StartupTeknoloji tarafından düzenlenen Girişimcilik Ekosistemi Kahvaltı Buluşması 19 Ağustos’ta gerçekleşti.

StartGate ev sahipliğinde gerçekleşen etkinlikte PayTR ana sponsor olarak yer alırken; fonangels.com, Girişimci Göçmen ve Roombadiise altın sponsor oldu. StartupTeknoloji tarafından düzenlenen “Girişimcilik Ekosistemi Kahvaltı Buluşması”nın girişimci sponsorları arasında ise Baft Medya, Bukytalk, Classest, NoCodeTime, Papyon ve WNetwork yer aldı. Etkinliğin hatıra NFT sponsoru ise Utilify oldu.

StartupTeknoloji Girişimcilik Ekosistemi Kahvaltı Buluşması

Girişimcilik ruhunu beslemek ve inovasyonun kapılarını aralamak için düzenlenen etkinlik sonrası StartupTeknoloji tarafından kamuoyuna yapılan açıklama şöyleydi;

StartupTeknoloji-Kahvaltı Buluşması Hatıra Fotoğrafı

“Girişimcilik ruhunu beslemek ve inovasyonun kapılarını aralamak için düzenlediğimiz özel bir etkinlikte sizleri ağırlamaktan büyük bir mutluluk duyduk. Girişimcilik Ekosistemi olarak, iş dünyasının yaratıcı zekasını bir araya getirerek yeni fikirlerin yeşermesine, iş birliklerinin doğmasına ve ilham verici deneyimlerin paylaşılmasına olanak sağlamaya StartupTeknoloji olarak her zaman devam edeceğiz.

İlk kahvaltı etkinliğimizi 2023 Şubat ayında 23 kişiyle gerçekleştirmiştik. Bugün ise 200’den fazla davetlimiz ile heyecanımız da katlanarak artıyor. Sadece sayıların değil, söyleyecek sözümüzün, birlikte oluşturduğumuz katma değerin daha çok insana ulaşacak olmasının mutluluğunu tüm samimiyetimizle hissediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.”

Kahvaltı ile başlayan etkinlik StartupTeknoloji Managing Partneri Hande Kaya‘nın sunumuyla devam etti. Akabinde tüm sponsorlar tek tek sahneye çıkarak konuşma ve sunumlarıyla bilgi ve deneyim aktarımında bulundular.

Büyük ilgiyle takip edilen girişim sponsorlarının sunumu sonrasında ise Uzman Psikolog Ömer Eker tarafından “Zinde Ol Zinde Kal” etkinliği gerçekleştirildi. Son olarak networking etkinliğiyle sektör paydaşları bir araya gelip kahve ikramı eşliğinde bilgi birikimlerini ve düşüncelerini paylaşıp olası iş birlikleri üzerine değerlendirmelerde bulundular.


Girişimcilik ve teknoloji ekosisteminin öncü isimlerinin ve markalarının davetli olarak katılım gösterdiği etkinliğe dair detaylı bilgi ve bir sonraki Girişimcilik Ekosistemi Kahvaltı Buluşması Etkinliği ile ilgili ayrıntılar için StartupTeknoloji web sitesini takip edebilirsiniz. Böylece etkinliklere dair duyuru ve gelişmelerden anlık haberdar olabilirsiniz.

StartupTeknoloji

StartupTeknoloji I Hakkında

StartupTeknoloji; Girişimcilik ve Teknoloji odaklı yeni medya girişimidir. Haber ve video içerikleri üretir. Ana iletişim kanalını internet sitesi ve instagram olarak belirlemiştir. Toplamda 50 kişilik ekibiyle her mecra için içerikler üretir, dijitalde güzel işlerin altına imzasını atar. StartupTeknoloji’nin içerikleri, hem tüketicinin hızlı bilgi alma ihtiyacını karşılar hem de orijinal içerik formatlarıyla ekosisteme değer katar. StartupTeknoloji ile aşağıdaki mecralarda reklam iletişimi gerçekleştirebilirsiniz.


Girişimcilerin Büyük Hataları Çıktı

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.