StartupTeknoloji’nin girişimcilik ekosistemine katkı sunma vizyonuyla düzenlediği kahvaltı buluşmalarının 6.’si gerçekleştirildi. İşte StartupTeknoloji 6. Girişimcilik Ekosistemi Kahvaltı Buluşması ile ilgili bütün detaylar!

StartupTeknoloji tarafından her ay gerçekleştirilen ve sektör paydaşlarını buluşturan Girişimcilik Ekosistemi Kahvaltı Etkinliği, Kasım ayında da iş dünyasının öne çıkan isimlerini, yeni fikirleriyle parlayan girişimcileri ve ekosistemin destekçilerini İTÜ MAGNET ev sahipliğinde bir araya getirdi.

Etkinlikte sektörün önde gelen isimleri, girişimciler, yatırımcılar, B2B firmaların karar vericileri, kuluçka merkezi yöneticileri ve ekosistem paydaşları yer aldı. Katılımcılar girişimcilik sektörünün gelişmesine yönelik bilgi alışverişinde bulunurken sektöre yıllarını veren usta isimlerse tecrübelerini paylaştı. Bu bağlamda kahvaltı buluşmasında bilgi ve deneyim paylaşımının yanı sıra girişimcilik sektöründeki son gelişmelere ve trendlere dair de bilgiler sunuldu.

Potansiyel iş birliklerini hedefleyen kahvaltı; hem yatırımcı hem de girişimci ve ekosistem paydaşları için büyük bir fırsat oldu. Etkinlik kapsamında girişimciler ve sektörün öne çıkan isimleri, başarı hikayelerini anlattı. Ayrıca; girişimcilik yolculuğunda önlerine çıkan engelleri ve avantajları samimiyetle dile getirdiler.

StartupTeknoloji 6. Girişimcilik Ekosistemi Kahvaltı Buluşması

Kahvaltı ile başlayan etkinlik StartupTeknoloji kurucu ortağı Hande Kaya‘nın sunumu ile start aldı. Ev sahipliği ve ana sponsor olarak desteklerini sunan İTÜ ARI Teknokent Genel Müdürü Attila Dikbaş, bir hoş geldiniz konuşması yaptı. Hemen ardından StartupTeknoloji ve Minoredu kurucu ortağı İlker Elal ise StartupTeknoloji olarak “2023’te neler yaptık?” ve “2024’te bizi neler bekliyor?” başlıklarıyla katılımcılara önemli açıklamalarda bulundu.

Akabinde, 19 Ağustos’taki kahvaltı etkinliklerine ev sahipliği yapan StartGate‘in kurucusu ve vizyona girecek olan Nefes: Yer Eksi İki filminin yapımcısı olan Mustafa Cihad Durmuş konuşma yapmak üzere sahneye çıktı. Durmuş, etkinlik katılımcıları arasından 100 kişiye ve StartupTeknoloji Premium Komünite uygulaması kullanıcıları arasından 150 kişiye olmak üzere toplam 250 kişiye Nefes: Yer Eksi İki filminden bilet hediye edeceğini ifade etti.

Girişim Sunumları Gerçekleşti

Etkinliğe sponsor olarak destekleyen Counterfake kurucusu Furkan Arslan, Easyapp CPO’su Muhammed Ali Düzgün, Meet The Music kurucu ortağı Hasan Sırdaş, OnaDeğer.com kurucusu Esra Otman, Yeşil Paket kurucusu Kaan Murat Ayvaz, Walkers kurucusu Gökhan Genç, sahnede şirketlerini tanıtan konuşmalar gerçekleştirdi.

Sponsorlar konuşmalarını gerçekleştirdikten sonra StartupTeknoloji kurucu ortağı ve CEO’su İsa Uysal tarafından İTÜ ARI Teknokent Genel Müdürü Attila Dikbaş‘a, Webtures ve Girişimci Kafası kurucusu Kaan Gülten’e ve PAYTR yönetim kurulu üyesi Tarık Tombul’a plaketler takdim edildi.

Sponsorlar arasında yer alan diğer firmalardan Aparkat Medya kurucusu İsmail Aksoy, Startup Burada Yatırım Komitesi Üyesi Kerem Özten, Bakiyem kurucu ortağı Umut Yalçın, Supsis kurucu Enes Dur da sahnede sunumlarını büyük bir heyecanla gerçekleştirdiler.

Etkinliğin sonuna yaklaşırken İTÜ ARI Teknokent Genel Müdürü Attila Dikbaş moderatörlüğünde “İTÜ ARI Teknokent’ten E-Ticaretin Geleceğine Bakış” başlıklı panel düzenlendi. Panele; WINFLUENCER kurucusu Funda Yener, N11 CSO’su Örpen Koçak ve T&G Workshop yönetici ortağı Kıvanç Toker katıldı. Panelin hemen ardından ise ekosistem paydaşları arasında verimli bir networking gerçekleşti.


KAHVALTI BULUŞMASI – EKİM 2023

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.