Mürsel Ferhat Sağlam tarafından hazırlanıp sunulan Hani Kurumsaldık 29. Bölüm yayınlandı. “Ağızdan Ağıza Pazarlama” ana temasıyla yayınlanan podcastte; Word Of Mouth Marketing ile ilgili bilgi ve tecrübe paylaşımında bulunuldu.

Mart 2021’de yayın hayatına başlayan ve sesli içerik odaklı bir program olarak kurgulanan “Hani Kurumsaldık”ın yirmi dokuzuncu bölümü yayınlandı. Bu bölümde “Ağızdan Ağıza Pazarlama” odağında paylaşımda bulunuldu.

Hani Kurumsaldık 29. Bölüm: Ağızdan Ağıza Pazarlama

Kurumsallaşma, markalaşma ve dijitalleşme ana temalı popüler podcast serisi Hani Kurumsaldık, 29. bölümüyle yayında! Dijital Markalaşma Uzmanı, Akademisyen ve Yazar Mürsel Ferhat Sağlam tarafından hazırlanıp sunulan Hani Kurumsaldık’ın bu bölümünde “Ağızdan Ağza Pazarlama” tüm yönleriyle değerlendirildi. Ağızdan Ağza İletişim olgusunun da konuşulduğu yayında ayrıca dijital ağızdan ağza pazarlamaya da değinildi. Tüm bunlara ek olarak podcastte ayrıca şu konulardan da bahsedildi;

 • Ağızdan ağza pazarlama nedir?
 • Word Of Mouth Marketing hakkında bilgi
 • Ağızdan ağza pazarlama niye önemlidir?
 • Ağızdan ağza iletişim nedir?
 • Ağızdan ağza pazarlama ile ağızdan ağza iletişim arasındaki fark
 • Ağızdan ağza pazarlamanın özellikleri nelerdir?
 • Sosyal medya odağında ağızdan ağza pazarlama
 • Ağızdan ağza pazarlamanın literatürdeki diğer isimleri
 • E-Womm nedir?
 • Dijital ağızdan ağza pazarlama nedir?
 • Markaların ağızdan ağza pazarlama stratejileri ne olmalı?

Bütünleşik pazarlama ve iş – ekonomi mecrası Branding Türkiye’nin ana sponsorluğunda gerçekleştirilen Hani Kurumsaldık; Spotify, Apple Podcast, Google Podcast, Amazon Music ve YouTube olmak üzere tüm dijital müzik ve video platformlarında!

29. BÖLÜMÜ DİNLE


Branding Türkiye Destekliyor

Ulusal ve uluslararası birçok prestijli etkinliğin, konsept organizasyonların ve fayda odaklı yayınların daimi destekçisi olan bütünleşik pazarlama ve iş – ekonomi mecrası Branding Türkiye, yalnızca etkinlik odaklı alt markaları aracılığıyla etkinlik ve zirve düzenlemekle kalmayıp ekosistemi besleyen tüm organizasyonları medya sponsoru olarak destekliyor. Bu bağlamda Branding Türkiye, 3F Fenomeni odağında bir yayın politikasına sahip olan “Hani Kurumsaldık”ın ana sponsoru oldu.


Hani Kurumsaldık Nedir?

İş hayatını tek bir kelimeyle özetlemek gerekseydi hiç şüphesiz bu sözcük kurumsallık olurdu. Peki bu kadim ve değişmez bilgiye rağmen neden herkes hala daha ilk adımda tökezliyor? Her şeyi çok mu önemsiyoruz yoksa aslında hiçbir şey umurumuzda değil mi? Mürsel Ferhat Sağlam tarafından hazırlanan bu podcast serisinde kurumsal yaşama dair eğlenceli ve bir o kadar da düşündüren tespitler var. Ama en çok da o özlenen samimi sohbet var. İş hayatının bir parçası olan herkesi ilgilendiren Hani Kurumsaldık, Branding Türkiye sponsorluğunda her Cumartesi Spotify ve diğer müzik / video platformlarında!


Hani Kurumsaldık (28. Bölüm)

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.