Ahtapot Sosyal Medya stüdyolarında hazırlanan ve dijital gündeme dair detayların hem video hem de podcast aracılığıyla aktarıldığı Dijital Gündem, her hafta YouTube ve Spotify’da!

Kreatif dijitalizm mottosuyla dijital mecralarda markaların kurumsal bilinirlik, prestij ve satış hedeflerine kreatif çözümler üreterek güçlerine güç katan Ahtapot Sosyal Medya; Dijital Gündem adlı konsept içeriğiyle hem video hem de podcast olarak yayınlara başladı. Branding Türkiye Kurucusu ve Genel Yayın Yönetmeni Mürsel Ferhat Sağlam’ın, ilk birkaç bölümde dijital gündeme dair haberleri yorumladığı bu seriyi sosyal medyada takip edebilmek mümkün.

Kısaca özetlemek gerekirse; YouTube ve Spotify özelinde yayınlanmaya başlayan Dijital Gündem’de haftanın öne çıkan dijital ve teknoloji odaklı haberleri yer alıyor. Dijitale dair haberleri özet olarak ama tüm önemli noktalarıyla birlikte öğrenmek için Dijital Gündem’i takip edebilirsiniz. Böylece teknoloji ve dijital odaklı gündeme hap bilgi tadında hakim olabilirsiniz.

Ahtapot Sosyal Medya İle Dijital Gündem

Ahtapot Sosyal Medya’nın konsept içeriği Dijital Gündem, Asena Çakmakçı Uyar ‘ın sunumu, Branding Türkiye Kurucusu ve Genel Yayın Yönetmeni Mürsel Ferhat Sağlam‘ın yorumlarıyla yayınlanıyor. Ahtapot Sosyal Medya stüdyosunda hazırlanan ve haftalık bir bülten olma özelliği taşıyan Dijital Gündem; hem YouTube’da hem de Spotify‘da eş zamanlı olarak yayınlanıyor.

Dijital Gündem’de; sosyal medya platformlarındaki güncellemeler, mobil teknolojideki gelişmeler ve dijital teknolojideki ilerlemeler var. Bunların yanı sıra Dijital Gündem’de aynı zamanda markaların dijital odaklı kararları ve aksiyonları da yer alıyor. Video ve podcast olmak üzere iki temel içerik konseptine sahip olan “Ahtapot Sosyal Medya İle Dijital Gündem”i düzenli olarak sosyal medya platformları aracılığıyla takip edebilirsiniz. (Youtube, Spotify)


Ahtapot Sosyal Medya I Hakkında

Kreatif dijitalizm mottomuzla dijital mecralarda, markaların kurumsal bilinirlik, prestij ve satış hedeflerine özel kreatif çözümler üreterek güçlerine güç katıyoruz. Tutkuyla bağlı olduğumuz markalarımız için sosyal medya hesap yönetimi, web tasarımı, video prodüksiyon, dijital reklam ve online itibar yönetimi yapıyoruz. Yetenekli ve dijitale gönülden bağlı uzman ekibimiz ile ses getiren dijital projeler üretiyoruz.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.