Bahçeşehir Üniversitesi İşletme Mühendisliği Kulübü ve Türkiye’nin Gelişim Topluluğu TİİBÖT işbirliği ile gerçekleştirilen Marketing Camp etkinliği için geri sayım başladı!

Pazarlamanın çeşitli alanlarında uzman konukların ağırlanacağı Marketing Camp, 22 Mayıs 2022 tarihinde Bahçeşehir Üniversitesi‘nde gerçekleştirilecek. Fiziksel ortamdaki etkinliğe ücretsiz katılmak için aşağıda yer alan HEMEN KAYDOL bağlantısına tıklayıp kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Marketing Camp Etkinliği

22 Mayıs Pazar günü Bahçeşehir Üniversitesi‘nde  (B Konferans Salonu) gerçekleşecek olan Marketing Camp etkinliği saat 11:00’daki açılış konuşmasıyla başlayacak. Bahçeşehir Üniversitesi İşletme Mühendisliği Kulübü ve Türkiye’nin Gelişim Topluluğu TİİBÖT işbirliği ile düzenlenen etkinlik kapsamında Türkiye’nin en büyük ve önemli markalarının üst düzey yöneticileri bilgi ve tecrübe aktarımında bulunacak. Bu bağlamda LC Waikiki, Branding Türkiye, DeFacto ve Turkcell markalarından uzman isimler pazarlamanın çeşitli alanlarına dair konuşma yapacaklar.

HEMEN KAYDOL


Konuşmacılar

  • Yonca Kerküklü (LC Waikiki) 11:30 – 12:15
  • Mürsel Ferhat Sağlam (Branding Türkiye) – 12:30 – 13:15
  • Büşra İlhan (DeFacto) – 13:30 – 14:15
  • Ömer Korkmaz (Turkcell) – 14:30 – 15:00

Etkinlik Detayları

Tarih: 22 Mayıs 2022

Saat: 10:00

Yer: Bahçeşehir Üniversitesi

Salon: B Konferans Salonu

Sertifika: Var

Branding Türkiye Destekliyor

Ulusal ve uluslararası birçok prestijli etkinliğin daimi destekçisi olan bütünleşik pazarlama ve iş – ekonomi mecrası Branding Türkiye, üniversite etkinliklerinin de değişmez partneri olmayı sürdürüyor. Yalnızca etkinlik odaklı alt markaları aracılığıyla etkinlik ve zirve düzenlemekle kalmayıp ekosistemi besleyen tüm organizasyonlara medya desteği sağlayan Branding Türkiye, “Marketing Camp” etkinliğinin de medya sponsoru oldu.

Branding Türkiye Kurucusu ve Genel Yayın Yönetmeni, Dijital Markalaşma Uzmanı, Akademisyen, Yazar ve Mentor Mürsel Ferhat Sağlam‘ın da konuşmacılar arasında yer aldığı Marketing Camp’a katılmak için kayıt formunu doldurmanız yeterli.

TİİBÖT I Hakkında

1 Kasım 2018 tarihinde Türkiye genelinde üniversite öğrencileri için ortak bir çalışma alanı oluşturmak ve bu üniversite öğrencilerinin gelişimini sağlamak amacıyla kurulmuştur. Günümüzde üniversite öğrencileri için bu çalışma ortamını sağlamaya devam etmekle beraber Türkiye’nin hemen hemen her alanında eşsiz organizasyonlar üretmektedir. TİİBÖT veya açılımıyla Türkiye’nin Gelişim Topluluğu başlangıçta; Türkiye İktisadi ve İdari Bilimler Öğrenci Topluluğu olarak kurulmuştur. İsmini kuruluş dönemindeki açılımının baş harflerinden almakta olsa da şu an iktisadi alanlardan psikolojiye, girişimcilikten yazılım geliştirmeye, mimarlıktan tarım teknolojilerine kadar; akademik, sosyal veya kariyere yönelik her alanda etkinlikler ve fikirler üretmektedir.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.