Girişimcilik dünyasının paydaşları Nisan ayında bir kez daha bir araya geliyor! Startupteknoloji’nin düzenlediği “Girişimcilik Ekosistemi Kahvaltı Buluşmaları”nın dokuzuncusu, 20 Nisan’da Cube Incubation’da gerçekleşecek. İşte detaylar!

Girişimcilik ekosisteminin önemli isimlerini her ay farklı bir lokasyonda buluşturan StartupTeknoloji, 20 Nisan’da 9.’sunu düzenleyeceği “Girişimcilik Ekosistemi Kahvaltı Buluşmaları”nın yenisini gerçekleştirmeye hazırlanıyor.

Girişimcilik Ekosistemi 20 Nisan’da Cube Incubation’da

Startupteknoloji’nin düzenlediği “Girişimcilik Ekosistemi Kahvaltı Buluşmaları”‘nın dokuzuncusu, 20 Nisan 2024’te Cube Incubation‘da gerçekleşecek. Fikir, fayda, farkındalık odaklı bu etkinlik serisi, girişimcilik ekosistemi içerisindeki güncel gelişmeleri takip etmek isteyen herkes için büyük fırsatlar sunuyor. 20 Nisan tarihindeki buluşmada yine birbirinden önemli isimler panel konuşmaları ve girişim sunumlarıyla katılımcılarla buluşacak.

Girişimcilik ekosistemine değer katan birçok önemli ismi bir araya getirerek işbirliklerine zemin hazırlayan Girişimcilik Ekosistemi Kahvaltı Buluşmaları’nda yer alarak sektördeki en güncel bilgilere ulaşabilir, yeni iş fırsatları keşfedebilir ve değerli bağlantılar kurabilirsiniz.

Bu arada StartupTeknoloji uygulamasını buradan indirerek etkinlikteki diğer misafirlerle randevulaşma imkanı bulabilirsiniz!

Etkinlik Detayları

Girişimcilik Ekosistemi Kahvaltı Buluşmaları etkinlik detayları ve programı şöyle;

Organizasyon: StartupTeknoloji

Tarih: 20 Nisan 2024

Saat: 09:00

Mekan: Cube Incubation

Sınırlı kontenjana sahip olan “Girişimcilik Ekosistemi Kahvaltı Buluşması Etkinliği”ne katılmak için kayıt formunu doldurmanız gerekmektedir. Formu dolduranlar arasından seçilen ekosistem paydaşlarına StartupTeknoloji tarafından davet maili iletilecektir. LCV formunun akabinde etkinliğe katılımınız onaylanmış olacak.

Branding Türkiye’nin medya partneri olduğu etkinlik saat 09:00’da kayıt ve kahvaltı ile başlayacak. Hoş geldiniz konuşmalarının akabinde ev sahibi konuşması, girişim sunumları gerçekleşecek. Sonrasında panel ve girişim sunumları gerçekleştirilecek. Etkinlik kapsamında hediye çekilişleri ve Eleven Maching Networking gibi faaliyetler de olacak.

Etkinlik mekanına nasıl ulaşacağınızla ilgili detayları ise buradan inceleyebilirsiniz.


Geçmiş Etkinlikler

StartupTeknoloji tarafından gerçekleştirilen ve Branding Türkiye’nin medya partneri olarak desteklediği geçmişteki Girişimcilik Ekosistemi Kahvaltı Buluşması etkinlikleri ile ilgili detayları okumak için;


StartupTeknoloji

StartupTeknoloji I Hakkında

StartupTeknoloji; Girişimcilik ve Teknoloji odaklı yeni medya girişimidir. Haber ve video içerikleri üretir. Ana iletişim kanalını internet sitesi ve instagram olarak belirlemiştir. Toplamda 50 kişilik ekibiyle her mecra için içerikler üretir, dijitalde güzel işlerin altına imzasını atar. StartupTeknoloji’nin içerikleri, hem tüketicinin hızlı bilgi alma ihtiyacını karşılar hem de orijinal içerik formatlarıyla ekosisteme değer katar.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.