Girişimcilik ekosistemini güçlendirmeyi hedefleyen StartupTeknoloji, Türkiye’nin önde gelen girişimcilik etkinliklerinden biri olan Girişimcilik Ekosistemi Kahvaltı Buluşması’nı 20 Nisan’da Cube Incubation mekanında gerçekleştirecek. Startup Teknoloji Kahvaltı Buluşması, girişimcilerin iş dünyasındaki liderlerle bir araya gelme, deneyimlerini paylaşma ve gelecek vizyonlarını oluşturma şansı bulacakları önemli bir fırsat olacak.

Girişimcilik dünyasının önde gelen isimlerini bir araya getiren ve ekosisteme katkı sağlayan bir etkinlik olan Girişimcilik Ekosistemi Kahvaltı Buluşması‘nda; girişimciler, yatırımcılar, iş dünyasının liderleri ve sektör uzmanları bir araya gelerek, deneyimlerini paylaşmak, yeni iş fırsatları keşfetmek ve iş bağlantıları kurmak için benzersiz bir fırsata sahip oluyorlar. Serinin 9. buluşması 20 Nisan’da Cube Incubation‘da gerçekleşecek.

Startup Teknoloji Kahvaltı Buluşması 20 Nisan’da

Girişimcilik ekosisteminin önemli isimlerini her ay farklı bir lokasyonda buluşturan StartupTeknoloji, 20 Nisan’da 9.’sunu düzenleyeceği “Girişimcilik Ekosistemi Kahvaltı Buluşmaları”nın yenisini gerçekleştirmeye hazırlanıyor. Etkinlik programı ise şöyle;

Açılış Konuşması: StartupTeknoloji CEO’su İlker Elal tarafından yapılacak olan açılış konuşmasıyla etkinlik başlayacak. Elal, girişimcilik ekosisteminin önemini vurgulayacak ve katılımcılara etkinlik hakkında bilgi verecek.

Yatırımcı Paneli: Moderatör İlker Elal ve konuşmacılar Tunç Berkman, Anıl Gökçen Körpınar, Selma Bahçıvanoğlu ve Hande Enes’in katılımıyla düzenlenecek olan yatırımcı paneli, girişimcilere yatırım olanakları hakkında önemli bilgiler sunacak ve soruları cevaplandıracak.

Networking İmkanı: Etkinlik boyunca katılımcılar, StartupTeknoloji uygulaması sayesinde networking yapabilecekler. Uygulamaya kayıt olarak diğer katılımcılara randevu daveti gönderebilecekler. Uygulamayı indirmek için buraya tıklayın.

Girişimcilik ekosistemini buluşturacak olan etkinliğin medya destekçileri arasında BrandingTürkiye, TechInside, Teknotalk, Technologic, Teknoloji ve İnovasyon ve Girişimci Kafası gibi önemli medya kuruluşları bulunuyor.

Kontenjanın sınırlı olduğu etkinliğe katılmak için ön başvuru formunu buradan doldurabilirsiniz.

Geçmiş Etkinlikler

StartupTeknoloji tarafından gerçekleştirilen ve Branding Türkiye’nin medya partneri olarak desteklediği geçmişteki Girişimcilik Ekosistemi Kahvaltı Buluşması etkinlikleri ile ilgili detayları okumak için;


Ekosistem 20 Nisan’da Buluşuyor!

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.