Türkiye’nin lider medya takip alanında öncü şirketi Medya Takip Merkezi – MTM, podcast takibi hizmetiyle markalara iletişim dünyasında yeni bir kapı açıyor!

Medya Takip Merkezi, dijital ve geleneksel medyayı 360 derece takip etme başarısını, podcast dünyasıyla da birleştirdi. Türkiye’de ilk kez tam kapsamlı olarak podcast’leri takip etme imkanı sunan MTM, podcast takibi hizmetiyle markaların içerik pazarlama stratejilerini güçlendirmelerine yardımcı olacak önemli bir içerik kaynağı sunuyor.


Podcast platformunun güçlü içerikleri ve etkileyici özelliği, markaların kamuoyunu etkileme ve bilgilendirme potansiyelini artırıyor. Medya Takip Merkezi’nin yakın zaman önce faaliyete geçirdiği Podcast Takip Servisi, bu noktada bir çözüm sunarak, markalara yeni bir kapı açıyor.

Türkiye’nin en popüler podcast kanallarında yayınlanan yüzlerce programa erişim sağlayan MTM, bu hizmetiyle markaların ihtiyaç duyduğu içerik raporlarını hızlı ve yüksek standartta sunabiliyor.

Podcast Takibi Markalara Yeni Bir Kapı Açıyor

Sesli içerik odaklı bir içerik pazarlama aksiyonu olan podcast, son yıllarda gittikçe popülerleşti. Özellikle pandemi sürecinde ve sonrasında sesli içeriklerin tüketimi bir hayli arttı. Bu alanda sosyal ağlar bile çıktı. Örneğin YouTube… Podcast yayıncılığı pazarından geri kalmak istemeyen YouTube içerik üreticilerine, sesli içeriklerin yayınlanabildiği bir alt yapı sunmaya başladı.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR


Bu süreçte tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de birçok tematik podcast kanalı yayın hayatına başladı. Türkçe podcast kanalları (Örneğin; Hani Kurumsaldık, Girişimcilerin Büyük Hataları, İçeriklerce, Dijital Markalaşma Sohbetleri, Kurumsal İletişim 2.0, Branding Türkiye Fm) her geçen gün çoğalırken, markalar da bu alanı pazarlama stratejilerine dahil etmeye başladı. Geriye bu sürecin takibi kalmıştı. Medya Takip Merkezi, Podcast Takip Servisi ile podcast yayıncılığının önemli bir aşaması olan takip, analiz ve raporlama süreçlerini bir hizmet olarak sunmaya başladı. Gündem, aktüalite, haber, siyaset, ekonomi, konuklu programlar, otomotiv, sağlık, teknoloji gibi geniş bir yelpazeye yayılan 200 farklı podcast kanalını takip eden MTM, markalar için değerli içerikleri güncel ve anlık olarak raporluyor.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR


Podcastlerin hızla yaygınlaşması ve dinleyici kitlesi kazanmasıyla birlikte, bu dijital medya aracı markalar için önemli bir iletişim ve pazarlama stratejisi haline geldi. MTM, müşterilerine sunduğu podcast takip raporları ile markaların içerik stratejilerini güçlendirmelerine, hedef kitlelerine daha etkili bir şekilde ulaşmalarına ve rekabet avantajı elde etmelerine yardımcı oluyor.


Medya Takip Merkezi

Medya Takip Merkezi Hakkında

Medya Takip Merkezi – MTM, 22 yıllık tecrübesinde, önce medya izleme ve raporlama șirketi, sonrasında istihbarat kaynağı ve șimdi ise, Stratejik Düșünce Ortağı olarak misyonunu sürdürmektedir. Farklı ihtiyaçlara yönelik servislerimizle müșterilerimize çözümler sunuyor, aynı zamanda yeni servisler geliștirmeye devam ediyoruz.

Faaliyet Alanları 

  • İtibar Yönetimi Takip ve Raporlama Hizmetleri
  • İstihbarat Yönetimi Takip ve Raporlama Hizmetleri
  • Strateji Yönetimi Takip ve Raporlama Hizmetleri
  • Haber Takibi ve Analizi
  • Reklam Takibi ve Analizi
  • Sponsorluk Takibi ve Analizi
  • Dijital Medya Takip ve Raporlama Hizmetleri
  • Partner Çözümlerimiz
  • Arșiv Hizmetleri
Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.