Boğaziçi Üniversitesi İşletme Ve Ekonomi Kulübü organizasyonuyla gerçekleştirilecek olan Boğaziçi Reklamcılık Ödülleri için geri sayım başladı!

Bu sene ilki gerçekleştirilecek olan ödül etkinliği, Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüs’te düzenlenecek. 4 Mayıs 2024 tarihindeki tören, Boğaziçi Üniversitesi’nin en aktif kulüpleri arasında yer alan Boğaziçi Üniversitesi İşletme Ve Ekonomi Kulübü tarafından hazırlandı.

Boğaziçi Reklamcılık Ödülleri

Bu yıl Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü’nün ilk defa düzenleyeceği Boğaziçi Reklamcılık Ödülleri 4 Mayıs tarihinde Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüs’te bulunan BURC Student Center Üst Bahçe’de düzenlenecek.

Öğrencilerin reklamcılığa farklı bakış açılarıyla yaklaşarak değerlendirdiği ve kategorilere göre verilecek olan ödüller, reklamların titizlikle sınıflandırıldığı bir puanlama sistemi sonucu belirlendi. Öğrenciler tarafından en çok oy alan reklam çalışmalarının belirli bir metodoloji sonucu seçildiği Boğaziçi Reklamcılık Ödülleri‘nin tüm kazananlarının takdim edileceği ödül töreninde, ekosistem paydaşları bir arada olacak.

Üniversite öğrencilerinin, sektörün önde gelen isimlerinin, ajansların, medya paydaşlarının ve reklamcılığa ilgi duyan tüm kişilerin katılımıyla gerçekleşecek olan Boğaziçi Reklamcılık Ödülleri, sektöre yeni bir soluk getirmeyi amaçlıyor!

Ulusal ve uluslararası düzeyde ekosisteme artı değer katan tüm etkinlik ve organizasyonlara desteklerini sunmayı sürdüren Bütünleşik Pazarlama Ve İş – Ekonomi Mecrası Branding Türkiye, Boğaziçi Reklamcılık Ödülleri’nin resmi medya sponsoru oldu. Sektördeki başarılı işlerin ödüllendirileceği ve ekosistemin tüm paydaşlarını aynı salonda buluşturacak olan etkinliğe katılmak ve bu deneyimi yaşamak için başvuru formunu buradan doldurabilirsiniz. Etkinliğe dair merak ettikleriniz içinse Boğaziçi Üniversitesi İşletme Ve Ekonomi Kulübü’yle sosyal medya veya resmi web sitesi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.


Boğaziçi Üniversitesi İşletme Ve Ekonomi Kulübü I Hakkında

1953 yılında Robert Kolej bünyesinde İş İdaresi ve Talebe Cemiyeti adı altında kurulan kulübümüz 1975′te İşletme Kulübü olarak anılmaya başlamış, 1990 yılında ise İşletme ve Ekonomi Kulübü adını almıştır. Şu anda pek çok ayrı koldan sayısız faaliyet gerçekleştiren İşletme ve Ekonomi Kulübü, Türkiye’yi Kariyer Günleri kavramıyla tanıştırarak Türkiye’deki tüm öğrenci kulüplerine öncü olmuştur. 6 farklı alt kurulu içinde barındıran Buik, öğrencilerin ilgi alanlarına göre sayısız etkinlik düzenlemektedir.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.