Yeni nesil bir kavram olan dijital markalaşmaya yönelik 7 Eylül 2023’te Facebook İstasyon’un mekan sponsorluğunda Dijital Markalaşma 1.0 etkinliği gerçekleştirilecek. İş dünyası paydaşlarını buluşturmayı hedefleyen etkinlik; Branding Türkiye, Empathos Academy, Marker Groupe ve JCI Avrasya organizasyonuyla düzenlenecek.

Yeni nesil, bütünleşik, multidisipliner ve sürdürülebilir bir kavram olan dijital markalaşma ile ilgili bilgi ve deneyim aktarımı misyonuyla gerçekleştirilecek olan Dijital Markalaşma 1.0 etkinliği 7 Eylül’de iş dünyası paydaşlarını buluşturmaya hazırlanıyor. Branding Türkiye, Empathos Academy, Marker Groupe ve JCI Avrasya organizasyonuyla Facebook İstasyon’da düzenlenecek olan etkinlikte, dijital markalaşmanın kapsamına giren konu ve kavramlara dair merak edilenler, uzman isimlerin aktaracakları bilgilerle yanıt bulacak.

Dijital Markalaşma 1.0 Etkinliği

Dijital teknolojideki gelişmeler ve mobil teknolojideki yenilikler sebebiyle iş dünyası dinamikleri her geçen gün yeni bir boyut kazanırken, markalar da bu değişim ve dönüşüme adapta olabilmek için yeni yöntem ve stratejilere başvuruyor.

Dijital Markalaşma 1.0 Etkinliği

Kurumsallaşma, markalaşma ve dijitalleşme gayesindeki her kişisel, kamusal ve kurumsal işletme, her startup veya her girişim için son yıllarda bir çatı strateji haline gelen dijital markalaşma, gün geçtikçe önemini artırsa da kavrama ilişkin bilgi ve kaynak hala çok sınırlı. Bu realiteden yola çıkarak Branding Türkiye, Empathos Academy, Marker Groupe ve JCI Avrasya organizasyonuyla Dijital Markalaşma 1.0 etkinliği hazırlandı. Etkinlikte dijital markalaşmanın kapsamına giren konu ve kavramlar uzman isimler tarafından değerlendirilecek. Etkinlik sonrasında ise tüm davetliler network alanına davet edilerek yeni iş birlikleri için fırsatları değerlendirme imkanı yakalayacaklar!

Kurumsal İletişim 2.0, Startup Teknoloji, Medya Takip Merkezi, Akademi Futbol Dergisi ve Hani Kurumsaldık’ın medya partneri olduğu etkinliğe katılım ücretsiz olup kayıt için formun doldurulması gerekmektedir.

Dijital Markalaşma 1.0 Konuşmacılar

Konuşmacılar

Dijital pazarlama ve marka yönetimi iletişimi olgularının bütünleşik ve eşzamanlı biçimde uygulanmasını temsil eden “Dijital Markalaşma”nın ana tema olduğu ve 7 Eylül’de gerçekleştirilecek olan “Dijital Markalaşma 1.0 Etkinliği”nin konuşmacıları şöyle;

Mürsel Ferhat Sağlam (Branding Türkiye – Founder)

Dijital Markalaşma 1.0

Serenay Palabıyık (MarketerLab – Owner)

Nöropazarlamanın Dinamikleri

Emre Bozdemir (JCI Avrasya – Başkan)

JCI’da Girişimcilik Ve Sürdürülebilirlik

Irmak Başoğlu (Empathos Academy – Founder)

Hayallerden Girişimciliğe

Damla Aydın (Marker Groupe – CMO)

Veriye Dayalı Dijital Pazarlama


Etkinlik Detayları

Organizasyon: Branding Türkiye, Marker Groupe, Empathos Academy, JCI Avrasya

Tarih / Saat   : 7 Eylül 2023 / 18:00 – 21:00

Mekan            : Facebook İstasyon

Adres             : Maslak Mh. Ahi Evran CAD No.6 iç kapı no. 200, 34485 Sarıyer/İstanbul

                         (Atatürk Oto Sanayi Metro İstasyonu’na 7 dakika yürüme mesafesindedir.)

Ücret              : Etkinlik ücretsizdir.

  • Kayıt zorunludur.
  • Kontenjan sınırlıdır.

Lütfen aşağıdaki kayıt butonuna tıklayarak formu doldurun ve kaydınızı tamamlayın. Kayıt onayı ve katılım durumu için tarafınıza dönüş yapılacaktır.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.