kobiler Ve Bilişim Kongresi”nde de KOBİ’ler için önem arz eden bu konuların yanı sıra, yeni teknolojiler, fırsatlar ve riskler de işlenecek.

Zirve kapsamında gerçekleştirilecek paneller ise şöyle; 

  • Organize Sanayi Bölgesi Başkanları: Yeşil OSB’ler ve KOBİ’ler
  • KOBİ’lerin Gelişiminde Yazılımların Gücü
  • Yeni teknolojiler ve Yapıcı Etkileri (Metaverse-Artırılmış Gerçeklik)
  • e-Ticarette Rekabetin Baş Aktörü
  • Günümüzde e-Lojistik (Lojistiği Ayakta Tutan Bilişim Çözümleri)

“5. İstanbul Kobiler Ve Bilişim Kongresi”nin temel hedefleri arasında; KOBİ’leri, sektörleri ve bireyleri; teknolojik gelişim ve değişimlerden haberdar etmek, sorunların çözülmesine yardımcı olmak ve ülke kalkınmasının, verimli bir ekonomiye dönüşmesine katkı sağlamak var.

“Yeşil Dünya, Teknoloji ve İhracatçı KOBİ’ler” ana temasına sahip olan zirveye katılmak için aşağıdaki bağlantıya tıklayarak kaydınızı yaptırabilirsiniz.

Hemen Kaydol

Branding Türkiye Destekliyor

Ulusal ve uluslararası birçok prestijli etkinliğin daimi destekçisi olan bütünleşik pazarlama ve iş – ekonomi mecrası Branding Türkiye, sektöre değer katan etkinlik ve zirvelerin de değişmez partneri olmayı sürdürüyor. Yalnızca etkinlik odaklı alt markaları aracılığıyla etkinlik ve zirve düzenlemekle kalmayıp ekosistemi besleyen tüm organizasyonları medya sponsoru olarak destekleyen Branding Türkiye, “5. İstanbul Kobiler Ve Bilişim Kongresi”nin de resmi medya sponsor oldu.

Branding Türkiye‘nin medya sponsoru olarak desteklediği etkinlik için sayılı günler kalırken etkinliğe hemen kayıt olmak için HEMEN KAYDOL butonuna tıklayabilirsiniz.

Türkiye Bilişim Derneği Hakkında

Türkiye’nin bilişimle tanışmasının neredeyse hemen ardından 1971 yılında bugün bilişim profesyoneli diyebileceğimiz yarı akademik bir topluluk tarafından büyük bir gelecek vizyonu ile kurulan Türkiye Bilişim Derneği (TBD) bugün artık toplumun her katmanından üye yapısıyla “Bilişim Kültürünü” yaymaya çalışan bir “Sivil Toplum” öncü hareketine dönüşmüştür.

Daha fazla bilgi için buraya tıklayın.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.