WhitePress International tarafından hazırlanan ve bu yıl Avrupa’nın birçok şehrinde organize edilen uluslararası bir seo etkinliği olan “SEO Vibes On Tour”‘un Türkiye buluşması 30 Mayıs’ta İstanbul’da gerçekleştirilecek!

WhitePress International tarafından organize edilen ve Avrupa’nın birçok önemli bölgesinde gerçekleştirilen “SEO Vibes On Tour” için geri sayım başladı! 30 Mayıs 2023’te İstanbul’da gerçekleşecek etkinlikte sektörün önemli paydaşları bir araya gelecek. Sembolik bir fiyat üzerinden satışa çıkarılan biletler limitli sayıda olup, 25 Mayıs’a kadar satışta olacak.

SEO Vibes on Tour Nedir?

WhitePress içerik pazarlama platformu tarafından bu yıl ilk defa düzenlenen SEO Vibes on Tour adlı etkinlik serisi; genel olarak organizasyonun bulunduğu ülkelerdeki SEO kültürünü canlandırmak misyonuna sahip. Ayrıca etkinliklerin; SEO uzmanlarının birbirlerini tanımalarını sağlamak ve sektörde uzman kişilerin niş konularda konferanslar vererek bilgi paylaşımı yapmalarına katkıda bulunmak gibi hedefleri de var.

Seo Vibes On Tour İstanbul Etkinliği

Uluslararası bir misyona sahip olan bu etkinlik serisinde dikkat edilen diğer bir nokta ise, etkinliklerin, ülkelerin kendi kültürlerine göre şekillenmesi. Barcelona’da merienda (öğlen ve akşam yemeği arasında yenilen ara öğün), Milan’da öğlen kahvesi, Londra’da akşamüstü çayı olarak gerçekleştirilen buluşmalar, Türkiye’de ise Türk kahvaltısı ana temasıyla gerçekleştiriliyor.

Ekosistemi bir araya getiren ve paydaşları buluşturan SEO Vibes on Tour etkinliklerinde en az üç konuşmacı, güncel SEO ve dijital pazarlama alanında konuşmalar yaparak bilgi paylaşımında bulunuyor.

Büyük ve karmaşık toplantılardansa, daha butik ve herkesin birbirini tanıyabileceği bir ortam sunma amacı taşıyan bu etkinliklerin sonunda ise katılımcıların birbirlerini tanımaları ve networking yapmaları için fırsatlar sunuluyor.

SEO Vibes on Tour İstanbul’da Neler Var?

Şimdiye kadar Bükreş, Barcelona, Tel Aviv, Budapeşte ve Milan’da gerçekleştirilen ‘SEO Vibes on Tour’ projesinde, şimdiki basamak İstanbul! Delta Hotels İstanbul’da gerçekleşecek olan etkinlik serisinin bu ayağı 30 Mayıs 2023 tarihinde saat 09:00’da kahvaltı ile başlayacak.

Kahvaltının ardından ZEO dijital ajansından Mert Vahit Demir “E-ticaret Markaları için SEO İpuçları” adlı konuşmasını yapacak. ZEO’da SEO takım lideri olarak görev yapan Mert Vahit Demir, teknik SEO ipuçlarının yanısıra, özellikle son dönemde dramatik bir artış gösteren e-ticaret sektöründe SEO ile ilgili önemli bilgiler paylaşacak.

Daha sonra Webtures dijital pazarlama ajansı CMO’su olan Murat Yüksel, “SEO süreçlerinde gökkuşağı stratejisi ile bakış açımızı nasıl şekillendirebiliriz?” başlıklı konuşmasını gerçekleştirecek. Birçok etkinlik ve konferansta konuşmacı olarak yer alan Yüksel, 2012 yılından beri sektör içerisinde edindiği en önemli bilgileri dinleyicilerle paylaşacak.

SEO Vibes on Tour“da günün son konuşmacısı ise SEO alanının tanınmış uzmanlarından Mert Erkal olacak. 2009 yılından beri sektörün içerisinde olan ve uluslararası SEO danışmanlığı ve SEO eğitimleri veren Mert Erkal, son dönemlerin popüler konusu olan yapay zeka ile ilgili bilgi paylaşımında bulunacak. “Yapay Zeka ile Google Algoritmalarına Uygun İçerik Üretmek” başlıklı konuşması ile Erkal, katılımcılara Google-Yapay Zeka savaşında hangi tarafta ve nasıl durmaları gerektiğini anlatacak.

Daha sonra katılımcılar, serbest etkinlik saatinde Türk kahvesi eşliğinde network yapma imkanına sahip olacaklar.

SEO Vibes on Tour’a Katılın!

WhitePress International tarafından organize edilen, sektörün önemli paydaşlarını bir araya getiren ve Branding Türkiye‘nin medya desteği sağladığı SEO Vibes on Tour etkinliği sınırlı sayıda katılımcıyı alabilecek şekilde ayarlandı! Bu yüzden bilet konusunda acele etmek gerekiyor!

Biletler şu anda sembolik sayılabilecek bir fiyatla hala satışta. Hemen aşağıdaki butona tıklayarak biletlerinizi alabilir ve etkinliğe katılabilirsiniz!


Bu arada etkinlikle ilgili ayrıntılı bilgi ya da sponsorluk gibi işlemler için turkiye@whitepress.com adresine mail gönderebilirsiniz.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.