tekfest-ankara-oyun-ve-teknoloji-festivali-3-5-mayis-2019da

TEKFEST ANKARA Oyun ve Teknoloji Festivali 3- 5 Mayıs 2019 tarihleri arasında ATO Congresium’da herkesi eğlenceye, teknolojiyle buluşmaya davet ediyor!

“Teknoloji Ve Oyun Türkiye’nin Kalbinde Atacak” sloganı ile kapılarını 3-5 Mayıs 2019 tarihlerinde ATO Congresium’da açmaya hazırlanan Ankara’nın ilk ve tek teknoloji ve oyun festivali TEKFEST ANKARA, teknoloji ve oyun tutkunlarını bir araya getirmeye hazırlanıyor.

Bakanlıkların Desteği Büyük

TEKFEST ANKARA, bakanlıkların, Espor Federasyonu’nun ve ilgili tüm tarafların desteğini alarak teknoloji ve oyun tutkunlarını bir araya getirmeyi planlıyor. TEKFEST’in medya sponsoru ise bütünleşik pazarlama mecrası Branding Türkiye oldu.

Kapılarını ilk defa bu sene açacak olan TEKFEST’de heyecan verici 3 gün boyunca sektörün önde gelen şirketleri, oyun dünyasının değerli markaları, çığır açan yeni teknolojiler ve yeni fikirler sergilenip interaktif olarak katılımcıların ve ziyaretçilerin yeni teknolojilerle, oyunlarla buluşması sağlanacak.

Düzenlenen teknoloji ve oyun festivalinde; sevilen oyunlar, oyun turnuvaları, espor özelinde aktiviteler, influencer sohbetleri, cosplay yarışmaları, drone yarışları, sürpriz solist ve DJ’ler ile SilentParty ve teknolojiye dair son gelişmeler oyun severleri bekliyor.

Oyun Dünyasının İncelikleri Ankara’da Anlatılacak

B2C Teknoloji ve Oyun Festivali TEKFEST ANKARA, teknolojinin daha etkin kullanılması ve güncel teknolojilerin son kullanıcıya paylaşılması adına Türkiye’nin kalbi Ankara’da düzenlenecek. Ankara’nın en büyük festivali olmaya aday TEKFEST, sadece Ankara’dan değil  diğer illerden de teknoloji ve oyun severleri bekliyor.

3 gün sürecek olan en büyük teknoloji ve oyun buluşmasına 50 bin kişiden fazla ziyaretçinin katılması bekleniyor.

Yaklaşık 7bin 815 metrekarelik fuar alanında gerçekleşecek olan TEKFEST ANKARA Oyun ve Teknoloji Festivali hakkında daha fazla bilgi için internet sitesinden detayları takip edebilirsiniz.

TEKFEST I Hakkında

TEKFEST, ülkemizin kalbi Ankara’da, teknolojinin daha etkin kullanılması ve güncel teknolojilerin son kullanıcıyla paylaşılması adına düzenlenen B2C bir teknoloji festivalidir. Ankara’nın en büyük ve TEK festivalinde hedef, dijital gelişmelerin bireyleri bir araya getirerek yeni fikirlerin doğmasına zemin hazırlamaktır.

Üç heyecan verici gün boyunca sektörün önde gelen şirketleri, çığır açan yeni teknolojiler ve yeni fikirler sergilenip, interaktif olarak katılımcıların ve ziyaretçilerin yeni teknolojilerle temas halinde olması sağlanacaktır.

Teknoloji meraklılarının ve gençlerin teknolojinin geleceği ve hayatımıza entegrasyonu ile ilgili sorulara cevap bulabileceği bu festivalde, oyun tutkunlarını heyecanlandıracak turnuvalar, yarışmalar, yapay zekâ, sanal gerçeklik ve artırılmış gerçeklik gibi dünyanın dijitallesmesinde önemli rol oynayan ve adeta yeni bir çağın başlamasını sağlayan gelişmeleri, dijital dünyanın devleriyle beraber paylaşmasına olanak sağlanacaktır.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.

Bir Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir