WhitePress tarafından düzenlenen ve Worldef , SEOUP ve ContentUP’ın partnerliğinde gerçekleşecek olan SEO Vibes İstanbul Etkinliği, 18 Nisan 2024 tarihinde İstanbul’da gerçekleşecek.

SEO Vibes on Tour’un İstanbul ayağı, 18 Nisan 2024’te İstanbul Gayrettepe’deki Point Hotel Barbaros’ta gerçekleşecek. SEO ve dijital pazarlama dünyasının önde gelen isimlerinin bir arada olacağı etkinlikte ayrıca ekosistemin önemli paydaşları, dijital ajanslar, e-ticaret markaları, medya yöneticileri ve dijital alanda faaliyet gösteren şirketlerden temsilciler de yer alacak.

SEO Vibes İstanbul 2024 Etkinliği

WhitePress International tarafından organize edilen ve Avrupa’nın birçok önemli bölgesinde gerçekleştirilen “SEO Vibes On Tour”un İstanbul ayağı için için geri sayım başladı! 18 Nisan tarihinde düzenlenecek olan etkinlikte yine ekosistemin önemli paydaşları bir arada olacak.

Branding Türkiye, Web Tekno, Haberler.com, ShiftDelete, Techinside gibi öncü kurumların medya partneri olarak yer aldığı programa dair ilk detaylar, WhitePress tarafından açıklandı.

Etkinliğin; SEO stratejilerinden algoritma güncellemelerine, içerik pazarlamasından yerel ve uluslararası pazarlama yaklaşımlarına kadar geniş bir çerçeveyi kapsayacağı duyuruldu. Panel tartışmaları, kişisel sunumlar ve sektör trendlerine dair derinlemesine analizlerle katılımcılara alanlarındaki en son gelişmeleri takip etme ve yeni işbirlikleri kurma fırsatı sağlanacak olan etkinliğin konuşmacıları ve ayrıntılarına ilişkin merak edilenler ise şöyle!

Konuşmacılar Ve Program Ayrıntıları

SEO Vibes on Tour 2024 İstanbul etkinliği, “E-Ticaret Sitelerinde SEO’nun Formülü: İçerik, Teknoloji ve Deneyim” başlığı altında, Mertcan İşler’in açılış konuşmasıyla başlayacak. Programın devamında ise Batuhan Durmaz, Yağmur Şimşek, Dilara Dağıstanlı, Tolga Sonışık ve Emrah Pamuk tarafından gerçekleştirilecek olan SEO sunumları olacak.

Program, kahve arasının ardından; Bora Denizci, Büşra Çildaş, Murat Şahin,Sedat Ateş ve Stradiji’nin kurucusu Mert Erkal gibi değerli isimlerle devam edecek. Organizasyona dair bir diğer önemli detay ise sabah saatlerinde sunulacak kahvaltı ve program boyunca devam edecek olan networking fırsatı! Kahve molalarında sektör profesyonelleri birbirleriyle etkileşime geçerek olası iş birliklerini değerlendirebilecek ve bilgi alışverişinde bulunabilecek.

Bilgi Ve Kayıt

Sektördeki en yeni gelişmeleri keşfetmek, değerli bağlantılar kurmak ve alanındaki uzmanlarla tanışmak isteyenler, SEO Vibes İstanbul Etkinliği hakkında tüm detayları WhitePress web adresi üzerinden takip etme şansına sahip. Aynı zamanda biletler, erken rezervasyon fırsatlarıyla satışa sunuldu.


SEO Vibes İstanbul – 2023

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.