Ekosistemde fark yaratan girişimcilerin; hatalarla ve yanlışlarla dolu başarı hikayelerini interaktif bir ortamda katılımcılarla paylaştığı bir etkinlik konsepti olan ve BukyTalk kurucu ortağı Hasan Can Üretmenoğlu moderatörlüğünde gerçekleşen Faka Basanlar’ın üçüncü bölümü 30 Kasım’da Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi’nde!

Girişimcilerin başarı hikayelerinin bir parçası olsa da hatalar ve yanlışlar genellikle pek dile getirilmez. Sanki her şey bir anda, hiçbir problem yaşanmadan ve hiç hata yapmadan gerçekleşmiş gibi yansıtılır. Ancak durum hiç de öyle değildir. Bunun böyle olmadığı realitesinden yola çıkılarak kurgulanan bir etkinlik konsepti olan ve hataların konuşulduğu Faka Basanlar Konuşuyor’un 30 Kasım’daki konuğu 51 Digital‘ın CEO’su Burak Bozkurt olacak. StartupTeknoloji‘nin desteklediği, BukyTalk kurucu ortağı Hasan Can Üretmenoğlu’nun moderatörlüğünü yaptığı etkinlik, Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi’nde gerçekleşecek.

Faka Basanlar Anlatıyor 3. Bölüm Afiş

Faka Basanlar’ın Üçüncü Bölümü

Hataların öğretici bir tarafı vardır. Bu hem o hatayı deneyimleyen hem de o hataya şahit olan kişiler için geçerlidir. Bu misyon doğrultusunda hayata geçirilen bir etkinlik konsepti olan Faka Basanlar Konuşuyor’un üçüncü bölümü 30 Kasım’da gerçekleşecek.

Serinin bu bölümünde Türkiye, Azerbaycan, Avrupa Birliği ve Amerika Birleşik Devletleri pazarlarında 3.000’den fazla influencer ile 5.000’den fazla influencer pazarlama kampanyası ve 10.000’den fazla markalı içeriği başarıyla gerçekleştiren Türkiye merkezli bir influencer pazarlama ağı olan 51 DIGITAL‘in kurucusu ve CEO’su olan Burak Bozkurt, girişimcilik yolculuğunda yaptığı hataları ve bunlardan edindiği dersler neticesinde nasıl başarılı olduğunu anlatacak.

Girişimcilikle ilgilenenler için benzersiz bir fırsat olarak betimlenen bu etkinlik serisinde gerçek hikayeler ve önemli deneyimler yer alıyor. Girişimciliğin gerçekleriyle yüzleşildiği Faka Basanlar’a katılmak için aşağıdaki butona tıklamanız yeterli. İlgili sayfada etkinliğe dair bilgi ve kayıt ile ilgili detaylar yer alıyor.


Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi I Hakkında

BTM; İstanbul Ticaret Odası tarafından yenilikçi iş fikirlerinin ticarileşerek ülkemize katma değer sağlaması amacıyla bir vakıf olarak kurulmuştur. BTM’de fikirlerin iş modeli haline gelmesi sağlanırken; eğitim ve seminerler, mentor desteği, yatırımcı eşleştirmeleri, girişimcilerin yatırımcı karşısında sunum yaptığı demo günü etkinlikleri, İTO Komite eşleştirmeleri, 7/24 ofis imkanı, birebir danışmanlık gibi hizmetler girişimcilere tamamen ücretsiz sunulmaktadır.

StartupTeknoloji I Hakkında

StartupTeknoloji; Girişimcilik ve Teknoloji odaklı yeni medya girişimidir. Haber ve video içerikleri üretir. Ana iletişim kanalını internet sitesi ve instagram olarak belirlemiştir. Toplamda 50 kişilik ekibiyle her mecra için içerikler üretir, dijitalde güzel işlerin altına imzasını atar. StartupTeknoloji’nin içerikleri, hem tüketicinin hızlı bilgi alma ihtiyacını karşılar hem de orijinal içerik formatlarıyla ekosisteme değer katar. StartupTeknoloji ile aşağıdaki mecralarda reklam iletişimi gerçekleştirebilirsiniz.


GİRİŞİMCİLERİN BÜYÜK HATALARI

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.