TEKFEST Ankara Oyun ve Teknoloji Festivali 3 – 5 Mayıs 2019 tarihleri arasında ATO Congresium’da herkesi eğlenceye, teknolojiyle buluşmaya davet ediyor!

“Teknoloji Ve Oyun Türkiye’nin Kalbinde Atacak” sloganı ile kapılarını 3-5 Mayıs 2019 tarihlerinde ATO Congresium’da açmaya hazırlanan Ankara’nın ilk ve tek teknoloji ve oyun festivali TEKFEST Ankara, oyun ve teknoloji tutkunlarını bir araya getirmeye hazırlanıyor.

TEKFEST Ankara İçin Geri Sayım

TEKFEST Ankara, bakanlıkların, Espor Federasyonu’nun ve ilgili tüm tarafların desteğini alarak teknoloji ve oyun tutkunlarını bir araya getirmeyi planlıyor. TEKFEST’in medya sponsoru ise bütünleşik pazarlama mecrası Branding Türkiye oldu.

Kapılarını ilk defa bu sene açacak olan TEKFEST’de heyecan verici 3 gün yaşanacak. Bu süre boyunca; sektörün önde gelen şirketleri, oyun dünyasının değerli markaları, çığır açan yeni teknolojiler ve yeni fikirler sergilenip, interaktif olarak katılımcıların ve ziyaretçilerin yeni teknolojilerle, oyunlarla buluşması sağlanacak.

Tekfest Ankara 2019

Tekfest’te ayrıca; sevilen oyunlar, oyun turnuvaları, e-spor özelinde aktiviteler, influencer sohbetleri, cosplay yarışmaları da düzenlenecek. Bunlara ek olarak Tekfest; drone yarışları, sürpriz solist ve DJ’ler ile SilentParty ve teknolojiye dair son gelişmelere de ev sahipliği yapacak.

Oyun Dünyasının İncelikleri Ankara’da Anlatılacak

Tekfest, teknolojinin daha etkin kullanılması ve güncel teknolojilerin son kullanıcıya paylaşılması adına Türkiye’nin kalbi Ankara’da düzenlenecek. Ankara’nın en büyük festivali olmaya aday TEKFEST katılımcıları Ankara ile sınırlı olmayacak. Festivale Türkiye’nin tüm bölgelerindeki teknoloji ve oyun severlerin katılması bekleniyor.

3 gün sürecek olan bu büyük teknoloji ve oyun buluşmasına 50 bin kişiden fazla ziyaretçinin katılması bekleniyor. Yaklaşık 7 bin 815 metrekarelik fuar alanında gerçekleşecek olan TEKFEST ANKARA Oyun ve Teknoloji Festivali hakkında daha fazla bilgi için etkinliğin resmi web sitesini (www.tekfestankara.com) ziyaret edebilirsiniz.

TEKFEST Ankara I Hakkında

TEKFEST, ülkemizin kalbi Ankara’da, teknolojinin daha etkin kullanılması ve güncel teknolojilerin son kullanıcıyla paylaşılması adına düzenlenen bir B2C bir teknoloji festivalidir. Ankara’nın en büyük ve TEK festivalinde hedef, dijital gelişmelerin bireyleri bir araya getirerek yeni fikirlerin doğmasına zemin hazırlamaktır. Üç heyecan verici gün boyunca sektörün önde gelen şirketleri, çığır açan yeni teknolojiler ve yeni fikirler sergilenip, interaktif olarak katılımcıların ve ziyaretçilerin yeni teknolojilerle temas halinde olması sağlanacaktır.

Teknoloji meraklılarının ve gençlerin teknolojinin geleceği ve hayatımıza entegrasyonu ile ilgili sorulara cevap bulabileceği bu festivalde, oyun tutkunlarını heyecanlandıracak turnuvalar, yarışmalar, yapay zekâ, sanal gerçeklik ve artırılmış gerçeklik gibi dünyanın dijitallesmesinde önemli rol oynayan ve adeta yeni bir çağın başlamasını sağlayan gelişmeleri, dijital dünyanın devleriyle beraber paylaşmasına olanak sağlanacaktır.


💡 Dijital Turizm Zirvesi (Etkinlik)

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.