Marmara Üniversitesi Liderlik Ve Yönetişim Kulübü tarafından 26 – 30 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Student To Student Etkinliği için geri sayım başladı. 

Student To Student Etkinliği (S2S), şirketlerin insan kaynakları (İK) departmanı ile bir firmada staj yapmakta olan veya üniversitede okuyan öğrencileri online ortamda buluşturmak misyonuna sahip olup,  Marmara Üniversitesi Liderlik ve Yönetişim Kulübü tarafından gerçekleştirilmektedir. 26 – 30 Ekim tarihleri arasındaki etkinlikte ayrıca, üniversiteliler staj bulma süreciyle ilgili bilgilendirilecek.

Student To Student Etkinliği

Marmara Üniversitesi Liderlik ve Yönetişim Kulübü tarafından 26 – 30 Ekim tarihlerinde gerçekleştirilecek olan etkinlik; staj hakkında öğrencileri bilgilendirmek ve öğrencilerin staj sırasında veya staj kabul sürecinde neler yapması gerektiğini aktarmak gibi vizyonlara sahip. Staj yapmak isteyen ve bu konuda bilgi arayışında olan üniversitelilerin katılmasında yarar olan etkinlik Youtube üzerinden online bir şekilde gerçekleştirilecek.

Branding Türkiye Destekliyor

Ulusal ve uluslararası birçok prestijli etkinliğin daimi destekçisi olan Branding Türkiye, üniversite etkinliklerinin de değişmez partneri olmayı sürdürüyor. Yalnızca etkinlik odaklı alt markaları aracılığıyla etkinlik ve zirve düzenlemekle kalmayıp ekosistemi besleyen tüm organizasyonları medya sponsoru olarak destekleyen Branding Türkiye, “Student To Student Etkinliği”nin de resmi medya sponsor oldu.

Branding Türkiye‘nin medya sponsoru olarak desteklediği “Student To Student Etkinliği” için sayılı günler kalırken etkinliğe hemen kayıt olmak için “Etkinlik Detayları”ndaki Başvuru Ve Kayıt kısmında bulunan linke tıklamanız yeterli.

Etkinlik Detayları

Mekan: Youtube (Online)

Tarih: 26 Ekim – 30 Ekim 2020

Saat: 20:00 – 21:00

Başvuru ve Kayıt: youthall.com/event/student-to-student

Katılım Ücreti: Ücretsiz

Katılımcı Profili: Herkes Katılabilir

Katılım Belgesi: Var

Etkinlik Programı

Marmara Üniversitesi Liderlik Ve Yönetişim Kulübü tarafından düzenlenen etkinlik ile ilgili program şöyle;

I.OTURUM

 • 20:00 – 20:45
 • Kulüp tanıtımı
 • Etkinlik tanıtımı
 • Konukların tanıtımı
 • Panel
 • Çekiliş arası – 20:45 – 21:00

II. OTURUM

 • 21:00 – 21:45
 • Panel / Çekiliş sonucunun ilanı
 • Forum
 • Teşekkür
 • Kapanış

Liderlik Ve Yönetişim Kulübü I Hakkında

2013 yılında denetim, şirket gezileri ve çeşitli mülakat simülasyonları yapmak için kurulmuş olan topluluğumuz, 2020 yılına gelindiğinde geçen 7 sene içerisinde Chat Day Event (Söyleşi Günü Etkinliği), Interview Day Event (Mülakat ve Simülasyon Etkinliği) ve Company Executive Outing (Şirket Yönetim Gezileri) gibi birçok alanda etkinlik faaliyetleri düzenlemiştir. Bu etkinlikleri 200+ katılımcı ve 20+ sponsor ile yapan kulübümüz aynı geleneği bu sene de devam ettirmek için çalışmalarını sürdürmektedir.


💡 Telegram Kanalı (Etkinlikler)

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.