Hemen her gün birçok ücretli/ücretsiz zirve, etkinlik ve eğitim oluyor ama ne yazık ki bunların birçoğunu gözden kaçırıyoruz. Bu sorundan yola çıkarak kurulan, etkinlik duyuru odaklı Telegram kanalı sayesinde tüm organizasyonları anında öğrenebileceksiniz.

Popüler bütünleşik pazarlama ve iş – ekonomi mecrası Branding Türkiye, etkinlik ve eğitim odaklı alt markaları aracılığıyla zirve, etkinlik ve eğitimler düzenlemenin yanında aynı zamanda ekosistemi besleyen tüm zirve, etkinlik ve eğitimleri medya sponsoru olarak destekliyor.

Sahip olduğu bu misyonla, kurulduğu günden bu yana 3F Fenomeni odağındaki birçok prestijli zirve, etkinlik ve eğitimin resmi medya sponsoru olarak destekleyen Branding Türkiye şimdi de bu etkinlikleri anlık olarak takip etmek isteyenler için etkinlik duyuru odaklı bir Telegram kanalı kurdu.

Etkinlik Duyuru Odaklı Telegram Kanalı

“Etkinlik Duyuru” adını taşıyan ücretsiz Telegram Kanalı’na katılanlar bu topluluk aracılığıyla; sektörel etkinlikler, prestijli zirveler, üniversite etkinlikleri, akademik organizasyonlar, değer katan eğitimler ve farkındalık odaklı panellere anında ulaşabilecekler. Zira bu grupta Branding Türkiye tarafından desteklenen zirve, etkinlik ve eğitim duyurularının yanında çeşitli organizasyonlar için davetiyeler, eğitimlere yönelik indirim kuponları ve ücretsiz etkinlik duyuruları da yer alacak.

Neden Katılmalıyım?

 • Ücretsizdir.
 • Çeşitli fırsatlar barındırır.
 • Güvenlidir (Kullanıcı adıyla gruba katılabilirsiniz)
 • Amacına uygundur. Yalnızca etkinlik, zirve, eğitim vs. paylaşımı yapılır.
 • Gereksiz bildirim almazsınız. Çünkü sadece Branding Türkiye tarafından atanan yöneticiler paylaşım yapabilir.
 • Sohbet, reklam, tanışma vs. gibi amaç dışı davranışlar olmaz.
 • Etkinlik, zirve, eğitim vs. gibi organizasyonlara anlık olarak ulaşabilirsiniz.
 • Çeşitli organizasyonlara dair ücretsiz davetiye kazanabilirsiniz.
 • Eğitimlere dair indirim kuponları kazanabilirsiniz.
 • Branding Türkiye Etkinlik tarafından gerçekleştirilen etkinlik ve zirveleri anında öğrenir, kontenjan sorunu olmadan kayıt olabilirsiniz
 • Dijital Markalaşma Eğitimi I DME için Telegram Kanalı üyelerine özel sunulacak indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Nasıl Katılabilirim?

Kanala katılabilmek için cihazınızda Telegram uygulamasının olması gerekiyor. Uygulama marketlerden Telegram’ı cihazınıza indirdikten sonra uygulamanın arama kısmına @EtkinlikDuyuru yazıp Etkinlik Duyuru Telegram Kanalı‘na giriş yapabilirsiniz.

Ücretli / Ücretsiz olmak üzere; zirve, etkinlik ve eğitim odaklı haber ve duyurularının yayınlanacağı Etkinlik Duyuru adlı Telegram kanalına hemen katılabilir ve kanalı arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Telegram kanalına katılmak için aşağıdaki bağlantıya tıklamanız yeterli.

@EtkinlikDuyuru

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.