İnternette hakkınızda yazılan içeriklerden anında haberdar olmanızı ve içerikleri kolay bir şekilde analiz etmenizi sağlayan bir uygulama olan Teleskop’tan Kişiselleştirilebilir Kategori Sıralaması Özelliği!

Tüm haber sitelerini, sosyal medya platformlarını, forum, blog ve içerik sitelerini 7/24 düzenli olarak tek bir uygulama üzerinden takip edebilme imkanı sağlayan Teleskop.app yeni özelliğini duyurdu. Buna göre; artık Teleskop ile Kişiselleştirilebilir Kategori Sıralaması mümkün olacak.

Peki bu özellik ne anlama geliyor? Niye önemli? Markalar için kazanımları neler? İşte tüm detaylarıyla Teleskop’a gelen bu yeni özelliğe dair tüm merak edilenler!

Kişiselleştirilebilir Kategori Sıralaması

Dijital pazarlamanın önemli bir unsuru olan dijital medya takip ve analiz ile ilgili sürdürülebilir çözümler sunan Teleskop’tan Kişiselleştirilebilir Kategori Sıralaması özelliği! Konuyla ilgili Teleskop’un yaptığı açıklama şöyle;

“Paneldeki yeni özelliğimiz ile dijital izleme deneyiminizi daha önce hiç olmadığı gibi özelleştirin, içerik takibini daha verimli hale getirin! Kontrol panelinde Kategori Sıralamasını ihtiyacınıza göre uyarlayarak, en çok kullandığınız kanala göre kendi sıralamanızı yapın. İçeriklerinizi daha efektif takip etmenin keyfini çıkarın.”

Haber Takibi, Sosyal Medya Takibi, İnternet Takibi, Gündem Takibi gibi özelliklerin yanı sıra Analiz ve Detaylı Raporlama, Rakip Analizi, Eş Zamanlılık, Kategorisellik, İçerik Gruplama, Arşiv, Çoklu Kullanıcı gibi avantajları da bulunan Teleskop.app, bu yeni özelliği ile birlikte kullanıcılara ek avantajlar sağlamayı hedefliyor. Hem dijital monitoring aracı Teleskop hakkında ayrıntılı bilgi almak hem de bu yeni özelliği deneyimlemek için Teleskop’u hemen ziyaret edebilirsiniz.


Teleskop App Logo

Teleskop I Hakkında

Teleskop App; internette hakkınızda yazılan içeriklerden anında haberdar olmanızı ve içerikleri kolay bir şekilde analiz etmenizi sağlayan bir uygulamadır. Teleskop App, tüm haber sitelerini, sosyal medya platformlarını, forum, blog, sikayet ve içerik sitelerini 7/24 düzenle olarak tarar. Böylece, hakkınızda çıkan önemli içeriklerden ve herhangi bir krizden anında haberdar olabilirsiniz. İstediğiniz anda içeriklerinizle ilgili detaylı rapor ve analizlere ulaşabilirsiniz.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.